Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81002
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Kochane Cioteczki spieszę z informacją, że na rachunek Puszka wpłynęły dzisiaj pierwsze pieniążki i tak: 150,- kkanarekk - operacja 100,- Babcia kkanarekk - operacja 25,- Jota - hotelik 25,- elik - hotelik [CENTER][SIZE=3][COLOR=blue]:loveu: :loveu: Bardzo pięknie dziękujemy :loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/CENTER] Jak tylko stwierdziłam, że wpłynęły pieniądze od kkanarkka, przelałam na konto Alinki kwotę 250 zł jako zapłatę za kastrację i usunięcie przepukliny. [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]Alinko bardzo prosimy o przekazanie tych pieniędzy pani doktor, jako zapłatę za wykonany zabieg. Dziękujemy bardzo :)[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  2. [quote name='enia']elik - na Twoje konto wpłać koszty wysyłki- ty prowadzisz Foksi finanse!!!!!!! :) bo to był bazarek na foksie..... a Twoja książka była z bazarku na psy Pipi:p a te finanse prowadzi evita .....[/QUOTE] Kurtka, jasne, że tak - forsa 46 zł za książki z bazarku dla Foksin + 15 zł opłaty pocztowe - dopisać do rachunku Foksi. Moje 20 zł za drugą książkę, na konto psiaków Pipi. No dopierko teraz jest ok :) Obie wylicytowane książki przekazuję na dalsze bazarki. Pokręciłam, bo oba bazarki połączyłam w jeden. Przepraszam najmocniej za zamieszki :oops: :lol: Obiecuję, że to ostatni raz. No chyba żeby.... :evil_lol: [B]W każdym bądź razie bardzo proszę o pilne śledzenie moich poczynań rozliczeniowych i w razie draki walić w eb :mad: :diabloti:[/B] Tylko ten się nie myli, który nic nie robi :razz:
  3. [quote name='enia']...Elik kochana- moje koszty wysyłki z foksiowego bazarku proszę włóż do foksiowej skarpety:)[/QUOTE] Ok w takim razie cała kwota z bazarku wraz z opłatami leci już za chwilkę na przysłane mi konto :) A ja to chyba tego drugiego bazarku nie zauważyłam. Czy on jeszcze trwa ?? [B]Kochane Cioteczki, żeby banerek Bajki pojawił się w podpisie, trzeba wkleić nowy banerek, który jest w jednym z ostatnich postów w wątku Bajki. Można też skopioować go z mojego podpisu - to jest już ten nowy.[/B]
  4. [quote name='fiorsteinbock']qrcze, wiem ze mi sie waz zrobil w podpisie ale kogo mam usunac, kazdy potrzebuje pomocy :([/QUOTE] Niestety masz rację. Te które znajda się na dogo wszystkie potrzebują pomocy :(
  5. [quote name='fiorsteinbock'][B]Czestuje sie bannerkiem,[/B] beda razem z Kapslem tworzyc duet wesolych kawalerow :)[/QUOTE] Pięknie dziękujemy, to bardzo pomaga psiakowi :) Boję się tylko, czy mod nie wytnie Ci wszystkich banerków, bo chyba masz nieco za duży podpis [B]A banerki są naprawdę fantastyczne, aż się chce je dodawać do podpisu.[/B]
  6. [quote name='Isadora7'][CENTER][SIZE=3][B]podlinkowane banerki dla chłopaka :) [SIZE=2]warto wrzucić na pierwsza stronę wątku[/SIZE] [/B][/SIZE][/CENTER] [/QUOTE] [SIZE=3]Jeeeeeeejeeejjjkuuuuuuuuuuuuuuu :crazyeye: jakie piękne i jak błyskawicznie [/SIZE] [CENTER][SIZE=3][COLOR=Blue][B]Bardzo serdecznie dziękujemy :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/B] [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=3]Z takimi banerkami to nasz kawaler szybko do domku odfrunie[/SIZE]
  7. [quote name='Isadora7']Zaraz robie banerek ślicznocie[/QUOTE] Ogromnie dziękujemy. Psiak jest uroczy, zakochany w ludziach, a zwłaszcza dzieciach i bezkonfliktowy w stosunku do innych zwierzaczków w tym także kotów. Bardzo dziękujemy :loveu: Kurcze tak chciałam strzelić wdzięcznymi emotikami i nie otwierają się :( Może potem mi się otworzą.
  8. [quote name='AlinaS']Jka zwykle przesadzacie z pewnością mogły dużo lepiej trafić ale [B]robię co mogę żeby nie było im najgorzej[/B][/QUOTE] No i właśnie dlatego uważamy, że lepiej trafić nie mogły, bo od możliwości, ważniejsze jest serce :loveu: Można wiele móc, a niewiele robić.
  9. [quote name='Jota']...Przelew na Puszka wędruje do Ciebie jeszcze dzisiaj. Koniecznie!!! Dzięki Alinko - teraz widzę,że nasze psiaki lepiej trafić nie mogły :lol:[/QUOTE] Jotko, ja też podpisuje się pod Twoimi słowami i to oboma rencami :loveu:
  10. Kochane Cioteczki, nie wiedziałam, że mam takie wierne przyjaciółki :loveu: Ja też Was kocham i obiecuję, że jak tylko czas mi pozwoli pobiegnę do Brutuska i obfocę go ze wszystkich możliwych stron. My obie z Marysią lubimy sobie pożarcić, ja to nawet i tam gdzie atmosfera jest gęsta, może właśnie po to, żeby ją rozładować :lol: Nie rzucam wszystkiego i nie biegnę do Brutuska ponieważ wiem, że żadne krzywda mu się nie dzieje. Wręcz przeciwnie - od początku jest bardzo kochany i co gorsza, rozpieszczany. Od pierwszego dnia śpi z Pańciem w łóżeczku. Był już kochany i oczekiwany, zanim zjawił się w domku. Gdybym miała choć cień podejrzenia, że Brutusek nie ma tak, jak mu się należy, ani chwili dłużej nie gościłby tam gdzie jest. Ale pewna jestem, że Brutusek ma wspaniały domek. Jestem z Panem w kontakcie telefonicznym. Pisze to, aby Was Cioteczki uspokoić, byście się niepotrzebnie nie niepokoiły o los Brutuska. [SIZE=3]A fotki będą - obiecuję.[/SIZE] Mam teraz masę pracy i nie dałam rady umówić się z Brutuskiem.
  11. [quote name='AlinaS']Wróciliśmy właśnie z Puszkiem i z Biszkoptem od pani dr i pożegnaliśmy się bezpowrotnie z jajeczkami i przepukliną Puszkową. Puszek dzielnie wybudzony przeszedł się troszkę po domu i położył się dalej spać. Podobnie jak i Biszkopt[/QUOTE] To bardzo nas cieszy, że nasza chłopczyna już po, a męskość Kochana Cioteczko margo007 nie od jaj się bierze :evil_lol: Sorki, że na wątku Puszka, ale on i Foksia to prawie para - poszedł przelew za hotelik Foksi. Zbieramy się w siłę i za kastrację + przepuklinę też prędko chcemy uregulować, jak również hotelik Puszka. [B] Cioteczki Kochane teraz to już ekspres z wpłatami, bardzo proszę i pięknie dziękuję[/B] :loveu::Rose::Rose::Rose: A Puszka i Biszkopta proszę od nas wymiziać za to, że dzielnie znieśli zabieg.
  12. [quote name='li1']Elik, masz moje blogoslawienstwo na wszystko co robisz i podziekowania za finanse, bazarki, itp oraz pomysly na najlepszy domek dla Foksi.[/QUOTE] [quote name='Jota']Elik, to jest dla mnie oczywiste,że skoro pełnisz tę funkcję to decydujesz również o terminach wpłat i o tym co najpilniejsze do uregulowania - jeśli chodzi o mnie to masz moje całkowite zaufanie :loveu:...[/QUOTE] [quote name='enia']e tam ja sie tego kija elikowego nie boję..... ino wisiałam i wisiałam na tym dogo jak sikora na naszych kulach tłuszczowych na drzewie.....:p zgadzam się jakby co....[/QUOTE] Noooo to same sobie będziecie winne, jakby co :evil_lol: A poważnie bardzo dziękuję za powyższe słowa :loveu: Zatem robię przelew dla Alinki. Niestety nadal nie wiem co z forsą za sterylkę. Zamierzam wyjasnić to najpóźniej do środy. Mamy obiecane 150 zł z AFN, ale dotychczas nie udało mi się ustalić, czy mamy wpłacić całość wetce i te 150 dostaniemy z AFN, czy też AFN wpłaci całość do wetki, a my na konto AFN 50 zł ?? Enia, czy mogłabyś dowiedzieć sie nr konta pani doktor ? Jeśli nie będzie wyjaśniona sprawa dopłaty z AFN, wpłacę całą kwotę. No przelew za hotelik już poszedł. [B]Na konto z datą dzisiejszą wpłynęła kwota 17 zł od Javeny. [/B]12,- za dwie książki + 5 zł wysyłka Pozostaje jeszcze nie wyjaśniona wpłata od Kasi z Katowic - nie napisała nick`a ale wyjaśnię to popołudniu i dopiszę całą kwotę z bazarku enii do rozliczenia. Enia, książkę, którą wylicytowałam na Twoim bazarku, przykładem Joty i Marudy, przekazuję na dalsze bazarki. Na podane mi konto wpłacę zatem wraz z forsą za pozostałe książki 20,- zł ok ? [B]Czy należność za opłaty pocztowe przekazać także na to konto, które mi podałaś, czy na inne ?[/B] ================================================== Ale ze mnie ciuma. Przecież bazarek enii był na potrzeby psiaków Pipi, a nie Foksi. Póki co Foksi forsy nie brakuje - na nasze szczęście :lol: Ale też i Wy kochane Cioteczki nie zfróciłyście uwagi na to, gdy pisałam, że [B]na konto Foksi wpłynęła kwota .... z bazarku enii :evil_lol:[/B] Rozliczenie już poprawione. Dotychczasowe wpisy o wpłatach z bazarku enii, należy rozumieć jako wpłaty na psiaki Pipi, a nie dla Foksi. Zbyt wiele czasu straciłabym na odszukiwanie moich postów i ich poprawę. Wybaczcie Cioteczki :oops:.
  13. [quote name='elik']Kuruj się Joteczko, grypisku się nie daj. Też mam taka nadzieję, że uda sie pokonać prozę życia, czytaj suchoty kieszeniowe i Puszek będzie w pełni zdrowym i sprawnym facetem :) Jako żywo, tak. Widać przylgnęła do mnie ta funkcja.[/QUOTE] Kuruj się Joteczko, grypisku się nie daj. Też mam taka nadzieję, że uda się pokonać prozę życia, czytaj suchoty kieszeniowe i Puszek będzie w pełni zdrowym i sprawnym facetem [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Jako żywo, tak. Widać przylgnęła do mnie ta funkcja. [quote name='kkanarekk']Już Babci podziękowałam :) sami byśmy go chętnie do domu wzięli ale ostatnio adoptowaliśmy psiaka i Babcia z dwoma mogłaby sobie nie poradzić :shake: . Elik wydaję mi się, że lepiej jest z tej kwoty co narazie mamy zapłacić za operacje a ja narazie założę za hotelik. Te zabiegi trzeba wykonać jak najszybciej żeby zwiększyć jego szanse na adopcje. ;)[/QUOTE] Kochane Cioteczko ogłaszam natentychmiastową zbiórkę funduszy dla Puszka. Trzeba zapłacić za hotelik 1-14 luty br. - 140 zł i tak też myślę, że z operacją nie ma co zwlekać. Wszyscy sponsorzy są w posiadaniu n-ru mojego konta, bardzo więc proszę o jak najszybsze wpłaty. Ponieważ jestem już skarbonką dla Foksi, bardzo proszę o zaznaczenie w tytule przelewu swojego nicku i że to dla Puszka [B]np margo001 na hotelik Puszka.[/B] To bardzo ważne, inaczej będę musiała się dopytywać na którego psiaka jest to wpłata, zwłaszcza, że tak kkanarekk, jak i Jotka będą wpłacały na oba psiaczki :loveu: :calus: :Rose: Dzięki Wam jeszcze jedno psie życie odmienia się na lepsze. Cioteczki, kocham Was [B]Margo001, bardzo przepraszam, że ciągle przemianowuję Cię na margo007[/B]. Gdzie tylko zdołam wypatrzyć pomyłkę, przerobię Cie na tę właściwą :loveu:
  14. [quote name='kizimizi']Bardzo odpowiada mi to że nie będe musiała zbierac pieniędzy na swoje konto bo wtedy sama musiałabym ten bazarek prowadzić, a tego nie chcialam. Moze umówmy sie, ze paczki wyślę już pod koniec bazarku i wtedy przelejesz mi za ewentualne wysyłki.[/QUOTE] Kizimizi, bardzo dziękujemy za przekazane na bazarek przedmioty :loveu::kiss_2::Cool!::calus: :buzi::Rose: Są bardzo ładne i jest ich bardzo wiele :crazyeye: Może zrobić z tego 2 bazarki, jak myślisz ? Na wielu zdjęciach są po dwa egzemplarze, nie wiem jak mam je ponumerować. Nie mogłabyś zrobić osobnych zdjęć ? Jeszcze nie wiem jak dam sobie radę z opisami. Może podaj mi nr gg, to będziemy mogły prędzej dogadać szczegóły. Czy dobrze zrozumiałam, że zamierzasz wszystkie rzeczy wysłać na mój adres ?
  15. [quote name='fiorsteinbock']Dzien Dobry Puszku![/QUOTE] Koniecznie podlinkuj banerek bazarku. Chciałam sie nim zaposiłkować i zobaczyć jakie nam szanse na licytowane książki, a tu kicha, banerek nie działa :( Dzięki podlinkowanym banerkom więcej ludzi trafia na wątek, a jak banerek nie przekierowuje na wątek, to nic z niego :)
  16. [quote name='marysia55']te zalety mówią same za siebie. Będę trwać tak długo ile trzeba. Znając Ciebie to raczej nie będzie to długo. Jutro nadrobię zaległości wątkowe. Wstyd powiedzieć, ale całego nie przeczytałam tylko 'po łebkach' ... [B]a tak sie nie godzi przyzwoitej ciotce[/B]:-)[/QUOTE] Oj nie godzi się, nie godzi ;) Zapraszam więc do lekturki. Długie zimowe wieczory sprzyjają czytelnictwu :lol: Jeszcze raz dziękuję, że jesteś i przypominam, że paputki w najmodniejszym obecnie, fioletowym kolorze, czekają na Ciebie. [quote name='kizimizi']Eliku wysłałam ci na meila dobytek na bazarek.[/QUOTE] To też dobry moment dla bazarku, bo właśnie dzisiaj kończę swój. Ponieważ dochód z bazarku przeznaczyłaś w całości na potrzeby Foksi, proponuję, aby po zakończeniu bazarku, wpłaty dokonywane były bezpośrednio na moje konto. Każdą wpłatę będe meldowała na wątku Foksi, co będzie dla Ciebie znakiem, że możesz robić wysyłkę. Gdy wpłyną wszystkie wpłaty, prześle opłaty pocztowe na Twoje konto. Lub jeśli wpłaty rozciągnęłyby się w dłuższym czasie, mogę przesyłać opłaty pocztowe w ratach. Czy taka forma współpracy Ci odpowiada ??
  17. [quote name='kizimizi']Na razie go leczą. Jutro zadzwonię i sie zapytam co z nim. Wiem ze tak moze byc ale ja mam na to na prawdę mały wpływ (zeby nie powiedzieć ze wcale nie mam). Jakby się tymczasik znalazł byłaby inna rozmowa a tak to co ja mogę zaproponować ............. Zresztą Eliku wcale nie jest łatwo wystartować od z ogłoszeniami, jak sie nie wie co dokładnie dolega. Bo kto przygarnie takiego psiaczka jeśli [B]jest podejrzenie nużycy[/B]? Tylko dogomanka[/QUOTE] Myślę, że żeby się znalazł DT to musiałoby go być więcej na różnych wątkach. Ktoś pisał, że na pewno nie jest to nużyca. Soreczki, że mękolę, ale Psiak zaległ mi w serduchu :-( Nieraz takie mękolenie ....
  18. [quote name='kkanarekk']Deklaracja od mojej babci 100 zł:multi::lol: Zastanawiam się Elik na co to przeznaczamy? Myśle że na zabiegi będzie najlepiej.[/QUOTE] Kochana Babcia, kochanego kkanarkka [B][COLOR=Blue]Stokrotne D Z I Ę K U J E M Y[/COLOR][/B] :loveu::klacz::cool2::Rose::Rose::Rose: [COLOR=Blue][B]Złote serca. Te kwiaty to dla Pani Babci[/B][/COLOR]:B-fly: Masz rację teraz operacja jest najpilniejsza, choć i apartament w hoteliku też trzeba zapłacić. [quote name='Pipi']Kochana Babcia.Kanarku,podziękuj bardzo Babci w moim imieniu. Tobie bardzo dziękuję :loveu:[/QUOTE] Pipi Kochana witaj. Dzięki, że jesteś. Przybywaj częściej, zapraszamy :loveu:
  19. [quote name='kizimizi']Tylko ze dopóki on jest na kwarantannie czyli na leczeniu nie mamy możliwości jego adopcji. Trochę to bardziej skomplikowane... dopóki pies sie do adopcji nie nada żadna z nas go nie moze wziać. Tak wiec dużo od schronu zlaeży.[/QUOTE] Kurde, ale w schronie ma małe szanse na wyleczenie. A co jak okaże się, że to długa i kosztowna kuracja ? Będą go leczyć ? A na taką właśnie to wygląda. Nie wiem jak jest w tamtym schronisku, ale bardzo często się zdarza, że zamiast leczyć, zaszkodzą :angryy:
  20. [quote name='kizimizi']Matko nie wiedzialam ze napisaam to 3 razy! Mi dzis dogo nie śmiga; albo sie załogować nie mogę albo wlaśnie cos takiego ...:angryy: A i posty mi się nie ładują a później wchodzę na wątek i coś jest 7 razy!:-o Ogloszenia potrzebują wszytskie np...[/QUOTE] Zapomniałaś wymienić tego też bardzo potrzebującego ogłoszeń - tego z chorym oczkiem. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177799-Psiak-z-paskudnie-chorym-oczkiem[/url]
  21. [quote name='marysia55']Widać weszłam w dobry moment:evil_lol: ma sie te fluidy coooo:cool3::cool3: Będę kibicować Foksi, bo akurat tę bardzo polubiłam;). Może dlatego, że taki kudłaczek jak mój :lol::lol:[/QUOTE] Liczę Marysiu na Ciebie. Jej nie da się nie lubić :) Jest śliczna, mądra, grzeczna, no i kocha ludzi.:loveu:
  22. [quote name='kizimizi']Ach widzisz Elik, a my mamy zwyzcaj robic wątki dla tych starszych, brzydszych psów bo ich nikt sam nie adoptuje. A o dt to one pomażyc mogą tylko. NAsz trud i wysiłek to dla nich jedyna zsansa…[/QUOTE] Piękna reguła :loveu: [quote name='fiorsteinbock']I co u Chopaka? jakies wiesci? wiadomo juz Kizimizi co z oczkiem?[/QUOTE] To bardzo ważne co mu dolega, jaka jest przyczyna takiego stanu oczka. Bez właściwej diagnozy można zaprzepaścić szansę na wyleczenie. Temu psiakowi trzeba znaleźć choćby tymczas w pierwszej kolejności i najlepiej na wczoraj. To oczko wygląda bardzo nieciekawie, a w schronisku ma marne szanse na wyleczenie :-( Sory wiem, że też tak myślicie, ale czasem trzeba żeby ktoś to głośno powiedział. Czy on ma już ogłoszenia ? Nie należy uznawać go za nieadopcyjnego. Nawet kalekie psiaki są adoptowane. Złożyć tekst chwytający za serce, przygotować zdjęcia nadające się do załączenia do ogłoszenia i będziemy ogłaszać.
  23. [quote name='marysia55']Ela, chyba wystraszyłaś cioteczki, bo od wczoraj nikt tu nie zaglądnął. Za bardzo wymachiwałaś tym bejsbolem ;-)[/QUOTE] Witaj Marysiu :multi::multi: Pewna jestem, że przyniesiesz Foksi szczęście, bo ja tu właśnie z dobrą nowiną przyszłam z wątku Puszka. Kkanarekk wysłała e-meila do programu "Kundel bury i kocury" z prośba o pokazanie zdjęcia Puszka. Wiele bezdomniaczków znalazło w ten sposób dom. Tylko poprzez pokazanie zdjęcia i komentarz prowadzącej program. KKanarekk pisze właśnie także w sprawie Foksi. Myślę, że jest to duża szansa. A co do tego bejsbola, to przeca Cioteczki wiedzą, że to tylko tak na niby. Ja delikatna osoba jestem. Ja by nawet takiego bejsboola nie uniosła :oops: Cheba :cool3: [quote name='Pipi']Ja zaglądam,ale się nie odzywam,bo nie mam nic do powiedzenia na tematy finansowe.Tu powinne zabrać głos cioteczki,które dają pieniążki na Foksię.Myślę,że dzisiaj niedziela i dlatego taka cisza.Elik,ja mam bezgraniczne zaufanie do Ciebie i gdyby ode mnie zależało,to miała byś moją aprobatę.Cieszę się,że dajesz radę w takich sprawach,bo ja bym nie poradziła.Podziwiam i dziękuję Ci za to.[/QUOTE] Pipi, no so Ty. Kto, jak nie Ty. To Ciebie tu wszyscy słuchają najbardziej. Jedno Twoje słówko, a Cioteczki mobilizują się i stają murem za Tobą :loveu: Ale w tej kwestii poczekajmy co powiedzą Cioteczki jak się wyweekendują :evil_lol:
  24. [quote name='marysia55']Ela, chyba wystraszyłaś cioteczki, bo od wczoraj nikt tu nie zaglądnął. Za bardzo wymachiwałaś tym bejsbolem ;-)[/QUOTE] Witaj Marysiu :multi::multi: Pewna jestem, że przyniesiesz Foksi szczęście, bo ja tu właśnie z dobrą nowiną przyszłam z wątku Puszka. Kkanarekk wysłała e-meila do programu "Kundel bury i kocury" z prośba o pokazanie zdjęcia Puszka. Wiele bezdomniaczków znalazło w ten sposób dom. Tylko poprzez pokazanie zdjęcia i komentarz prowadzącej program. KKanarekk pisze właśnie także w sprawie Foksi. Myślę, że jest to duża szansa. A co do tego bejsbola, to przeca Cioteczki wiedzą, że to tylko tak na niby. Ja delikatna osoba jestem. Ja by nawet takiego bejsboola nie uniosła cheba :oops:
  25. [quote name='kkanarekk']Właśnie jestem w trakcie pisania maila o Foksi :) będą wystepować jako kompani w walce z mrozem :)[/QUOTE] Kkanarku fantastyczna wiadomość :Cool!: :iloveyou::cunao::sweetCyb::sweetCyb: Dziękuję, dziękuję, dziękuję :buzi: :Rose: Bardzo prosimy o informacje na bieżąco jakie są szanse na ich występ. Będziemy pilnie śledzić jak rozwija się kariera aktorska naszych podopiecznych :lol: Lece z tą fantastyczna wiadomością na wątek Foksi.
×
×
  • Create New...