-
Posts
81002 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']elik zadzwoń, szkoda psów, tylko czy Bajk nie umówiła sie już z kimś?[/QUOTE] Kurde byłam zajęta pisaniem umowy adopcyjnej i nie widziałam tego wpisu Najpierw muszęsię z Bajk21n skontaktować. Kto ma jej nr tel -
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jota']...[B]trzeba tam czekać ok. 24 godz. na potwierdzenie rejestracji i następnie dopiero po conajmniej 3 postach i 12 godz. można wstawiać zdjęcia oprócz wiadomości,[/B] ale z pomocą przyszła mi Rita i ona zaraz po ogłoszeniu wstawiła 7 zdjęć Kapselka. Puszka z tych samych względów jeszcze nie wstawiłam, ale właśnie przeczytałam,że może nie będzie trzeba :)...[/URL][/QUOTE] Co za bezsensowne zasady ? A co jak psiak się zgubi i ważne są nie dni, a godziny właśnie ?? Ech wszędzie ta biurokracja :angryy: A co do Puszka, to konkrety będą dziś wieczorem na jego wątku. Ale adopcja nastąpiłaby dopiero 20.02. - Państwo mają już zaklepany wyjazd na ferie i mimo, że bardzo chcieliby przygarnąć go jak najszybciej, nie chcą brać ze sobą na wyjazd psiaka, który ich nie zna i oni nie znają jego. Bardzo rozsądna decyzja. [quote name='Piromanka']Rozumien, że skoro pies przebywa w Dzierżoniowie, to ogłaszać na woj. dolnośląskie, tak?[/QUOTE] Myślę, że nie ma tak wielkiego znaczenia gdzie psiak obecnie się znajduje. Jeśli domek pragnie mieć tego konkretnego psiurka, pojedzie po niego bez względu na odległość. Jest też możliwość dowieźć psiaka, jeśli potencjalny domek nie dysponuje transportem. Ja adoptowałam sunię ze schroniska w Lublinie, choć mieszkam w Krakowie. -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='bajk21.']...Bajka miała cały czas rozwolnienie i mimo leczenia nic nie pomaga, jest gorzej bo robi samą wodę z żywą krwią, nie wiem już sama co robić, a do tego nie mam samochodu, więc jestem uzależniona od tego czy ktoś znajdzie czas, żeby nas zawiezć do lekarza...[/QUOTE] Co za pech. Z jednej strony los się do niej uśmiechnął, a z drugiej.... Choć pewnie gdyby tam była, to już by pewnie nie żyła :shake: [B]Może najlepiej byłoby zawieźć dziewczynkę do kliniki i zostawić. Jej stan jest bardzo poważny, musi być nawodniona - kroplówki. [/B] [B]Bajk może to byłoby najlepsze wyjście. [/B] [B]Co o tym sądzicie[/B] ? Jeśli chodzi o transport, może zadzwonię do Patic, jeśli niema innego wyjścia. Bajka musi dostać fachową poradę i pomoc. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kizimizi']...Elik masz jeszcze jednego meila na poczcie.[/QUOTE] Zadzieram kiece i lece :) Poprawka zrobiona - może tak być ? -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']może czas na ogłoszenia????...[/QUOTE] Jak najbardziej, już o tym pomyślałam. Prosiłam Isadorę na Jej wątku usługowym o informację, czy podjęłaby się napisać ujmujący tekst do ogłoszeń dla Foksi i Puszka. Na wątku Puszka wstępnie obiecała, że napisze, ale konkretów jeszcze nie podała. Jeśli wypali, będzie mój prezent dla sierściuszków. Najnowsze wieści (jeszcze nawet na wątku Puszka nie pisałam) - jutro idziemy z kkanarekk na wizytę do domku, który bardzo pragnie przygarnąć Puszka - efekt ogłoszeń kkanarekk :lol: [quote name='enia']...Elu ja pamietam że dzięki Tobie i sponsorowi Foksia dostała swoją szanse, zorganizowałaś to w ekspresowo:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Eniaaaa, to nie ja, to kkanarekk popchnęła mnie do działania. Przecież byłoby grzechem zmarnować dobre chęci i nie próbować. Cała reszta nie udałaby się, gdybyście Wy kochane Cioteczki nie podjęły wyzwania :loveu: Los Foksi odmienił się, bo zadziałał łańcuch ludzi dobrej woli. -
[quote name='AlinaS']Przelew wczoraj dotarł. Z dr Laudańską jest już Puszek rozliczony. Nie chcę zapeszać, nie wiem czy mogę podjąć decyzję ale chyba mam potencjalny domek dla Puszka. Samotna pani chciałaby przytulankę do poduszki. Domek z ogródkiem. Puszek byłby kanapowym jedynakiem i przylepą.[/QUOTE] Wiedziałam, że Puszek miejsca u Ciebie Alinko nie zagrzeje, ale że tak prędko ktoś go wypatrzy tego się nie spodziewałam. :-o Kochany Puszek, tak szybko przyszłoby nam rozstać się z naszym pupilkiem :-( Qrcze tak wiele pytań miałabym do domku :roll: W jakim wieku jest Pani ? Boszszsz wiem, okropna jestem, ale nasz kawaler jest dość młody, a to wielka tragedia, gdy pies zostaje sam, a rodzina najczęściej nie ma nic do zaproponowania psiakowi. Czy to byłby pierwszy, czy kolejny psiak ? Gdzie Pani mieszka, czy jest zinternetowana ? Czy.... No ale to już pytania do Pani Wiem, że kkanarekk bardzo intensywnie szuka dla słodziaka domku, że razem z Foksią mają być pokazani w krakowskim "Kundku burym i kocurach". Poczekajmy co powie kkanarek i margo001
-
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']Elu u Bajk21 pochorowały się psy w przytulisku.....[/QUOTE] Biedna Bajk21 :-( pewnie bardzo to przeżywa, a psiaki, czy już wiadomo co to za choroba ? Paczka poszła wczoraj. -
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jota']Myślę,że chodzi o to forum: [URL]http://www.terierkowo**********/[/URL] Kapselku do góry! Właśnie zakładam konto i postaram się wrzucić tam Kapselka razem z Szorściuszkiem/Puszkiem![/QUOTE] Jotko kochana, czy udało Ci się wrzucić psiaki na tamto forum ?? -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Na watku przytuliska piszą,że najprawdopodobniej Bajeczka ([B]trochę chora[/B]) pojedzie jutro lub pojutrze do nowego domu!! Oby tak się stało,oby to był TEN domek..Bajka już dość się nacierpiała...[/QUOTE] O jej co znaczy trochę chora ? Oby nic poważnego. -
[quote name='AlinaS']Puszek ma się świetnie chyba już prawie doszedł do siebie po zabiegu[/QUOTE] Znaczy się powraca do pełni sił nasz kawaler. Alinmko, czy dotarł przelew dla Pani Doktor ? A jak widzisz fruzyrkę naszego Puszka ? Może też przydałyby mu się jakieś podstrzyżyny ? Masz jakieś pomysły w tym temacie ?
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']Taka ślicznotka z charakterem będzie ozdoba każdego domu :p:p no domki ustawiać się w kolejce :lol:[/QUOTE] Noooo domki wkrótce zaczynamu kasting na najlepszy domek :p [quote name='Evelin']Jeszcze niedawno Foksia musiała walczyc o przetrwanie..dobrze,ze wokół Pipi zakręciła...[/QUOTE] [B]No właśnie, właśnie warto chyba przypomnieć, że to cichy sponsor - kkanarekk, swoją propozycją sponsoringu zmobilizowała nas do szukania tymczasowego lokum dla tej ślicznej Panienki :loveu:[/B] [quote name='Evelin']... a teraz -strzyżenia kąpiel i spa..:)[/QUOTE] Taaaa zwłaszcza SPA :) -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Żeby się nie powtarzać, powiem tylko, że szczerze przyłączam się do zachwytów i podziękowań. Cud, miód, ultramaryna :klacz::cool2::Rose: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS']Foksię jeszcze dzisiaj czeka kąpiel a jutro drobiazgi strzyżeniowe - wykończenie [/QUOTE] Nawet mimo, że leży zwinięta w kłębuszek, widać, że ubyło jej z kila kilogramów :p :evil_lol: [quote name='Jota']Napracowałaś się Alinko, to niełatwe doprowadzić do porządku taką "trwałą". Obiekt też pewnie zmęczony, albo znudzony. Poczekamy aż wstanie jutro !!:lol::lol:[/QUOTE] O tak bardzo jestem ciekawa jej wyglądu w pozycji stojącej. Jotko, bardzo proszę zaglądnij do bazarku. Nie wiem jak wycenić te przedmioty :( Dzięki, dzięki, dzięki właśnie wracam z bazarku, dziękuję :) -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Kochane Cioteczki hurtem i szybko zapraszam Was na nowy bazarek dla Foksi z fantami ofiarowanymi przez kizimizi. Trzeba ustalić kwoty startowe. To zbyt odpowiedzialne zadanie, żebym sama podjęła się podołać mu. Koniecznie dzisiaj muszą być ustalone kwoty wyjściowe, ponieważ termin zamknięcia bazarku ustalony na 15.02. [SIZE=3] Termin otwarcia ustaliłam na 4 luty - jutro :crazyeye: [SIZE=2]Musimy się sprężyć i ustalić te ceny koniecznie dzisiaj.[/SIZE] [/SIZE] -
[quote name='Soema']Elik napisałam maila :) żeby zakończyć tę sprawę, chciałabym żeby Agata i Elik zwróciły po 50zł za zabieg do świnki.[/QUOTE] Soema, czy po wymianie kilkunastu korespondencji (także mailowych) trwających ponad dwa tygodnie mogę prosić o konkretną odpowiedź, czy dostaniemy dotację, czy nie ? Bo nie wiem jak mam traktować powyższą wypowiedź, która sugeruje jakobyśmy już dostały zwrot pełnej kwoty za sterylizację i teraz pow3innyśmy część zwrócić. Nie wiem jak Agata, ale ja nic dotychczas nie dostałam, poza obietnicami.
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS']Foksinka w trakcie strzyżenia- chwila przerwy - sprawdzam jak musi być przy pysku - jestem laikiem i amatorką. Z grubsza ostrzyżona zostały detale i łepetynka[/QUOTE] No i dobrze, będzie jej na pewno lżej bez tych kołtunów. A jak teraz będzie mieć zrobione zdjęcie, to wszystkie domki będą się biły o naszą laskę, a my wybierzemy ten najlepszy. Dziękujemy pięknie Alinko :loveu: -
[CENTER][B][SIZE=2][COLOR=purple]Bardzo piękne podziękowania dla Cioci Margo001, która zasiliła dzisiaj puszkę Puksza kwotą 150,- zł[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][COLOR=purple][B][SIZE=2]Ciociu Margo001 duża buzia[/SIZE][/B] :kiss_2: :kiss_2::Rose::Rose: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [LEFT][SIZE=3][COLOR=purple][SIZE=2][COLOR=black]Dzięki temu Puszek ma opłacone lokum od 28.01. do 14.02.[/COLOR][/SIZE] - [SIZE=2][COLOR=black]poszedł przelew do Alinki na kwotę 180,- zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=2]Na koncie Puszka została mizerna kwota i nie będzie już pewnych wpłat, bo wszystkie uregulowałyśmy już lutowe deklaracje w całości. Do zapłacenia pozostaje odrobaczenie, odpchlenie i hotelik 15-28.02.[/SIZE] [SIZE=2]W tej sytuacji proponuję poszperać w zakamarkach szaf, kufrów, garderob, tudzież inkszych zakamarków i zorganizowanie bazarku. Czas pili, bo bazarek powinien potrwać przynajmniej 2 tygodnie, a wpłaty będą spływać też kilka dni. Jak nic zrobi się nam marzec.[/SIZE] [SIZE=2]Co o tym myślicie ?[/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=2][COLOR=blue][B]Prośba do jawnych, jak i niejawnych wielbicieli naszego Puszka o wsparcie go grosikiem, lub fantami na bazarek. Bardzo prosimy.[/B][/COLOR] :loveu:[/SIZE][/LEFT]
-
[quote name='kkanarekk']Gacek chyba zostanie informatykiem :) jak siedzę przy komputerze to przychodzi i przez 30 min próbuje złapac kursor na komputerze ostatnio załapał że jak porusza myszką to i kursor się rusza :razz: jest tak szczęśliwy jak może się chwilę pobawić komputerem hehehe... ...Poranki z Gacusiem są super, jak zbliża się godzina 8 to siada przy mojej głowie in czeka jak tylko się poruszę... wtedy zaczyna całować skakać i to oznacza... koniec snu :)[/QUOTE] Z jego zachowania widać, że jest szczęśliwym, beztroskim psiakiem. Najwyraźniej schron nie wycisnął piętna w jegopsychice :)
-
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Ja nie mam tam konta. Do mnie nie przyszlo nawet jedno zapytanie o Kapselka, [B]nie podoba sie ludziom a i w schronie nie zwracaja na niego uwagi..[/B] :([/QUOTE] Nie wiem czego te gupie ludzie szukają. On mało, że ładny, on jest śliczny i to powalające spojrzenie. Toż on to swoje plsie serducho podaje na łapce, miłość ma wypisaną na pyszczku i oni tego nie widzą :( Gupie te ludziska. To dobrze, że do nich psiak nie trafi. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=red][B]Kizimizi[/B][/COLOR] wklejam tu wiadomość jaką chciałam przesłać na PW - niestety skrzyneczka pełan, a że sprawa pilna, nie cierpiąca zwłoki, wklejam tu w nadziei, że wpadniesz i przeczytasz, albo ktoś da Ci cynk, że [/SIZE][B][COLOR=red][SIZE=3]jesteś tu na gwałt potrzebna[/SIZE] :lol:[/COLOR][/B] Kizimizi Bardzo Cię proszę wejdź na bazarek - link poniżej i przygotój krótkie opisy, bo ja niestety nic nie mogę powiedzieć o tych eksponatach :shake: Najlepiej byłoby się nam porozumieć - wymienić poglądy na gg - mój nr to 1821425. Bardzo proszę skontaktuj się ze nmą jak najprędzej, bo bez opisów będę musiała usunąć bazarek, a byłoby szkoda, bo przedmioty śliczne. Poz. 16 i 17 tak jak mówiłam mają po dwa różne paski, ale wydaje mi się, że to te same paski, co na poz.14 i 15 tyle, że obie pozycje razem. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179190-A-liczne-kolczyki-wisiory-paski-na-hotelik-i-zabiegi-wet-dla-Foksi-z-pola-do-15-02?p=14024761#post14024761[/URL] Pozdrawiam serdecznie - Elżbieta -
[quote name='kkanarekk']Jak się miewa nasz Szorstkuś:)? dałam już sporo ogłoszeń w internecie i mam nadzieję, że uda się z programem "Kundel bury i kocury"(tylko gaże dla naszych aktorów będzie trzeba ustalić :razz:)[/QUOTE] Nooooo gaże trzeba wysokie ustalić, bo potrzeby oboje mają nie małe :) Drogie, kochane Cioteczki przypominam, że Szorstkuś wabi się obecnie Puszek.Bardzo, bardzo proszę nie mnięszać Puszkowi w łebku i nie przejęzyczać się :mad::mad: Widzę w ogłoszeniach też Sziorstkusia, proszę gdzie można pozmieniajcie to, bo Puszek to i milej się kojarzy i łatwiej wymówić i prawdziwe jest i już reaguje na to imie. Poza tym to jakieś niepoważne będzie - ogłaszamy Szorstkusia, a jak przyjdzie do adopcji, okaże się, że to Puszek :roll: W imieniu Puszka bardzo proszę, nie zmianiajmy mu już imienia :modla::modla::modla:
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS']Foksia to super mądra suńka. Całymi dniami wyleguje się na fotelu lub wersalce ale jednocześnie od wczoraj zaczęła pilnować porządku w domu mianowicie jak któryś z psiaków ma chęć coś przeskrobać na przykład pocz ęstować się czymś ze stołu to Foksinka jednym susem już przy nim - napierw warknie i pztrzy jak nie pompoże warknęcia to skubnie delikwenta i intruz biegusiem wraca na swoje miejsce a wtedy Foksinka z poczuciem dobrze spełnionej misji idzie dalej sobie drzemać. Najpocieszniej wygląda to z Pedro (mix boksera który 2 lub 3 razy większy) potulnie po interwncji idzie na swój fotel[/QUOTE] Super wieści :) Robi za ochronę, podobnie jak moja suczka rasy kundel polski. Wystarczy postawić torbę na podłodze, czy jak przywiozą karmę, pozostałe psiaki nie mają prawa zbliżyć się na odległość mniejszą, niż dwie długości Beluni. Jaka stara, taka w tym momencie szybka. Doskakuje z otwartą paszczęką i warczy, że niedźwiedź by się przestraszył, a to sunia zaledwie do pół łydki :evil_lol: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Wczoraj wpłynęła ostatnia należność z bazarku enii (całość kwoty już dopisana do konta Foksi), a dzisiaj znowu mamy nowe wpłaty - z mojego bazarku. Oby tak ciągle coś dochodziło :) [B] Wpłynęło 27 zł od enii i 10 zł (+6 opłata) od kas999[/B] Jak w przypadku bazarku enii, na bieżąco będę informowała o wpłatach z bazarku, a jak wpłynie całość - 110 zł, dopiszę do rachunku. W razie potrzeby, dostępna cała kwota, jaka wpłynie z bazarku. [CENTER] [SIZE=3]Bardzo pięknie dziękuję Koleżanki [/SIZE]:loveu::Rose::Rose::Rose: [/CENTER]