Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. nabijali się z niego :placz:///, że będzie na zanętę dla ryb :placz:
  2. hmmm, no nie wiem... no chyba, że zaadoptuje Hiltonka ;)
  3. [quote name='Selenga']Póki co na to pytanie nikt nie odpowie - Fundacji Mrunio odmówiono statusu pokrzywdzonego, bo nie była opiekunem legalnym psa w czasie gdy był podpalony. [/QUOTE] BZDURNE WYTŁUMACZENIE.... KTOZ wielokrotnie występował w charakterze pokrzywdzonego , np w sprawie szczeniaka wyrzuconego z okna, czy królika wyrzuconego z 4 piętra, albo Luckiego, zagłodzonego huskiego... Te zwierzaki jak i masę innych były własnością tamtych ludzi co je skrzywdzili, a KTOZ wystąpił do sądu o uznanie ich jako pokrzywdzonych. Zapewne Mrunio za późno się zdecydowała to zrobić i stąd odmowa....
  4. [quote name='danka4u1'] Ta miska z jedzeniem była oczywiście rekwizytem wizytacyjnym! :evil_lol: Nie przesadzajmy, kto dawałby psu jedzenie i to takie róznorodne?[/QUOTE] no nie??? ;) właśnie dlatego Borys jej nie tykał bo nawet nie wiedział co to jest... skoro cały czas wyjada tylko resztki ze śmietnika i pije wodę z kibelka :placz:
  5. zaktualizowana informacja o wrześniowej imprezie: [CENTER][B][COLOR="darkorange"][SIZE="4"]Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami serdecznie zaprasza na imprezę charytatywną pod tytułem "Przystanek Serce" 3 września 2011 roku, Błonia Krakowskie od godz. 13.00 - 19.00[/SIZE] [/COLOR][/B] [B]w programie imprezy m.in:[/B] - [SIZE="4"]występ bębniarzy - pokaz capoeira Akademii Tańca i Walki - pokaz tresury psów - pokaz/ trening RUGBY - akcja adopcyjna psów i kotów pod opieką KTOZ - aukcja darów, książek o tematyce zwierzęcej [B]- super licytacja godzinnej przejażdżki HARLEYEM po Krakowie [/B] - plebiscyt publiczności na najsympatyczniejszego czworonoga imprezy pt. "Jego Wysokość Kundel" - ogłoszenie laureatów [URL="http://www.ktoz.krakow.pl/articles/article/124"]konkursu fotograficznego[/URL] organizowanego przez KTOZ, pt. "Przyjaciele" [/SIZE] [B] ponadto podczas imprezy zapraszamy na:[/B] - pomiar ciśnienia - konsultację lekarskie /internista, pediatra, rehabilitant/ - porady lekarza weterynarii - rozmowy ze znanymi podróżnikami - lekcję śpiewu - przeciąganie liny - puszczanie baniek mydlanych Zapraszamy do zapoznania sie z działalnością KTOZ na stoisku promocyjnym /będzie można kupić zdjęcia zwierzaków, pobrać materiały informacyjne i ....adoptować psa lub kota/ [B]Podczas imprezy Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami ogłasza wielką zbiórkę karmy dla zwierząt pod opieka KTOZ[/B] [SIZE="4"]będziemy bardzo wdzięczni, gdy podarują nam Państwo:[/SIZE] - konserwy dla psów i kotów - konserwy dla kociąt - karmę suchą dla psów i kotów - przysmaki dla psów i kotów - posłania, legowiska, zabawki, miski, kuwety - smycze, szelki, obroże [U]W trakcie trwania imprezy wolontariusze KTOZ będą kwestować na rzecz bezdomnych zwierząt, dlatego prosimy ludzi dobrej woli o dowolne datki do puszek kwestarskich. [/U] Serdecznie Państwa zapraszamy z całymi rodzinami wraz ze swoimi czworonogami. [/CENTER]
  6. rany boskie!!! Nefesza, jakie przeżycia!!! udało się ocalić wzrok???
  7. ło jezu, jaki długi wątek.... czy one nie dają do siebie podejść???
  8. nie rozumiem pytania :roll: suka ma być wysterylizowana on nie chce do rozrodu
  9. się robią ;) Anetko, co do budy, to mamy na razie problem z autem, i nie mamy jej jak wziąć :( [B][SIZE="4"]aaa Mam jeszcze pytanie... Czy istnieje tu ktoś, kto ma jakiekolwiek znajomości, żeby załatwić scenę na te błonia, jakoś nie drogo????[/SIZE][/B]
  10. [quote name='agnieszka32']Aniu, tak - tekst obciążenia glukozą jest obowiązkowy dla każdej ciężarnej i wcale nie jest to takie straszne. Ważne, żeby woda, w której glukoza będzie rozpuszczana, była bardzo zimna i weź ze sobą cytrynę - trzeba wcisnąć całą. Wtedy będzie to smakować jak sorbet cytrynowy ;) [/QUOTE] a widzisz a w Krakowie w większości laboratoriów nie pozwalali dodawać cytryny twierdząc że przekłamuje wynik :roll: [quote name='LAZY']Rozmawiałam z panią od laktacji, była bardzo przejęta moją sytuacją i odradziła karmić butelką Aventa...Już mąż pojechał po inną.[/QUOTE] naprawdę polecam Tommee Tippee [IMG]http://sklep.staramysie.pl/galerie/b/butelka-tommee-tippee150_197.jpg[/IMG] [IMG]http://www.calineczka.pl/sklep/images/20100124/ttpf_34.jpg[/IMG] one bardzo imitują kobiecą pierś
  11. zaktualizowana informacja o wrześniowej imprezie: [CENTER][B][COLOR="darkorange"][SIZE="4"]Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami serdecznie zaprasza na imprezę charytatywną pod tytułem "Przystanek Serce" 3 września 2011 roku, Błonia Krakowskie od godz. 13.00 - 19.00[/SIZE] [/COLOR][/B] [B]w programie imprezy m.in:[/B] - [SIZE="4"]występ bębniarzy - pokaz capoeira Akademii Tańca i Walki - pokaz tresury psów - pokaz/ trening RUGBY - akcja adopcyjna psów i kotów pod opieką KTOZ - aukcja darów, książek o tematyce zwierzęcej [B]- super licytacja godzinnej przejażdżki HARLEYEM po Krakowie [/B] - plebiscyt publiczności na najsympatyczniejszego czworonoga imprezy pt. "Jego Wysokość Kundel" - ogłoszenie laureatów [URL="http://www.ktoz.krakow.pl/articles/article/124"]konkursu fotograficznego[/URL] organizowanego przez KTOZ, pt. "Przyjaciele" [/SIZE] [B] ponadto podczas imprezy zapraszamy na:[/B] - pomiar ciśnienia - konsultację lekarskie /internista, pediatra, rehabilitant/ - porady lekarza weterynarii - rozmowy ze znanymi podróżnikami - lekcję śpiewu - przeciąganie liny - puszczanie baniek mydlanych Zapraszamy do zapoznania sie z działalnością KTOZ na stoisku promocyjnym /będzie można kupić zdjęcia zwierzaków, pobrać materiały informacyjne i ....adoptować psa lub kota/ [B]Podczas imprezy Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami ogłasza wielką zbiórkę karmy dla zwierząt pod opieka KTOZ[/B] [SIZE="4"]będziemy bardzo wdzięczni, gdy podarują nam Państwo:[/SIZE] - konserwy dla psów i kotów - konserwy dla kociąt - karmę suchą dla psów i kotów - przysmaki dla psów i kotów - posłania, legowiska, zabawki, miski, kuwety - smycze, szelki, obroże [U]W trakcie trwania imprezy wolontariusze KTOZ będą kwestować na rzecz bezdomnych zwierząt, dlatego prosimy ludzi dobrej woli o dowolne datki do puszek kwestarskich. [/U] Serdecznie Państwa zapraszamy z całymi rodzinami wraz ze swoimi czworonogami. [/CENTER]
  12. dziki, zadzwoń do mnie jutro jak będę w pracy... mój nr 698-684-638... pogadamy
  13. [CENTER][IMG]http://www.zanyimages.com/Friendship/My%20Best%20Friend%20!!!.jpg[/IMG][/CENTER] [B][COLOR="darkorange"][SIZE="4"][CENTER]Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami ogłasza konkurs fotograficzny pt. "Przyjaciele". Prosimy o nadsyłanie fotografii, wraz z krótkim opisem zwierzaków żyjących pod Waszym dachem. Zdjęcia w formie papierowej, format minimum 20x30, należy nadsyłać do siedziby KTOZ, ul. Floriańska 53, 30-019 Kraków. Termin nadsyłania prac - 22.08.2011 r. [COLOR="black"]Ogłoszenie wyników podczas akcji charytatywnej "Przystanek Serce", w dniu 03.09.2011 r., na Krakowskich Błoniach. [/COLOR] Do zdjęcia prosimy dołączyć formularz, który należy odesłać wraz ze zdjęciem. Formularz do pobrania na naszej stronie stronie [/CENTER][/SIZE] [/COLOR][/B] [url]http://www.ktoz.krakow.pl/articles/article/124[/url] [CENTER][IMG]http://newenglandpon.com/images/pon_friend_dog.jpg[/IMG][/CENTER]
  14. jestem... tylko nie wiem jak mogę pomóc. :roll: DT nie znajdę na pewno, bo nikt mi nie zgodził się nawet przygarnąć 2 kg mikrusa na DT.... mogę spróbować pomóc ze sterylką, tylko trzeba napisać podanie do KTOZ. i odradzam Arkę.. właśnie się dowiedziałam, że oni biorą 125 zł za szczepienie na wściekliznę :roll: to samo które wszędzie indziej kosztuje 25 zł
  15. tak, wróciła, wyskoczyła im przez okno i poleciała "w osiedle"....państwo stwierdzili, że musiała być szkolona żeby atakować inne zwierzęta :stupid:
  16. [CENTER][IMG]http://www.zanyimages.com/Friendship/My%20Best%20Friend%20!!!.jpg[/IMG][/CENTER] [B][COLOR="darkorange"][SIZE="4"][CENTER]Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami ogłasza konkurs fotograficzny pt. "Przyjaciele". Prosimy o nadsyłanie fotografii, wraz z krótkim opisem zwierzaków żyjących pod Waszym dachem. Zdjęcia w formie papierowej, format minimum 20x30, należy nadsyłać do siedziby KTOZ, ul. Floriańska 53, 30-019 Kraków. Termin nadsyłania prac - 22.08.2011 r. [COLOR="black"]Ogłoszenie wyników podczas akcji charytatywnej "Przystanek Serce", w dniu 03.09.2011 r., na Krakowskich Błoniach. [/COLOR] Do zdjęcia prosimy dołączyć formularz, który należy odesłać wraz ze zdjęciem. Formularz do pobrania na naszej stronie stronie [/CENTER][/SIZE] [/COLOR][/B] [url]http://www.ktoz.krakow.pl/articles/article/124[/url] [CENTER][IMG]http://newenglandpon.com/images/pon_friend_dog.jpg[/IMG][/CENTER]
  17. a ja właśnie się dowiedziałam, ze to Temida adoptowała Szafira :)
  18. jest gość chętny na adopcję suki bernardynki, w miarę młodej.. Domek do sprawdzenia w okolicy Wadowic. Ma juz psa chce dla niego koleżankę do zabawy :)
  19. została Mimi - Yorczka mix
  20. no kurde to samo jej mówię... :roll:
  21. [quote name='LAZY'] Dziewczyny jakie rady na niejadka? Oluś długo śpi, nie płacze jak się budzi, płacze tylko przy jedzeniu! Oczywiscie nie non stop, bo ma momenty, ze dossa się do cycka i ładnie łyka, ale jak coś nie idzie po jego mysli (chyba jest już głodny i niecierpliwy) to zaczyna pluć piersią i koniec jedzenia. Martwię się, czy je wystarczająco dużo. Wiem, ze ma dopiero 4 dni i pewno nie tak duże potrzeby żywieniowe ale mimo wszystko. Jak budzę Go do jedzenia po 3 godzinach to on cycka possie chwilę i zasypia! Jak poczekam aż sam się obudzi i on zrobi się głodny to wtedy wrzeszczy i to jedzenie jest szarpane.[/QUOTE] podstawowa sprawa... Noworodek MUSI jeść conajmniej co 4 godz... powyżej tego czasu maluszkowi grozi zapaść z powodu powiększania się stężenia cukru we krwi.. Tak wiec do 3 m-ca maluszek musi jeść conajmniej co 4 godz.
  22. wstępnie do podziwiania, ew. do "dosiadnięcia" i zrobienia np fotki... co do jazdy nimi, to jeśli będzie taka możliwość to tylko przejażdżka po jezdni w okolicach błoń ale to jeszcze będzie do dogadania...
  23. [quote name='Pipi']Moniśka dzieki wielkie. Napisała do mnie [B]wapiszon[/B], ze jeszcze nie glosowala, a pokazuje jej na krakvecie wyniki glosowania. Co to moze być? Ja rozsylam tekst, ktory skopiowalam od Ciebie [B]Nevada[/B], ten z trzema zdjeciami. Czy moze tak byc, ze zly link tam w tym tekscie jest?[/QUOTE] tam pod ankietą jest taka opcja, , żeby pokazać wyniki głosowania i pewnie dlatego ona widzi te wyniki, ale można przełączyć w tryb głosowania, tylko musi być zalogowana... [quote name='andzia69']może tez nie udzielam sie zbytnio z braku czasu, ale na Pipi dawno zagłosowałam:) i trzymam kciuki za wygraną:):)[/QUOTE] ja też, ja też :multi:
  24. [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3535/dsc05826a.jpg[/IMG] jak bodyguard :loveu:
×
×
  • Create New...