Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Kochane Cioteczki to tak miło wiedzieć, że Wam też sprawia radość, że bidulki zmieniają podły los, na słodkie życie :placz::placz: To łzy szczęścia, ale nie ma takiego szczęśliwego emotka :)
  2. Psiaki przyjechały szczęśliwie na umówione miejsce o godz. 15:50. Po ochach i achach z naszej strony, nieco przytłumionych, coby nie wystraszyć zbytnio psiaczków, Foksia wylądowała w objęciach Krzychl. Nie mogło być inaczej - przywitała go soczystym buziakiem ku wielkiemu zadowoleniu obojga :) Buziaki rozdawała z resztą podczas całej podróży żonie prowadzącego, która pomimo niezbyt dobrego samopoczucia towarzyszyła psiakom w podróży, za co serdecznie Jej dziekujemy. Po zrobieniu kilku fotek, głasków, całusków, przytulań i drapanek, Foksia pojechała w dalszą drogę do domku w Olkuszu, gdzie wraz z Krzychl i Małżonką będzie wiodła szczęśliwe życie. Ani kkanarekk, ani ja nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Jestem pod wrażeniem - czekali na małą od godz. 12-tej. Widać było, że bardzo pragną jej obecności w swoim życiu. [B]Z całego serca życzymy im, aby ich oczekiwania w pełni się ziściły.[/B] Oba psiaki są fantastycznymi stworzeniami. Foksia, to pełna gracji słodka, śliczna dziewuszka :loveu:
  3. No zaraz Wam tu opisze co i jak i z kim, ale na razie, cobyście się nie denerwowały powiem tylko, że psiaki już ze swoimi Ludziami. Jest super do potęgi entej :multi: A teraz będę pisała.
  4. [quote name='enia']JESTEŚCIE NIESAMOWICI !!!:klacz::Cool!::lilangel::ylsuper::calus: ps. [B]smyczka i adresówka obowiązkowo....[/[/B]QUOTE] Yesssssszefowo !! :)
  5. Przeklejam to z wątku Leosia [quote name='AlinaS']Foksia z Puszkiem dopiero przed chwila wyjechali po bardzo wielu perturbacjach - zakopanie się na drodze, wyciąganie, odkopywanie itp mam nadzieję że już dalsza droga będzie bez problemu[/QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG] Alinko bardzo proszę napisz o której konkretnie wyjechali, bo zegar dogomanii jest delikatnie mówiąc do bani, a informację, że wyjechali miałyśmy już przeszło pół godziny temu. [quote name='AlinaS']Ok 11.40 Wjechali Przy wyjeździe zakopali się u mnie na drodze i zeszło się ok pól godziny stąd ta różnica[/QUOTE] O kurcze,to ładny gisp, będą w Krakowie nie wcześnieju niż o 17-18-tej Tyle jeszcze godzin czekania :( =============================================== Jest godz.12:30, a Krzychl dzwoni do mnie, że wraz z żoną czekają już na umówionym miejscu. Mieli tam być o 14-tej :-o Nie mogli już usiedzieć w domu :loveu: Zaprosiłam ich do domu - rzut beretem od miejsca spotkania - będziemy czekać razem. Muszę się urwać z pracy
  6. [quote name='AlinaS']Ok 11.40 Wjechali Przy wyjeździe zakopali się u mnie na drodze i zeszło się ok pól godziny stąd ta różnica[/QUOTE] O kurcze,to ładny gisp, będą w Krakowie nie wcześnieju niż o 17-18-tej Tyle jeszcze godzin czekania :(
  7. [quote name='AlinaS']Foksia z Puszkiem dopiero przed chwila wyjechali po bardzo wielu perturbacjach - zakopanie się na drodze, wyciąganie, odkopywanie itp mam nadzieję że już dalsza droga będzie bez problemu[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye: Alinko bardzo proszę napisz o której konkretnie wyjechali, bo zegar dogomanii jest delikatnie mówiąc do bani, a informację, że wyjechali miałyśmy już przeszło pół godziny temu.
  8. [quote name='kkanarekk']zdjęcia będą obiecuję ja weżmę aparat :)[/QUOTE] Dobrze, że choć jedna z nas ma głowę tam, gdzie ona być powinna :)
  9. Kkanarekk dzwoniła, że psiaki już w samochodzie, przypięte pasami i ruszają w drogę. Szczęśliwej drogi kochane psiaki :)
  10. [quote name='Dogo07']Fajnie że Kachna pojechała, tylko potem tęsknota zostaje, prawda Kora ? Oby wszystko w nowym domku pomyślnie się ułożyło :).[/QUOTE] Miałam przyjemność poznać nowych opiekunów Kachny i powiem Wam, że jestem pod wrażeniem Ich dojrzałego, przemyślamego, a jednocześnie spontanicznego podejścia do adopcji. Wiedzą na co się zdecydowali i w razie wystąpienia trudności gotowi są je pokonywać, bo wiedzą że nagrodą będzie wspaniała psia miłość :)
  11. [quote name='GoskaGoska']no wlasnie nie mogla się dokopać do wątku - juz zmieniam tytuł pieska zabrała fundacja :)[/QUOTE] To chyba dobrze wróży dla niego. A która to fundacja ?
  12. Twoje zaproszenie Javena, jak widać, było skuteczne. Bidulka ta psiunia :( faktycznie należy się jej coś innego pod łapkami niż schroniskowy beton. Na razie nie mogę określić kwoty, ale dołączę do deklarujących.
  13. [quote name='enia']echhh rzuciłabym te papierzyska - pędząc żeby [B][COLOR=darkred]to[/COLOR][/B] :pzobaczyć ale cóż no nie mogę..........ale myślami jestem z Wami:loveu: szczęśliwej drogi podróżnym!!![/QUOTE] Ciociu obiecuję relację :) [quote name='olalolaa']Droga jest zdaje sie okropna, tyle śniegu przynajmniej u mnie w czestochowie ze sozk ;) Ale pomalutku muszą dojechać.. elik wez aparat i cykaj fotki Foksi w objęciach nowego pana!!!! :D[/QUOTE] Rozmawiałam z ajlii - w Warszawie warunki drogowe niezłe. Jest niedco opóźniony, dopiero teraz rusza do Aliny, ale jest dobrej myśli co do jazdy. Bijcie kobitkii, nawet ryczeć nie bede - nie zabrałam aparatu. Jeśli zdążę po pracy do domu, to foty będą - muszę zdążyć. =========================================================== Kkanarekk dzwoniła, że psiaki już w samochodzie, przypięte pasami i ruszają w drogę. Szczęśliwej drogi kochane psiaki :)
  14. [quote name='enia']oj baby przestańcie ryczeć........:loveu: [B]o której psiury wyruszają z hotelu Aliny do Krakowa[/B]???[/QUOTE] Baby.............. no :mad: :loveu::loveu: O której od Aliny to nie wiem, wiem, że po godz. 8-mej ajlii rusza z Palucha do Aliny i potem w drogę do Krakowa. Jak będzie w połowie drogi ma dać znać o której prawdopodobnie dotrze do Krakowa. Tam, na rogatkach, będzie czekał komitet powitalny w osobach: kkanarekk, Mama kkanarekk, krzychl no i jo. Spora ekipa, co nie :) Krzychl będzie mógł od razu przytulić swoją Foksię i ruszyć w drogę do Olkusza, a my z Leonkiem do jego domeczku bedziemy miały dwaki kraki Przed chwilą rozmawiałam z Aliną - ajlii jeszcze tam nie dotarł.
  15. [quote name='marysia55']Wpadłam tutaj na chwilę, umęczona po pracy, żeby sie przywitać z Foksią a tu takie nowiny. Normalnie oczyska z orbit mi wyszły i co rzadko mi się zdarza ...... zaniemówiłam. Foksia ," szczęśliwej drogi .... już czas "[/QUOTE] No we wsio uwierzę, ale że Ty Marysiu zaniemówiłaś, to chmmmmm no nie wiem :) Zresztą nie wolno Ci zaniemówić, bo kto takie piękne teksty będzie pisał, po których już na drugi dzień psiak do domku jedzie.
  16. Też mogę podjąć się zrobienia bazarku, przy czym w tej chili nie mam nic co nadawałoby się na bazarek. Ale jak czytam więcej tu osób chętnych dać fanty, niż zrobić bazarek :) Można równocześnie kilka bazarków poprowadzić. Jeśli moja pomoc się przyda, proszę o info na gg lub PW
  17. [quote name='margo001']Elu to nic w porównaniu z tym co Ty i kkanarek zrobiłyście :iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/QUOTE] A coby zakończyć trele morele [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] powiem, że [CENTER][SIZE=3][B][COLOR=Red]Pięknie dziękujemy wspaniałym Ludziom, którzy zechcieli przygarnąć te biedne stworzenia, które pomimo ciężkich doświadczeń, nadal tak bardzo pragną bliskości Człowieka, Jego uczuć, dotyku dłoni i ciepłych słów.[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=Red] Bardzo Wam Dziękujemy [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG][/COLOR][/B][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3][B][COLOR=Red] [/COLOR][/B][/SIZE][CENTER][SIZE=3][B][COLOR=Red] Zyskali Państwo wiernego, bezwarunkowego, dozgonnego przyjaciela.[/COLOR][/B][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3][B][COLOR=Red] [/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=Black][SIZE=2]Pozwolę sobie wkleić te słowa, także na wątek Foksi, bo kierowane są do[/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=2] Rodzin[/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=2] obu [/SIZE][/COLOR]psiaczków. [COLOR=red] [/COLOR]
  18. [quote name='olalolaa']Moj Boze co za piękna wiadomość!!:multi: Dzien nie byl dzisiaj za fajny, a tu na koniec takie pocieszenie! Najlepsze jakie moze byc! Jestem.. wniebowzięta ;) elik... Ty wiesz? Ile dobrego robisz? Kurcze, nie wiem jak dziękować.. Dajesz świetny przykład, jak się chce to mozna pomagac. DZIĘKUJĘ!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Foksia jutro jedzie.. no nie moge.. normalnie rycze z radosci:placz::placz::placz::placz:[/QUOTE] Nie tylko Foksia, ale i nasz drugi podopieczny psiaczek, Szorstkuś vel Puszek vel Leon jedzie razem z Foksią :) A coby zakończyć trele morele :) powiem, że [CENTER] [SIZE=3][B][COLOR=Red]Pięknie dziękujemy wspaniałym Ludziom, którzy zechcieli przygarnąć te biedne stworzenia, które pomimo ciężkich doświadczeń, nadal tak bardzo pragną bliskości Człowieka, Jego uczuć, dotyku dłoni i ciepłych słów. Bardzo Wam Dziękujemy :loveu: Zyskali Państwo wiernego, bezwarunkowego, dozgonnego przyjaciela. [/COLOR][/B][/SIZE][LEFT][COLOR=Black][SIZE=2]Pozwolę sobie wkleić te słowa, także na wątek Leonka, bo kierowane są do[/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=2] Rodzin[/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=2] obu [/SIZE][/COLOR]psiaczków. [/LEFT] [/CENTER]
  19. [quote name='AlinaS']Już jestem nawet nie wyobrażacie sobie jak one potrafiły podbić nasze serca w tak krótkim czasie:loveu:[/QUOTE] Wiemy, wiemy. I wiemy, że tak samo poradzą sobie ze swoimi Ludziami :loveu: [COLOR=Red][B]Alinko pan transportowiec :) prosił, żeby psiurki już dzisiaj wieczór nie dostały jedzonka, [/B][/COLOR]coby nie miały problemów podczas jazdy. Oczywiście nie dotyczy to picia :) [quote name='margo001']eliczku za dużo dziś emocji żeby tak szybko się uspokoić :evil_lol: Tak tak to kkanareczek jako pierwsza do mnie zadzwoniła z chęcią pomocy Puszkowi ,a potem opętała eliczka :multi:[/QUOTE] No a Ty Ciociu margo nie bądź znowu taka skromna, bo to Ty Leonka wypatrzyłaś przez okienko i alarm na forum zrobiłaś watek mu zakładając :eviltong:
  20. Cioteczki, co w Was dzisiaj wstąpiło ? Jeśli natychmiast się nie uspokoicie z tymi trelami, to.... :mad: [B]A zwłaszcza Ty kkanareczku, która jesteś moja siłą motoryczną. To "przez Ciebie" znalazłam się na obu watkach.[/B] [CENTER]A z tego wszystkiego, z tego całego zakręcenia zupełnie zapomniałam powiedzieć, że [COLOR=Purple][B] KOCHAM WAS CIOTECZKI I CIESZĘ SIĘ OKRUTNIE, ŻE OBA PSIURKI TAK FAJOWO TRAFIŁY. To zasługa całej naszej Paczki, każdej jednej Cioteczki, która pojawiła się na wątku. :loveu: [/B][/COLOR][/CENTER]
  21. Kanareczku kochany, Ty na obu wątkach jesteś taką dobrą duszą, która zagrzewa mnie do akcji, taka co to Jej nie widać, ale widać efekty Jej działania. Ile razy mnie wzywają do tablicy, zawsze to powtarzam :p
  22. Witamy Męża Aliki :) Będziecie pewnie tęsknic za naszymi skarbami
  23. Witam Panie Krzysztofie, a właściwie krzychl, bo taki jest tu zwyczaj, że zwracamy się do siebie tak, jak ktoś sam się nazwał.
  24. [quote name='agaciaaa']Co za błyskawiczna akcja!!! :) Nawet nie zdążyłam Foksi ogłoszeń zrobić :lol:[/QUOTE] Agaciaa, Ciociu kochana nic straconego :) Tyle cudownych psiaczków pragnie swojego Ludzia :placz: Teraz, kiedy Foksia i Puszek przestaną być bezpańskimi psami, zamierzam pomóc pozostałym psiaczkom z mojego podpisu. Bardzo Cię proszę o pomoc :) A teraz biegnę na spacerek z moimi psiurkami.
  25. [quote name='Pipi']Elik,nie strasz. . . to tam dokąd pójdą nie będą się wylegiwać?czy masz na myśli,że u Aliny nie będą ?[/QUOTE] Pipiniu Kochana, czy sądzisz, że ciotka elik zgodziłaby się, na taki domek, który nie pozwoliłby wylegiwać się naszym kochanym psiaczkom ?? Tak źle mnie oceniasz :-( Ja chciałam być taka tajemnicza, a wyszłam na okrutnice :placz: Oba domki są superowe. Psiaki będą sie mogły wylegiwać do woli.
×
×
  • Create New...