-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']Deser też boski :eating::eating: Ty to umiesz dozować rozkosz :evil_lol:[/QUOTE] Prawda, że to większa przyjemność, a przynajmniej wydłużona w czasie :diabloti: -
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
No to jeszcze trochu udało mi sie wybrać, a zrobiłam ponad 120 zdjęć [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b4a6e5054feb6e0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/5b4a6e5054feb6e0m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4c78852de4b2ddb.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/c4c78852de4b2ddbm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d0f9511f4b2b3d6a.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/d0f9511f4b2b3d6am.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/686d65a6cda9c873.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/686d65a6cda9c873m.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/806cab1d5e246bfc.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/806cab1d5e246bfcm.jpg[/IMG][/URL] Większość zdjęć tak właśnie wyszła jak to ostanie. Tak jakbym robiła zdjęcia na czas :) -
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
A już w domku, z moimi zabawkami, to pełnia szczęścia :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a88596c666fe1848.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/a88596c666fe1848m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8c403a4efc761bf.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/d8c403a4efc761bfm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/686c7541f4f58271.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/686c7541f4f58271m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a28830e6924db4ea.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/a28830e6924db4eam.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ca03536b9c3da24.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/6ca03536b9c3da24m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2253d5fd451ff453.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/2253d5fd451ff453m.jpg[/IMG][/URL] -
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
I poza działką też się fajnie bawimy :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eee5f38a8e9b1461.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/eee5f38a8e9b1461m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f749c2677ccd2e7.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/3f749c2677ccd2e7m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fada1ba4515d57f9.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/fada1ba4515d57f9m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b61bddda4b354c8.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/8b61bddda4b354c8m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/364b97f8f26ec343.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/364b97f8f26ec343m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f9ac5e59e4a14b4.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/7f9ac5e59e4a14b4m.jpg[/IMG][/URL] -
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Parafrazując: Szukajcie, a znajdziecie, powiem: Czekajcie, a się doczekacie ;) No i nadeszła długo oczekiwana chwila. m Dzisiaj spotkałam sie z Panią, Panem i Brutuskiem. Mówię Wam, dla takich chwil warto żyć. Wszyscy, łącznie z Brutuskiem uśmiechnięci, zadowoleni, zakochani. Brutusek to po raz kolejny stwierxam, żywe srebro. Zrobienie mu zdjęć dobrej jakości graniczy z.... niemożliwością. W ciągłym ruchu i to z prędkością niemal światła :) kto by za nim nadążył. Mój obiektyw w wiekszości przypadków "łapał" ogon, albo już tylko panoramę. Brutusek pięknie zaokrąglony, po żeberkach, czy wystającej miednicy ani śladu. Piękna mięciutka sierść. Zapatrzony w Pana, chodzi za nim krok w krok. Wesolutki, rozbrykany i bardzo łasy na pieszczoty :) Pańcio zakochany w psiaku, chwali go. Brutusek jest naj, naj, naj. No bo taki jest. Przecież wiedziałyśmy to od dawna.Kocha go cala rodzinka od najmłodszego pokolenia - wnuki - do najstarszego - Mama Pana. Zostałam zaproszona na następne wizyty. Bardzo Państwo dziękuję za szczęście Brutuska. No, teraz obiecana sesja zdjęciowa. Kochane cioteczki proszę o wyrozumiałość, Brutuskowi nie da się zrobić dobrych zdjęć. To niewykonalne zadanie. Biorąc jeszcze pod uwagę moje nie najlepsze umiejętności fotografowania, efekt jest, jaki jest :( Ale ponoć lepsze takie, niż żadne. U nas na działce [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1542f67b05f998f3.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/1542f67b05f998f3m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b37aff6fe92a3663.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/b37aff6fe92a3663m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be78aff84fbdb68e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/be78aff84fbdb68em.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8703a67a0d7b7b63.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/8703a67a0d7b7b63m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f78cbc00f5f76641.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/f78cbc00f5f76641m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f80bab5af189ab20.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/f80bab5af189ab20m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f80bab5af189ab20.html"] [/URL] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']Witam Foksinkę z samego rańca:roll:[/QUOTE] Ładne mi samo rano. To tak jak skoro świt, kole połednia ;) -
[quote name='Soema']Elu, dostałam maila od Agnieszki_Mazury (do niej idą faktury), że nie doszło nic oprócz faktury Amigi. Macie już numer faktury i konto, miałaś mi maila wysłać :)[/QUOTE] Rozmawiałam z AlinąS i prosiłam o nowa fakturę - na tamtej nie było numeru konta. Będzie wystawiona w poniedziałek i AliaS ponownie wyśle ją na adres AFN. Też uważam, że nowy watek będzie lepszym rozwiązaniem.
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']sie postaram, chyba że Alina wcześniej stanie na wysokości zadania......:razz:[/QUOTE] W żadnym razie nie rezygnuj - dwie sesje, będzie z czego wybierać :) Czy paczuszka dotarła ?? -
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
:loveu::painting: Chodź psiaczku na spacerek, wirtualny chociaż -
[quote name='Soema']Elik w mailu podałam do siebie numer telefonu, możemy się tak skontaktować?[/QUOTE] Bardzo dziękuję, wiele mi wyjaśniłaś :) Przepraszam, że się niecierpliwiłam, ale po prostu nie wiem co i jak mam robić, a wetka czeka. Powodzenia w nowym przedsięwzięciu, jeśli będę mogła być pomocna, z chęcią się przyłączę.
-
[quote name='Jota']Bardzo się cieszę :multi::multi::multi:! A wiemy dokładnie jaki jest stosunek Puszka do dzieci ?[/QUOTE] Wiemy, wiemy. Margo001 opisywała w pierwszych postach jak bardzo lubi dzieci. Pisała, że na ich widok ożywia się, staje na dwóch łapkach i kręci piruety z radości. [quote name='Talcott']No jasne!! przecież to dzieciolub!!!!!![/QUOTE] No właśnie - nie zauważyłam Twojego postu :)
-
[quote name='enia']super!!!!! mały farciasz!!!! :)[/QUOTE] Też tak myślę, ale nie chcę cieszyć się jego szczęściem zbyt wcześnie - czekamy jeszcze na telefon. Państwo mają dać znać do kilku dni, kiedy ewentualonie4 mogliby przygarnąć Puszka. Kochany chłopak, chciałabym dla niego jak najlepiej, bo to wzór psich cnót :loveu:
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55'][/B] w ogłoszeniach dobre fotki to co najmniej 60% powodzenia akcji. Tak naprawdę tekst to tylko dodatek do dobrych zdjęć. Wiem co mówię cioteczki.[/QUOTE] A my wiemy, że Ty Cioteczko dobrze wiesz i dlatego wstrzymujemy się z ogłoszeniami do czasu, aż Foksia będzie po sesji zdjęciowej :p Enia czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego, jak odpowiedzialnego zadania się podjęłaś ;) -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
Biedne dziewczyny. Pewnie one potrzebują teraz coś specjalnego do żarełka a nie tylko suchą karmę. Bajk trzymaj się :calus: ============================================ Czy jest poprawa stanu zdrowia panienek ? -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='zoja.']Niestety, podobnie jak wczoraj z [U]minimalną [/U]tendencją do poprawy. Jutro będę w przytulisku, więc wieczorem postaram się napisać coś więcej.[/QUOTE] Sądzę, że gdyby działo się coś niepokojącego, Bajk dałaby znać na wątku. Z niecierpliwością będziemy czekać na wiadomości. -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
I co u Bajeczki ? -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']... ja w przyszłym tyg. bym skoczyła lub tz poproszę to wspólnie byśmy jakieś foty " na słoneczku" zrobili??? to w ogłoszeniach b.ważne przeca jest :)[/QUOTE] Tego właśnie brakuje, bo z tekstem sobie jakoś ewentualnie poradzimy, lepiej, lub gorzej ale coś skrobniemy, natomiast zdjęcia MUSZĄ BYĆ SUPER. Od zdjęć bardzo dużo zależy. Ona po tych postrzyżynach jest taka urocza, że ma szanse zauroczyć i to kilka domków :) Enia zrób sesję zdjęciowa z Foksią w roli głównej. Im więcej zdjęć, tym więcej szans na wybranie tego naj..... Dzisiaj wpłynęły pieniądze z bazarku: 24 + 6 opłata pocztowa od Laura 1108 14 + 5 opłata pocztowa Rodzice Maciusia Czekamy jeszcze na 3 wpłaty -
A to nowe pasje Gacusia [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71eac9e8c7c33485.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/195/71eac9e8c7c33485m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1061160757332b97.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/195/1061160757332b97m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/52b9eccf1df8febf.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/195/52b9eccf1df8febfm.jpg[/IMG][/URL] Prosimy kkanarekk, aby skomentowała zdjęcia :)
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jota']Może czas byłby zacząć ogłaszać Foksię ?[/QUOTE] Tak, czas najwyższy, ale do tego potrzebny ujmujący tekst i dobre zdjęcia, a najlepiej choćby mała galeryjka, tak jak ma Puszek. Jotka, przeczytaj post. 721 :lol: -
[quote name='enia']o kurka tzn. ze PAN PUCH może wrócić do Krakowa????:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] Bardzo wszyswtkim dziekujemy za pozytywne fluidy i za kciukasy :) Enia Ciociu kochana, on nie wróci do Krakowa, bo on nie z Krakowa pojechał do Alinki, ale z okolicy Lublina - Bychawa. Kombinowałyśmy z kkanarekk DT w Krakowie, ale ostatecznie wybór padł na Alinę - była już wypróbowana przez Foksię :evil_lol: Jesteśmy umówione na 18-tą, tak więc wieści najwcześniej po 20-tej. Domek jest bardzo zdecydowany na przygarnięcie Puszka i gdyby nie fakt, że wyjeżdżają na ferie, które już wcześniej były zaklepane, Puszek mógłby już zawitać w nowym domku. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, Puszek będzie mógł być adoptowany po ich powrocie tj. 20.02. Nie chcą narażać Puszka na stres jakim byłaby kilkukrotna zmiana miejsca zamieszkania i otoczenia. Psiak byłby kompletnie zdezorientowany. Moim zdaniem bardzo dojrzała decyzja, świadcząca dobrze o przyszłych opiekunach Puszka.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
elik replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']Wiadomo już co z Bajką i jej nowym domkiem???[/QUOTE] Przywiałam nie tu panika i link zapodany na wątku Bajki. Chciałam pomóc z samochodem, ale pomoc już była zbędna. Bajk i Bajka już były z powrotem w domku. Zawiózł i przywiózł Je pan, który chciał adoptować Bajkę. Jeśli ten domek miałyście na myśli, to chyba nic z tego nie będzie. Pan w klinice dowiedział sie, że Bajka ma 5-6 m-cy - stwierdził, że on wolałby starszego pieska :[COLOR=Silver][COLOR=Black]([/COLOR] [COLOR=Black]Bajka dostała antybiotyk, zastrzyk na zatamowanie krwawienia i w domu dostaje kroplówkę. To tylko tak dla zaspokojenia ciekawości. Więcej powie Bajk, jak znajdzie chwilkę czasu, żeby usiąść przy kompie. [/COLOR][/COLOR] -
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
No już jestem w domku. Myślałam, że Bajk21 sama opowie co się działo, ale chyba nadal jest zajęta. To ja może pokrótce, a Bajk21 jak wpadnie to doopowie :p Enia ma rację. To nie Bajka się pierwsza rozchorowała. Bajk21 była z nią u weta. W transporcie pomógł facet, który chciał Bajkę adoptować, akurat zjawił się u Bajk21. Ale chyba nic z tego - jak dowiedział się od weta, że do jeszcze dziecko 5-6 m-cy to powiedział, że on chce starszego. Bajka dostała antybiotyk i Bajk21 dowadnia ją kroplówką. Wyobraźcie sobie - sama :crazyeye: Jeśli mała żywiła się odchodami krów, nie byłoby nic dziwnego, gdyby nabawiła się jakiejś wirusowej choroby. Mała pomimo wszystko jest wesoła.