-
Posts
81001 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Dziękujemy Cioteczkom, dziękujemy, na pewno bardzo nam to pomoże :) Relację z wizyty macie oczywiście pewną jak w banku. Sierściuszku zmykaj z mojego podpisy, bo inne psiurki potrzebują pomocy :loveu: ================================================== [B]No i ...... stało się to, co musiało się stać, bo Puszek to super psiak.[/B] Domek jest na szóstkę z serduszkiem, a właściwie z duuuuuuuużym serduchem :loveu: Puszek zapewne o takich właśnie opiekunach marzył w swoich snach. Państwo są pod urokiem Puszka i jego zimowej historii. Puszek będzie szóstym członkiem tej Rodziny, która obecnie składa się z Seniorki Rodu i Jej pięknookiej rzadkiej rasy kotki - kkanarekk wyjaśni co to za rasa (Jej Mama swego czasu bardzo chciała takiego właśnie kotka mieć), Synowej i jej tchórzofretki Depty oraz Syna, którego pupilkiem będzie nasz (jeszcze przez chwilę) Puszek. Tak kotka jak i tchórzofretka są kochane, rozumiane i hi hi hi rozpieszczane :eviltong: Do tego właśnie domku nasz Puszek pasuje jak ulał. Kochane Cioteczki, tym razem mam pewność, że to jest właśnie TEN DOMEK. [CENTER]Państwo chcą, aby Puszek zawitał w Ich domu jak najszybciej. W związku z tym SZUKAMY TRANSPORTU na trasie Warszawa - Kraków [LEFT] [/LEFT] [/CENTER]
-
Oglądałam dzisiaj dwa filmiki z Gacusiem w roli głównej i powiem Wam, że aktor z niego także pierwsza klasa :) Chirurg, informatyk, a teraz i aktor... Ciekawe jakie jeszcze zdolności ujawni Gacorek :p Naumiałam się MMS-y przerabiać więc wkleję Wam Gacusia Tu Gacuś zasnął nad książką, zmęczony nauką :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a8e259cf8836c45c.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/212/a8e259cf8836c45cmed.jpg[/IMG][/URL] A tu to ja sama nie wiem co wyrabia, kkanarekk musi to rozebrać :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/31cdbb5940a25b38.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/212/31cdbb5940a25b38.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='margo001']Elik super :multi: oby to już był ten domek wreszcie mocno zaciskam kciuki :thumbs::thumbs::thumbs: a jutro zemre w pracy z ciekawości :mdleje::mdleje::mdleje:[/QUOTE] Nie zemrzesz Cioteczko, szkoda byłoby takiego serducha :) poślę Ci sms-a Ten domek to znowu "sprawka" kkanarekk :)
-
terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)
elik replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kkanarekk']Gratuluję dziewczyny, że znalazłyście jej taki wspaniały dom:multi::multi:!!!!Już z Elik jesteśmy po wizycie, świetny dom się trafił suni :)...[/QUOTE] W pełni potwierdzam :p Możecie się bardzo cieszyć. Wasza Kasia trafi do fantastycznych, odpowiedzialnych ludzi. -
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
elik replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaciaaa']Klikam na bannerek prawym przyciskiem myszki i wybieram Właściwości - tam są podane wymiary obrazka. A potem dodałam sobie szerokość wszystkich bannerków i już wiedziałam ile zajmuje cały podpis...[/QUOTE] Dzięki, znowu czegoś nowego się naumiałam :) A sprawedziłam tą metodą ile mam tych pixelaków :) i wg moich obliczeń mam ich 442 ?? Może coś źle robię ? -
[quote name='enia'][B]ale małe zdanko co jakiś czas [/B]:) Pan Puch chyba uderza w konkury do Foksi??? hm.....:loveu: fajnie by było gdyby razem poszli na swoje......:loveu:[/QUOTE] No, choćby czy już całkiem zagoiła się mu rana po operacji ? I kiedy będzie miał wyciągnięte szwy ? Oj Puszku, Puszku.... jesteś takim kochanym psiakiem, a taki smutny masz los ================================================ Łałłłłłłłłłł ale zwrot. Dopiero co pisałam, że Puszek ma smutny los, a tu Puszek ma szanse na domek :multi::multi::multi: Jutro rano jedziemy z kkanarekk na wizytę, jeśli wypadnie pozytywnie, Państwo chcieliby, żeby Puszek zawitał w domku jak najszybciej. To bardzo dobrze, że Puszek jest pokojowo nastawiony do kotów :lol: Na razie nic więcej nie powiem, nie powiem, nie powiem, ale mam dobre przeczucia :eviltong:
-
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
elik replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaciaaa']Elik u Ciebie też się zmieści, Ty masz 368px :) Tylko jak już tak o podpisach rozmawiamy, to masz za wysoki, przez ten link do bazarku. Więc jak ma być wszystko cacy, to musisz go skasować, albo skrócić i przenieść z dołu na bok ;) tylko wtedy już Guciowy banner się nie zmieści...[/QUOTE] A powiedz mi agaciu, jak, albo czym odmierzasz te pixele ? Linku do bazarku, póki on trwa, nie mogę usunąć, bo skąd ludziska będą o nim wiedzieli ? -
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Czasem robimy w schronie kastracje, przed oddaniem psiaka. Wtedy wiadomo, rzesza bezdomniakow nie powieksza sie! Bardzo bysmy chcieli aby kazdy pies/suka byl kastrowany/sterylizowany! Powinno byc to robione z "urzedu"... Elik, jak bedzie pewny juz domek zrobimy wszystko aby Kapselkowi uciachali jajka ([B]zeby tylko sie nie dowiedzial, co ja tu wypisuje![/B]) :)[/QUOTE] Nie martw się, w razie czego biorę wszystko na siebie :evil_lol: Jeśli trzeba będzie zachęcić schron do wykonania kastracji przed wydaniem Kapselka, to zaproponuj jakąś kwotę za ten zabieg. Myślę, że to powinno ich skusić. Na pewno zbierzemy potrzebne fundusze :) Ale czy opieka weterynaryjna w tym schronie jest na tyle dobra, że można powierzyć im wykonanie tego zabiegu bez obaw ? -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']muszę pomyśleć o kolejnych bazarkach..... a o co chodzi z fakturą? może ja bym mogła ją odebrać tylko pytanie od kogo?[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł Cioteczko. Trzeba poprosić panią doktor Laudańską o fakturę z numerem jej konta. Pani wystawiła juz fakturę, ale pomimo, iż prosiłam o f-rę z numerem konta, faktura była bez tego numeru. Alina mówiła, że poprosi o nowa, ale niestety do dzisiaj nie ma tej faktury. AFN nie może wypłacić pieniędzy na prywatne konto np. moje, a ja przekazałabym należność pani doktor. Czekają na F-rę z numerem konta. [B]Dzisiaj wpłynęła ostatnia wpłata z bazarku dla Foksi - 12 zł od Agata69.[/B] Jeszcze dzisiaj wyślę kolczyki i rozliczę bazarek. ===================================================== Cioteczki, a możeby tak tu spróbować ?? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179636-Szukamy-kudA-acza-podobnego-do-Czarka-Wadowice[/URL] ===================================================== Cioteczko enia, co sadzisz o tej fakturze ? Mogła byś sie podjąć ?? -
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Nie, Kapselek nie jest kastrowany. Domek sprawdzimy jesli bedzie osoba z ogloszenia, [B]jak przyjdzie ktos do schronu i wybierze chlopaka to nie mamy wplywu.[/B] Ale...skoro do tej pory "odwiedzajacych" nie zainteresowal - znajdzie sie ktos z ogloszen :)[/QUOTE] Tak, zdaję sobie z tego sprawę :( Ale może warto byłoby przemyśleć jak zorganizować kastrację w przypadku domku z ogłoszenia. Niestety nie można liczyć na to, że po adopcji ktoś zdecyduje się na kastrację, a dobrze byłoby, gdyby choć psiaki, które "wyszły" z rąk dogomaniaków nie zwiększały rzeszy niechcianych zwierzaków. -
[quote name='evita.']Udało nam się w końcu zakończyc bazarki, powysyłac fanty itp, więc czas na małe podsumowanie :) Ze wszystkich ostatnich bazarków:... udało nam się uzbierac [B][SIZE=2]372 zł [/SIZE][/B]... Jeszcze nie zostało postanowione na co konkretnie zostanie przeznaczona ta kwota, ale póki co myślę, że [B]warto byłoby pomyślec o m.in. o kastracji Gucia i sterylizacji kotów.[/B] Co na to darczyńcy fantów, kupujący i wszyscy zaangażowani w sprawę ? :lol:[/QUOTE] Jestem jak najbardziej za i myślę, że nie ma co z tym zwlekać. Jeśli Guciowi trafi się domek, to wtedy za późno będzie myśleć o kastracji, a szkoda byłoby, żeby dzieci Gucia cierpiały, bo na pewno nie trafią na drugą Pipi, niestety Ona jest jedyna :) A co do kotów, to co prawda nie wiem w jakim są wieku i czy jeszcze mogą, ale marzec na karku... :diabloti: [quote name='Pipi']Ju huuuu,udało się.Elik,dziękuję,jesteś dobrą nauczycielką.Tylko,że na Guciowym mi jeszcze nie wyszło.Ale tu się udało.[/QUOTE] Wyjdzie,wyjdzie, zasada jest wszędzie ta sama. Tylko jeszcze malutkie choćby przerwy pomiędzy zdjęciami się przydadzą. Po wklejeniu zdjęcia walnij ze dwa razy w klawisz Enter i dopiero wtedy wklejaj następne zdjęcia. I ładniej będą wyglądały i wygodniej potem jedno konkretne zdjęcie skopiować np do ogłoszenia. [quote name='evita.']evita wykopała i prezentuje Królową Zuzannę :) : [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/7018/zuzek.jpg[/IMG][/QUOTE] A cóż to za Paź obok Królowej ?? Śliczne maleństwo :loveu: Oboje prezentują się znakomicie.
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Kochane Cioteczki, ja jako skarbnik Foksiowej skarbonki przypominam, że połowa lutego już na karku, a wpłat na Foksię niewiele. Coby ułatwić spojrzenie na stan finansów Foksi, wklejam tu rozliczenie lutego, bo podejrzewam, że Cioteczki nie zaglądają tam :mad:;) [SIZE=2] [LEFT][SIZE=3][B]Wpłaty - luty 2010 r.[/B][/SIZE][/LEFT] [/SIZE] [LEFT]320,00 - saldo na dzień 31.01.br. 50,00 - elik - hotel [B](1.02.)[/B] 61,00 - enia bazarek ================= [B][SIZE=3]431,00 zł[/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][COLOR=red][SIZE=4][SIZE=3][COLOR=purple][COLOR=#000000][B]Wypłaty - luty 2010 r.[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/LEFT] [LEFT]140,00 - hotelik 1-14.02. [B](1.02.)[/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=3]Saldo na dzień 1.02.2010 r. [/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT]431,00 - 140,00 ========= [B][SIZE=3]291,00 zł [/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]Co prawda saldo może się wydawać spore, ale[B] przypomina, że nie [/B][/SIZE][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][B]jest [/B][/SIZE][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][B]jeszcze[/B][/SIZE][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][B] zapłacona [/B][/SIZE][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][B] sterylka i jeśli nie dostaniemy faktury, to niestety nie będziemy mogły liczyć na zwrot kasy. Musimy zapłacić całość z naszych funduszy.[/B][/SIZE][/SIZE][SIZE=2] Nie będziemy miały na zapłacenie [/SIZE][SIZE=2]za hotelik do końca lutego.[/SIZE][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/LEFT] -
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
elik replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']elik dzięki! kochana jesteś!:multi::loveu: a mnie się chyba ten cudny bannerek nie zmieści.......[/QUOTE] To ten łańcuszek działa... Jak sie ludziska lubia, to i sobie pomagają :) U mnie też się nie zmieści. A już myślałam, że Puszka będę mogła zdjąć z podpisu :( -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='evita.']Siem zobowiązała i podtrzymuje tylko czeka na tekścik ;)[/QUOTE] Super, ale bardzo proszę o allegro ful wypas z wszelkimi ozdobnikami i innymi duperelkami, które zwiększają oglądalność :) :) Forse zwraca kassa -
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
elik replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Proszę zwrócić uwagę,że on zawsze z podniesioną łapką i na ugiętych nogach [IMG]http://images46.fotosik.pl/259/9b21fdcfd64217aemed.jpg[/IMG][/QUOTE] I taki czujny wzrok ma, ale wystraszony nieszczęśnik :( Cioteczka enia mnie tu przywołała, dziękuje enia [B]25 zł miesięcznie deklaruje na Gucia.[/B] Słowo daje więcej nie dam rady. No jak znajdziemy domek dla Puszka albo Foksi, to zwiększę stawkę. -
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']...nie tylko byl telefon w sprawie adopcji Nellusi ale i Pani telefonowała po Kapselka ..moze jeszcze w tym tygodniu poleci do domku...:)[/QUOTE] Dziewczyny, proszę nie dajcie psiaka do domku bez wizyty przedadopcyjnej. A czy kapselek był kastrowany ? -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Cioteczki Kochane, Foksia odnowiona wygląda ślicznie. Mamy już kilka zdjęć, które mogą posłużyć jako załączniki do ogłoszeń. Teraz potrzebny dobry tekst i lecimy z ogłoszeniami. Prosiłam o tekst Isadorę, już ma napisany, prześle wieczorem. Musimy Foksie ogłaszać wszędzie, gdzie się da. Są teorie, że psiaka należy ogłaszać w tym rejonie, gdzie się znajduje. Osobiście uważam, że trzeba ogłaszać w lokalnych gazetach na terenie całej Polski. Jeśli znajdzie się odpowiedni domek to sunieczkę można dowieźć. Jak tylko dostanę teks ogłoszenia, wkleję go tu i ruszamy z ogłoszeniami. Pytanie na kogo w ogłoszeniach dajemy namiary do kontaktu. Proponuję, żeby była to we wszystkich ogłoszeniach ta sama osoba. [SIZE=3][B][COLOR=Purple] [/COLOR][/B][/SIZE] -
[quote name='Pipi']A nie możecie powiedzieć co się właściwie stało,że Puszek wrócił od pani?[/QUOTE] Pipi nie mam siły znowu pisać to samo,poczytaj kochana Ciociu na poprzedniej stronie moje posty. Domek sie nieodpowiedzialnie zachowuje. Od początku utrudnia wykonanie wizyty, podając niepoważne powody, po kilku dniach pobytu psiaka w domku planuje jakieś kilkudniowe wyjazdy z psem do znajomych ???
-
[quote name='Pipi']Elik,to co myślisz?faktycznie dziwne to jest wszystko[/QUOTE] Będę działać. Puszek wraca do hoteliku. Nadal szukamy mu domku. Musimy mieć pełne zaufanie i być przekonane bez żadnych ale, że to właśnie jest ten domek, gdzie Puszek będzie dobrze się czuł, gdzie będzie członkiem rodziny, którego potrzeby i bezpieczeństwo będą brane pod uwagę.
-
[quote name='Jota']Elik, teraz to i ja się zdenerwowałam nie doczytałam wcześniej,że Puszek został adoptowany już w poniedziałek. W sumie jeśli Alina wysłała umowę adopcyjną pocztą we wtorek to mogła jeszcze nie dojść. Może spokojnie poczekajmy ![/QUOTE] Jotko, gdyby to miało być pocztą, to spokojnie czekałabym, ale umówiłyśmy się, że Alina wyśle skan pierwszej strony z danymi tej pani, ja napiszę całą umowę na kompie i po wydrukowaniu kkanarekk podpisze oba egzemplarze i wyśle do pani, a pani po podpisaniu jednego egzemplarza, odeśle go do kkanarekk. To miał być skan przesłany na maila. Pocztą, to bym się nie przejmowała przecież, nie jestem panikara. A gdyby Alina nie przesłała tego skanu wreszcie po mojej interwencji, to już byłyśmy z kkanarekk wstępnie umówione na jazdę do hoteliku. Tak nie wolno postępować. Efektem całej tej historii jest mój rozstrój nerwowy, od wczoraj nie mogę spać, jeść, ani swobodnie myśleć o czym innym, jak tylko o tym gdzie jest i czy w ogóle jest Puszek. Rozwaliło mi żołądek, mam okropne rozwolnienie. Po pracy położyłam się i wreszcie trochu usnęłam, jeść dalej nie mogę. Nie wiem czemu ta pani zwleka z wizytą adopcyjną do przyszłego tygodnia. Wczoraj jej nie było - była u okulisty, dzisiaj nie może enia, a jutro ta pani nie może, bo ma kolędę ??? Jak dla mnie to niepoważny powód, przecież, ani ta wizyta, ani kolęda nie będą trwały kilka godzin, żeby miały sobie przeszkadzać. W piątek pani też nie ma czasu, bo jedzie z Puszkiem do znajomej i wraca dopiero w niedziele wieczór. Najlepiej jakby ta wizyta odbyła się w przyszłym tygodniu :-o Puszek jeszcze nie zadomowiony, nie przyzwyczajony zbytnio ani do miejsca, ani do pani i zabierają go w podróż ???
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Na konto Foksi wpłynęło dzisiaj 20 zł od AniB za paputkii. Paputki wylicytowane zostały na 12 zł, ale Cioteczka dała dwie dyszki i powiedziała, że to wsio dla naszej królewny Dziękujemy miłej Cioteczce :calus: :iloveyou::Rose: Jeszcze tylko jedna licytantka i dopisujemy okmrągłą sumkę do konta naszej Foksiuni... będzie nie tylko piękna, ale i bogata :loveu: -
[quote name='Pipi']Elik,ciocia,widzę,że Ty tak jak ja się przejmujesz,martwisz.Jeśli masz złe przeczucia,to lepiej to sprawdzić.Z moją Jamnisią skończyło się dobrze,ale było tak jak przeczuwałam.A z Puszkiem,już prawie miesiąc,to faktycznie może coś nie tak?[/QUOTE] Jak miałabym się nie przejmować, kiedy to mój syneczek kochany :loveu: Ale Pipi Kochana do miesiąca to jeszcze daleko :) Pusiu miał zabieg 1.02. a adoptowany był 8.02. ale umawiałyśmy się, że umowę adopcyjną Alina odeśle tego samego dnia. Tymczasem ani umowy, ani informacji czemu jej nie ma, a Puszeczka nie widziałyśmy już od 31.01. czyli jeszcze przed zabiegiem :( Takie postępowanie szkodzi dobremu imieniu hoteliku.