-
Posts
81001 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']ale pewnie wszystko jest solidnie ogrodzone :) Baja fajna jest, i pycholek szczęśliwy teraz to chociaż niebo widzi i ludzi i psy a nie tylko krowy........... ja też poprosze o numer konta......[/QUOTE] I ja radośnie przyłączam się do prośby o numerek :lol: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jota']Enia, tak powinno być, więc trochę się zdziwiłam, jak z jednego z postów wywnioskowałam, że sunia jest po zabiegu i jeszcze wybudza się z narkozy, ale może źle wywnioskowałam i sunia była jeszcze z Aliną u veta. [B]Chociaż ja moją też dostałam do domu jeszcze nie całkiem "na własnych nogach" - jak widać teoria często rozmija się z praktyką[/B].[/QUOTE] Jak rozmawiałam z Alinąpowiedziała, że [B]właśnie wróciła z Foksią do[/B] [B]domu i że suni jeszcze się nieco łapki uginają.[/B] Na pewno nie są to słowa dokłanie przytoczone, ale taki właśnie był ich sens. Nie dopatrywałabym sie niczego niewłaściwego w tej sytuacji. Moje wszystkie psiaki po takich zabiegach też nie do końca pewnie stały na łapkach. Zadzwionię do Aliny i zapytam czemu nic nie podaje na wątku. W końcu w przypadku sterylki aborcyjnej to całkiem poważny zabieg i mamy prawo się niepokoić. [COLOR=purple]Zanim zadzwoniłam mamy odpowiedź - widocznie pisałyśmy razem z Aliną[/COLOR] :lol: -
[quote name='kkanarekk']Nowe zdjęcia Gacka[/QUOTE] Kochana, ciekawska mordeczka :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ff78dd360920991f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/182/ff78dd360920991fmed.jpg[/IMG][/URL] Takie teraz mam posłanko. Na razie jest za duże, ale może kiedyś do niego dorosnę :razz: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/84fac4f33e508702.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/182/84fac4f33e508702med.jpg[/IMG][/URL] Póki co mogę się na nim swobodnie z Pańcią pobawić [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cda120e6a1604652.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/266/cda120e6a1604652med.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ac716c63258138e.html"] [/URL] Grzeczny też potrafię być - jak już muszę :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ff78dd360920991f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/182/ff78dd360920991fm.jpg[/IMG][/URL]
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='li1']...Wyslalam 50zl za demokracje i mozliwosc wyboru imienia.[/QUOTE] Dzięki, bardzo się przydadzą :loveu: -
[quote name='Pipi']...Zapowiadają jeszcze kilka nocy takich zimnych.Oby,bo to już przesada z tymi mrozami.[/QUOTE] Biedny Miecio :-( A mrozy zapowiadaja do końca lutego, tak wczoraj w TV słyszałam :placz: [quote name='Pipi']Dostałam dwa worki karmy Bosh.Bardzo serdeczne dziękuję,ale nie wiem od kogo?[/QUOTE] [FONT="][SIZE=2]A czy to nie była ta karma z akcji - 2 worki po 15 kg + po 3 kg gratis do każdego worka ? No i jeszcze upominek legowisko - myślałam, że masz małego psiaka ;)[/SIZE] [/FONT]
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Najważniejsze,że Foksia już po i wszystko dobrze.... Skoro Foksia zniosla dobrze operację,to jeswt nadzieja,że wszystko z nią ok. A pieniązki z pewnościa jej sie przydadza..[/QUOTE] Pewnie macie rację, panikara jestem. Ale czemu Alina nic nie napisała ???? Przecież jak z nią rozmawiałam, mówiła, że max za pół godziny napisze. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']ale one teraz chyba nie będa wiarygodne po operacji? chyba trzeba lekarza zapytać i naszego skarbnika czy nas stać na to. ja dzis kotce robilam krew i te ceny są powalające......[/QUOTE] Enia, może to zależy od regionu, jak pisałam wyżej, tydzień temu robiłam pełne badanie krwi i zapłaciłam 85 zł. Nie mało i nie dużo, biorąc pod uwagę, że może to zapobiec dużym problemom w przyszłości. Takie badanie oczywiście w jakiś czas po operacji, jak jej organizm wyczyści się już z medykamentów. A mówiąc o skarbniku, kogo masz na myśli :razz: -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']asiam,dziękujemy za bannerek,bardzo ładny,ale gdym ja jeszcze go wstawić umiała?Jak klikam prawym,to u mnie nie ma opcji:kopiuj obrazek,tylko kopiuj adres obrazka.Jak klikne w to,to mi przy wklejaniu w sygnaturce tylko link się wkleja.[/QUOTE] Pipi, a spróbuj zaznaczyć obrazek i "kopiuj" zrób z klawiatury - jak będzie zaznaczony obrazek, to wciśnij klawisz [COLOR=blue]CTRL[/COLOR] i jednocześnie klawisz [COLOR=blue]C[/COLOR]. Potem ustaw kursor myszki tam, gdzie chcesz wkleić banerek i wciśnij klawisze [COLOR=blue]CTRL[/COLOR] i[COLOR=blue] V[/COLOR]. Powinno Ci się udać.[B][COLOR=red][/COLOR][/B] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']może liznęła jakiegoś nawozu lub środków ochrony roślin? w każdym razie teraz już z górki :) a jeśli będzie się czuła coraz lepiej to chyba nie potrzeba tych badań?[/QUOTE] Może niepotrzebnie panikuję, ale jeśli ten środek był na tyle silny, że spowodował opóźnienie rozwoju płodu, a nie zabił Foksi, ale uszkodził wątrobę, lub nerki i konieczna będzie specjalistyczna karma ? Koszt badania krwi, co rozwiałoby wszelkie wątpliwości, to nie taki wielki wydatek - tydzień temu robiłam takie badanie swojej suni - 85 zł. No nie wiem, zdecydujcie :cool3: -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Tak,o Foksi już wiem,ale co u Bajki?[/QUOTE] Jeśli została w klinice, to może nie tak prędko dowiemy się co jej dolega. Pewnie musi przejść badania, a i Bajka pewnie odsypia dyżur i podróż. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']Tzn czy nie jest jakas zatruta czy cos ytakiego? nie wiem, moze weterynarz cos na ten temat by powiexizal, jesli czuje sie dobrze to mzoe nie ma potrzeby[/QUOTE] Alina mówiła coś o zjedzeniu jakiegoś środka - tak podejrzewała pani doktor, ja dodałam to o niedożywieniu. Ale pomyślałam, że jeśli to faktycznie coś od środka chemicznego, dobrze byłoby zbadać Foksie, a przynajmniej pobrać do badania krew . -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Co słychać u Bajeczki?,taka tu cisza?[/QUOTE] Sorki za offa, ale to byłe sąsiadki - Foksia już po zabiegu w hoteliku :multi: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']o nareszcie jakieś wieści :D:D Super ze wszystko poszło ok, ciesze się ze juz jest po. no i dobrze ze w maire szybko to było załatwione.. bo jednak była w ciąży[/QUOTE] Tak, sunieczka była szczenna, ale płód był niedorozwinięty. Pani doktor mówiła, że może to być wynik zjedzenia jakiejś substancji chemicznej, a może długotrwałego, wielkiego niedożywienia ? Zastanawiam się czy i ona nie powinna być przebadana jak jej sąsiadka onka ? Przynajmniej analiza krwi. Co o tym myślicie ? -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Nie mogłam już wytrzymać i zadzwoniłam. Alina właśnie wróciła z sunieczką z zabiegu. Foksia już powoli dochodzi do pełnej świadomości. Zabieg przebiegł bez niespodzianek :loveu: Nasze przypuszczenia co do ciąży sprawdziły się w 100 %. Foksia była w ciąży, jednak czy to na skutek niedożywienia, czy z innego powodu, pani doktor stwierdziła, że płody były niedorozwinięte. Gdyby doszło do porodu, szczeniaczki nie miałyby szans na przeżycie. Foksia ma założony kołnierz więc na pewno nie zrobi sobie krzywdy. [B]Będzie obolała, ale to przejdzie. Sunieczko wracaj szybko do zdrowia [/B]:loveu: Alina będzie na wątku za kilkadziesiąt minut, to może zda dokładniejsza relację co do stanu Foksi. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jota']Na pewno masz rację ! Czekamy Alinko na wiadomości ![/QUOTE] Tak, bardzo czekamy na wieści jak poszło i proszę nr konta do wpłaty. [B] Fakturę proszę przesłać na mój adres - wyśle na PW. Przed wysłaniem do AFN muszę zrobić skan - tak sobie życzą. Proszę także o informację ile mamy do uregulowania za odrobaczenie i odpchlenie.[/B] -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]...Biedna ta Bajka. Naprawdę. Na swoich właścicieli nawet nie spojrzała. Wszyscy byliśmy grzeczni, tylko po to ,żeby sunia pojechała.[/SIZE][/FONT]... [FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=red][B][I][U] [SIZE=2]Mam nadzieję,że zdołamy pomóc Bajce. [/SIZE][/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2] [/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=red][B][I][U]Bajk21 nie zostawimy samej z nowym problemem..prawda??[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Popłakałam się kolejny raz czytając dogo. Podli ci ludzie i ta podłość ujdzie im na sucho. Czasem po takich wieściach mam ochotę zrobić coś strasznego. Tak myślę, że gdyby to działo się gdzieś w krakowskim... Na mnie obie Bajki na pewno mogą liczyć. -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']...Okropnie zaniedbana i wychudzona. Koniecznie trzeba jechać do kliniki, musi obejrzeć ją wet.:-(:-([/QUOTE] To okropne :placz: Wygląda na to, że ratunek przyszedł w ostatnim momencie. Kto wie czy przeżyłaby te nadchodzące mrozy. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Wszyscy już wiemy,że Foksia,to bardzo mądra,a przede wszystkim bardzo dzielna dziewczynka.Będzie dobrze.[B]Musi być dobrze,tak,czy nie?[/B][/QUOTE] Yes tak :mad: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Ja już się boję jak to maleństwo zniesie sam zabieg i jak będzie się czuła po, czy ..... :-( -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jota']...Kto ma Foksa, wie o czym mówię :painting:, chociaż [B]nie możemy wykluczyć[/B],że nasza Foksia to rzeczywiście Psi Aniołek :lilangel:[/QUOTE] Wykluczyć ????? Należy mówić, że nie możemy zaprzeczyć, że nasza Foksia, to psi aniołeczek :evil_lol: -
[quote name='margo001']Sorstek dziś od rana u mnie :loveu:Rano jak go mąż znalazł to był zamarznięty :shake: Był bardzo grzeczny ,siedział dobie na parapecie i wygladał przez okno...co najważniejsze do 15stej wytrzymał bez załatwiania się ,a potem to już skrobał w drzwi :loveu: W tej chwili pies jest sam,gdy szłam ze sklepu siedział na parapecie ,potem do niego zajrzę i mam nadzieję że prześpi grzecznie tą noc :razz:[/QUOTE] Wasz Szorstkuś został ogłoszony jako psiak błąkający się w Krakowie i nasza koleżanka bardzo wzruszyła się jego losem. [SIZE=3]Dziękujemy[/SIZE] :loveu: [B][SIZE=3] [/SIZE][/B]
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jota']Dołożą, ale najpierw trzeba wyłożyć pieniądze na zabieg, jest jeszcze do uregulowania koszt odrobaczenia i odpchlenia suni, a biorąc pod uwagę tylko koszt sterylki już teraz jesteśmy pod kreską. Poprawcie mnie jeżeli coś przeoczyłam.[/QUOTE] Jesteś na bieżąco Jota. Obecnie na koncie Foksi jest 190 zł - może były jakieś wpłaty w piątek po południu i w sobotę - będę wiedziała jutro i uaktualnię. Prosiłam Alinę, żeby powiedziała ile jesteśmy winne za odpchlenie i odrobaczenie, ale nie dała odpowiedzi. Będę chyba musiała zapytać na PW, ale chciałabym, żeby wszystkie rozmowy na temat kasy, odbywały się tu na wątku. Mam, nadzieję, że Alina da nam jakąś informacje na ten temat i na temat naszej panienki - cokolwiek plizzzz :p -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Zauważyłam,że na pierwszej stronie nie ma wpłaty Hrabiny.Na pewno jeszcze nie doszła,ale jest wysłane 50 zł,tylko,że przekazem pocztowym.Lada moment powinno być.Nie pamiętam,czy pisałam o tym,że Hrabinie wszystko jedno na co pójdą pieniądze.Myślę,że do sterylki trzeba dołożyć.Jak myślicie?...[/QUOTE] Pipi, jak tylko dojdzie, zaraz dodam do wpłat. Może zauważyłaś, że dopisuję wpłaty nawet kilka razy dziennie, ale niestety konto "śpi" przez wecend - nie są dopisywane ani wpłaty, ani wypłaty. Jeśli wpłaciła na poczcie to ten przelew nawet kilka dni może być w drodze. Też myślę, że teraz wszystkie środki powinny być przeznaczone za zabieg. [quote name='Pipi']...Jestem cała w nerwach,czekam na Jamnisię i na evelin i doczekać się nie mogę. Bardzo się martwię,żeby jamnisia nie zwiała facetowi.[/QUOTE] Pipi nie martw się, gdyby tak było, pewnie by zadzwonił do Ciebie. Może ktoś ma telefon do evelin, można byłoby przedzwonić. [CENTER][SIZE=3]Zapraszam na bazarek dla Foksi :mad::mad::mad::mad::mad:[/SIZE] [LEFT] [quote name='olalolaa']ja rowniez sledze wątek na ile moge, jutro foksia ma sterylke? w takim razie [B]trzymajmy za nia kciuki ;[/B])[/QUOTE] Dziękujemy za kibicowanie Foksi. Kciukasy bardzo potrzebne, a forsa nie mniej :lol: [/LEFT] [/CENTER] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kizimizi']A foksia bardzo źle z finansami stoi? moze by tytuł zmienić, np.dodac PILNIE POTRZEBNE 300 ZŁ NA STERYLKE I SZCZEPIENIA ?? Ja finansowo nie pomogę na razie. Ale pod koniec lutego mogę Foksi bazarek zrobić[/QUOTE] Bardzo dziękujemy. Jak tylko pojawi się Pipi, pewnie pomyśli o zmianie tytułu :p -
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55'][SIZE=3][COLOR=#9932cc]pamiętam . pamiętam [/COLOR]:evil_lol::evil_lol:[/SIZE] o zdjęciach też pamiętam :diabloti:[/QUOTE] Marysiuuuuu, a pamiętasz może adresik do mojego bazarku, możesz dać linka do niegooo ? Dzięki, już znalazłam :lol: