-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
a ja nakupowałam młodemu masę ciuchów, najwięcej z anglii, większości nie zdążył ubrać, a jak chodził to i tak są w idealnym stanie, leżą teraz popakowane w siatki i czekają, że wreszcie będę miała chwile czasu i je powystawiam na allegro :( buciki, zabawki, ehhhh teraz się zastanawiam po jaką cholerę ja tego tyle nakupowałam ???
-
no coty, prowadzisz go wyśmienicie!!!!!!!!!
-
tak, musi być mały :(
-
[quote name='natalek']a może Perwuś?? http://www.dogomania.pl/threads/206970-Daj-mi-DT-DS.-Od-4-maja-w-schronisku.-Cioteczki-potrzeba-ogłoszeń-kto-pomoże trochę za duży :(
-
oo dobry pomysł ;)
-
[quote name='missieek'] Negro 4kg http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?cat=34 już wcześniej go sobie w worda wrzuciłam ze zdjęciami i przekaże Pani ;)
-
czy Twoje mogę też wrzucić na naszą stronę?? Bo Isadorka swoje mi pozwoliła..
-
poszukuję małego psa - samca jak najmniejszego, tak do 2 lat, czy ktoś coś o takim słyszał?? DOMEK bardzo dobry
-
KRAKÓW - wyrzucony szczeniak mix beagla który kocha dzieci
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']A ogłaszacie go jako zaginionego?... Choć ja zazwyczaj wychodzę z założenia, że to ten kto zgubił psa powinien go szukać. Ale ludzie są czasami tacy nieporadni! [/QUOTE] też tak sądzę... Ale Klaudia miała porozwieszać ogłoszenia. Jednak jak mówiłam, tamte dzieciaki znały by tego psa bo kręcą się "po wsi". Właśnie nie wiem co on ma z tymi ptakami, ale jak zobaczył grupę ptaków to rzucił się w ich stronę jak poparzony. -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Asior replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dziołszki, chcecie tymczas dla Emi???? -
KRAKÓW - wyrzucony szczeniak mix beagla który kocha dzieci
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Ale to nie Agamika szczekała, tylko Amiga. [/QUOTE] :megagrin: no Agamika, nie ładnie :p Amiguś rzeczywiście cudnie się u Ciebie rozkręcił ;) Tak jak pisałam, jest jeden chętny domek w Sanoku, nie bardzo znam tam kogokolwiek. Bardzo fajnie się zapowiada, dziewczynka 9-cio letnia, totalnie zakręcona na punkcie psów, domek z ogrodem, Dzwonił do mnie dziadek dziewczynki i podał namiary na domek, teraz tylko muszę znaleźć kogoś do wizyty :roll: -
jak znajdę jakiegoś kamikadze co mi z Kacprem posiedzi :roll:
-
Wojtuś, nie Szp[B]a[/B]yerem a Szp[B]e[/B]yerem ;)
-
[quote name='natalek']Red poszedł dziś do domu :multi:[/QUOTE] nie ma to jak Twoja interwencja w sprawie wizyt ;)
-
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
obraziłam się pffffffffffffffffffff -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Ależ mamy problem z imieniem....dla dziewczynki było kilka, a dla chłopca zero....nic mi nie leży....[/QUOTE] ja miałam tez z tym problem, dla dziewczynki miałam kilka, ja znowu gustuje w takich kosmicznych imionach, np Noemi, bardzo mi się podobają imiona dzieci wiśniewskiego :oops: Xawier czy Etienette... Nie lubie starych imion typu Tadeusz czy Jan, po prostu mi się nie podobają a celebryci i inne znane osoby właśnie wracają do starych imion, teraz pełno Jaśków, Tadków i Franków. Jednak teraz wszystkich przestrzegam, żeby nie nazywali dziecka Kacper, mnie ostrzegali ale nie chciałam wierzyć ;) No to teraz mam.. :p [quote name='nefesza']Aja chce oszczedzic dziecku "problemu" jaki sama mam. Normalnie w pracy wszyscy uzywaja zdrobneinia, czyli[B] Asia, Aska[/B] itd. Ale jak juz mam napisac ciut bardziej [B]oficjalnego maila czy jakies pisemko, to juz musze "wyjechac" z Joanna.[/B]... a jakbym byla Beata, Agnieszka, Monika, Marta itp to nie mialabym tego problemu.[/QUOTE] kurcze, nareszcie ktoś kto myśli tak samo jak ja... Jak ktoś mnie pyta o imie (służbowo czy w jakich urzędach to muszę mówić Joanna, co bardzo ciężko mi przechodzi przez gardło, zwłaszcza jak za tym idzie ciąg dalszy : pani Joanno itd.... znajomi i tak wszyscy mówią do mnie Asior ;) [quote name='Rodzice Maciusia :)']Dla dziewczynki podoba mi się Abigail, Noemi, Naomi i Nadina.[/QUOTE] ooo Noemi , jeszcze nie spotkałam nikogo komu poza mną by się podobało ;) [quote name='Alicja']zapomniałam o Kacperkach ( 4 w grupie) Patrykach (3) i Oliwiach (3) :diabloti: ...Kalinkę znam jedna ... maleńki łobuziak 2 letni szkrabik :)[/QUOTE] no Kacperków jak psów właśnie...
-
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy'] Asior - jak ty mozesz po ulicach chodzic z tymi plaskaczami hahahahahahhahahahahahahaha no padłam i nie wstane do jutra![/QUOTE] orzeszty w morde jeża :mad: kochana, one na marszu pod sejmem były rozchwytywane do ujęć ... hit , po prostu hit!!!! mówię Przemkowi, żeby se wzięli Hilutka, to będzie rwał na niego laski, nie ma dziewczyny co by przeszła obojętnie koło niego :P -
[quote name='andzia69'] to ile tych psów w końcu było? 3,4...a może 10? i co się z nimi w końcu stało??? a pewnie zostawione w tym samym miejscu...bo kogo to... jeden z komentarzy:( "Naprawde przywiążac je to juz bestialstwo, u mnie w gminie tez wywieziono 2 psy, ale z nimi przyjechała również buda zobaczcie na to: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=yGNLqFSYVwg&feature=player_embedded[/URL] "[/QUOTE] Andziołku, widzę, ze to u "Was" norma... Dopiero z Panią Madzią która przypadkiem skręciła w leśną dróżkę pod jędrzejowem, łapaliśmy totalnie zdziczałego 2-3 miesięcznego szczeniaka :roll: Było chyba z 8 podejść, nawet sedalin żeśmy z krakowa załatwili. Ale oczywiście dokarmiaczy było na pęczki, suchy chlebuś kaszanka i takie tam oczywiście wszędzie się walały, ale żeby próbować złapać to totalnie zdziczałe maleństwo?? eeee po co??? W końcu jak Pani Madzia koczowała w lesie od przed piątą rano się udało go do klatki łapki... teraz bida siedzi u niej, merdając ogonkiem ale panicznie bojąc się choćby spojrzenia człowieka :( ehhhhh [quote name='backbone']A kwarantanna się buduje, w ślimaczym tempie... [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/312699_266010576761047_226378040724301_1036980_7811032_n.jpg[/url][/QUOTE] no nie mów, w czwartek to był pusty plac, a teraz już cokolwiek w góre wystaje ;)
-
KRAKÓW - wyrzucony szczeniak mix beagla który kocha dzieci
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='kachul'] Asior teraz możesz mnie oficjalnie lofciać :cool3: znowu se sama musiałam znaleźć :mad:[/QUOTE] łooo boże.. LOFAM CIĘ LOFAM!!!!!!! w kilku językach Cię Lofam!!!: [IMG]http://img11.glitterfy.com/graphics/33/i_love_u_heart.gif[/IMG] [IMG]http://img11.glitterfy.com/graphics/134/spanish_love_you_heart.gif[/IMG] [IMG]http://img11.glitterfy.com/graphics/134/german_love_you_heart.gif[/IMG] JESTEŚ WIELKA!!!!! Psiak już po wizycie u weta, ponoć ma trochę więcej m-cy, bo ok 10-11. Pięknie się wpasował w otoczenie, już nie ma krępacji przed wskoczeniem na wyrko :) -
KRAKÓW - wyrzucony szczeniak mix beagla który kocha dzieci
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Amiguś on na polu robił tylko raz dziennie siku, raz mu się zdarzyło dwa razy... w domu też nie robił, Za to kupsko było na polu codziennie.... Czasem tak siadał, ale wtedy wystarczy pocmokać poklepać się po nodze i sam idzie :) Z wyra musiałam go zganiać, bo wiedziałam że ma inwazje pcheł i wolałam żeby nie siedział za często, ale u mnie dopiero dziś się położył na legowisku, a tak to albo na podłodze gołej albo na dywanie. Jak piszczał to znaczy, ze tęskni, bo jednak trochę się zżyliśmy przez te prawie 3 dni :( Koniecznie trzeba mu znaleźć domek z dziećmi, tak ok 7-9 letnimi i najlepiej dziewczynkami, bo takie jak widzi to szału dostaje. -
KRAKÓW - wyrzucony szczeniak mix beagla który kocha dzieci
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
same się cholera przyplątują :mad: na drugi dzień tej koleżance podrzucili szczeniaka przez ogrodzenie i odjechali z piskiem opon :( Moje psy teraz mają zmasowany atak pcheł :placz:... a nigdy w życiu nie miały ani pół pchły :placz: ogłoszeniami nie pogardzę :) -
Proszę o pomoc, uratowałam szczeniaka (Amiga dzięki za wsparcie, kochana Ty zawsze jesteś gotowa do pomocy!!! ) Psiak jutro jedzie do Amigi na DT, ja niestety nie mogę dłużej go przetrzymać, bo mój Lucky dość agresywnie na niego reaguje. nie widziałam jeszcze tak smutnego szczeniaka :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/213267-KRAKÓW-wyrzucony-szczeniak-mix-beagla-najsmutniejszy-szczeniak-na-ziemi.?p=17484480[/url] Wg mnie to mix beagle'a, gdyby nie ciut przykrótkie uszka i inna barwa byłby wypisz wymaluj beagle [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-GDT0TU4cGDk/TlGQJtsktnI/AAAAAAAAHJY/lgIIa5Hgbqg/DSC05978.JPG[/IMG]
-
KRAKÓW - wyrzucony szczeniak mix beagla który kocha dzieci
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NREPeP-cE9o/TlGQEY38dEI/AAAAAAAAHI0/yB9B5JbSc4I/s512/DSC05967.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IbtP7aThtKY/TlGQFdWHyyI/AAAAAAAAHI4/9vC55DalqXk/s512/DSC05968.JPG[/IMG] -
KRAKÓW - wyrzucony szczeniak mix beagla który kocha dzieci
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4E17JrhvfPY/TlGQLIzjijI/AAAAAAAAHJg/ef6seGnd5XI/DSC05982.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--mwZ-2VrgPo/TlGQLYOdYfI/AAAAAAAAHJk/_wS4ZJD09kQ/DSC05983.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rEc9RKj4hh0/TlGQMYaaNxI/AAAAAAAAHJo/bzq4noN5_8E/DSC05984.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pzjpQDfarEs/TlGQMXdYYgI/AAAAAAAAHJs/kYl-9fLgupQ/DSC05986.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vjwsk8MEwIM/TlGQNGRDyHI/AAAAAAAAHJw/F2cm_v0_hvo/DSC05988.JPG[/IMG] -
KRAKÓW - wyrzucony szczeniak mix beagla który kocha dzieci
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2Bt_bsO1UQY/TlGQIVIwFLI/AAAAAAAAHJM/Hn2Pxxakpi0/DSC05975.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hHoxeHlt5FM/TlGQIRUIzjI/AAAAAAAAHJQ/Ibs1tC3OhoM/DSC05977.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NMcCKgtWXJo/TlGQJEptW9I/AAAAAAAAHJU/j1RPaicFIQU/DSC05979.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-u9BukwgbFs4/TlGQJ-LQlpI/AAAAAAAAHJc/zvVkKxx_5fI/DSC05980.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hrNoyjdXbp0/TlGQHXdefgI/AAAAAAAAHJI/TfEimmGCO7g/DSC05974.JPG[/IMG]