Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='Pipi']Nigdy w życiu.Przecież pokazuje się,że zdjęcie niedostępne,więc,to nie moja wina,sorry,ale to nie ja. . . .[/QUOTE] Pipi Kochana nie oburzaj się tak, nie chciałam Ci zrobić przykrości. Taki właśnie napis pokazuje się gdy zdjęcia zostaną usunięte z serwera, dlatego to właśnie przyszło mi do głowy. Są fora, które udostępniają pewną pulę zdjęć bezpłatnie i żeby nie płacić za następne zdjęcia, usuwa się jedne, żeby zamieścić następne. Sama tak zrobiłam na wątku Brutuska, gdy nie miałam jeszcze wykupionego abonamentu. Nieświadomie wykasowałam jedne zdjęcia, żeby wkleić kolejne i zdjęcia Brutuska zniknęły z wątku. Potem wykupiłam abonament i chciałam wstawić tamte zdjęcia na serwer fotosika, ale już ich nie miałam w odpowiednim formacie. Straciłam je bezpowrotnie, bo wykasowałam z telefonu, Musiałam wstawić inne nie te, które zrobiłam gdy go znalazłam. Dlatego pomyślałam, że może tak było i w tym przypadku. Widzę, że głupio pomyślałam :shake: Pipi, no chodź
  2. [quote name='li1']Szorstkus rzeczywiscie slodziak. Niech sobie z Foksia otuchy dodaja.[/QUOTE] Słodziak z niego ogromny, widziałam go na filmiku. Alinka bardzo go chwali. [quote name='enia']przypomniałam sobie- Foksia dostała nowe błękitne szeleczki regulowane ode mnie, mam nadzieje że Alina jej założy po ostrzyżeniu :)[/QUOTE] Dziękujemy Cioteczko :loveu: W temacie fotek na I stronie wątku, to ja ich już od kilku dni nie widzę. A czy przypadkiem Nasza Kochana Pipi nie usunęła tych fotek z serwera ?
  3. [quote name='Jota']Dziewczyny, wielkie ukłony dla Wszystkich :lol::lol::lol: Czy Szorstkuś jest w tym samym hoteliku co Foksia ? Jak wyglądają jego finanse ?[/QUOTE] [COLOR=Blue][B]Witaj Cioteczko, kochana Joteczko[/B][/COLOR] :lol: Foksia i Szorstek są co najmniej sąsiadami, a może i współlokatorami. Prosiłam Anieli, żeby ich razem zakwaterowała, jeśli to oczywiście będzie możliwe. Dzwoniłam już żeby się dowiedzieć jak minęła pierwsza noc i czy są razem z Foksią, ale Alionka nie odebrała telefonu. Będę dzwonić później, może jest zajęta z psiakami. A finanse Szorstkusia, no cóż, można byłoby rzec normalka, czyli.... nie ma nic. Jedno, wielkie NIC :shake: Poza nicem w finansach też jest wielkie nic, czyli Szorstkuś na razie nie ma niczego :-( Sory, ma nas, Ciocie z dogo, a to już jest wiele :lol: Miałam otworzyć nowy wątek w podforum mazowieckim, ale chyba pozostaniemy przy tym wątku, tylko poprosimy moda o przeniesienie. [B]Bardzo wielka prośba do wszystkich Cioteczek - Szorstkuś potrzebuje naszej pomocy.[/B] [SIZE=3][COLOR=Blue] Na początek, na już, piękny banerek i deklaracje na hotelik [/COLOR][/SIZE][COLOR=Blue]-[/COLOR][COLOR=Blue] plizzzzzzzz[/COLOR] :modla::modla: Szorstkuś będzie też potrzebował, jak wszystkie psiaki w takiej sytuacji, funduszy na odpchlenie, odrobaczenie, szczepienia i.... no właśnie. Margo007 w trakcie ostatniej wspólnie spędzonej nocy :evil_lol: zauważyła, że słodziak ma na brzuszku jakieś zgrubienie w okolicy pępka - czyżby przepuklina ?? Trzeba żeby to zobaczył wet. No i oczywiście pomocy w ogłaszaniu. Zrobiłyśmy już wiele, żeby go uchronić przed zamarznięciem, ale to dopiero zaczątek, to za mało, żeby zapewnić mu lepszą przyszłość. Szkoda byłoby jednak zmarnować to co już zostało zrobione. Dlatego [CENTER][SIZE=3][COLOR=Blue] Bardzo prosimy wszystkich - ktokolwiek, cokolwiek może niech słodziakowi pomoże [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  4. [quote name='Pipi'][URL]http://lh3.ggpht.com/_lf4rdVxEz_w/S1SFWsK4IxI/AAAAAAAALfI/r2yu-NbHHWU/s640/IMG_0722.JPG[/URL] co za spojrzenie,taki skupiony,biedaczek elik,dziękuję Ci za niego jest śliczniutki,jak ktoś mógł go wyrzucić,no nie rozumiem. . . .[/QUOTE] Pipi, my jeszcze wielu rzeczy nie rozumiemy i nie zrozumiemy, bo znieczulicy, głupoty i bestialstwa nie można zrozumieć :shake: :-(
  5. [quote name='Pipi']O,jejku elik,nie pytaj,to Ty robisz za księgową,[B]no tak,czy nie?[/B]...[/QUOTE] No tak :) [quote name='Pipi']...Ciocie,kochane,dziękuję i przepraszam,że nie mogę wspomóc grosikiem,a[B]le jestem tu cały czas z Wami[/B].[/QUOTE] No i o to lotto i to wystarczy. [quote name='enia']elik- Wołomin to Aga35 :)[/QUOTE] Tak właśnie się domyślałam po imieniu wpłacającej, ale w rachunkach nie można się domyślać, musi być 100 procentowa pewność :eviltong: Już zmieniam zapis. Nie mogę się oprzeć chęci przemycenia linku do zdjęć Szorstkusia. Same zobaczcie jaki z niego słodziak :loveu: Mam nadzieję, że mi wybaczycie. :oops: Foksia i on od dzisiaj, w najgorszym wypadku są sąsiadami, a kto wie, czy nie zamieszkują wspólnie ten sam apartament :razz: Dowiem się tego jutro. [CENTER][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://picasaweb.google.pl/margo0011/SzorstkusDoAdopcji#[/URL][/U][/FONT][/COLOR] [/CENTER]
  6. [quote name='margo001']Oj elik nie przesadzaj :evil_lol:[/QUOTE] Proszę mi się tu nie sprzeciwiać :mad: Ja wiem, co ja mówię :lol:
  7. [quote name='matrioszka2']No to więcej szczęścia nie mogło spotkać Szorstkusia. Super akcja ![/QUOTE] Dziękujemy :lol: [B]Aby sprawiedliwości stało się zadość, muszę powiedzieć, że gdyby nie wrażliwość margo001, która:[/B] -- zauważyła biedaka bliskiego zamarznięcia, błąkającego się w pobliżu Jej domu, -- dała ogłoszenie do gazety, które to ogłoszenie przeczytała kkanarekk i zmobilizowała mnie do działania, edit: to ogłoszenie dała do prasy Dogo07, przepraszam Dogo07 :oops::oops: -- złapała malucha w przeddzień wyjazdu, -- nocowała z nim w zakładzie, aby biedak się nie bał i nie czuł się samotnie, -- zawiozła go dzisiaj rano do Lublina skąd mały zapoczątkował podróż w poszukiwaniu swojego Człowieka to mały, rudy psiak błąkałby się gdzieś po ulicach Bychawy w mroźne dni i noce, aż któregoś dnia nikt, nigdy więcej nie zauważyłby już małego, rudego psiaka. [B]Transport małego do WE-wy był możliwy dzięki wspaniałomyślności AmKaśki, która bez cienia wahania , wręcz z ochotą, zgodziła się dostarczyć małego do Warszawy. Zapytana o koszty, odrzekła, nie ma o czym mówić.[/B] [B]AmKasiku wielkie, ogromne dzięki.[/B] Był moment, że zwątpiłam już w to, że mały odjedzie na poszukiwanie lepszego losu. Nie jestem pewna co by było, gdyby mały dzisiaj nie mógł odjechać.
  8. [quote name='kkanarekk']Ale się cieszę, że Szorstek już jedzie, mam nadzieję, że szybko znajdziemy mu nowy domek :) Już z rodzicami przeprowadzamy akcję wśród znajomych, jak będzie już na miejscu to zajmę się ogłoszeniami na innych portalach. Ale najważniejszę, że będzie miał już dach nad głową. :)...[/QUOTE] Szorstkuś już w domeczku :multi::sweetCyb: Dziękujemy za trzymanie kciuków. Pani Alinka jest pełna podziwu dla psiaka. Bardzo grzeczny, pięknie jechał w samochodzie, bez żadnych sensacji, super chodzi na smyczy. W domku cały czas wlepia w nią ślepka i merda ogonkiem. Będą z niego.... no nie, nie ludzie, suuuuuuuper pies :lol::cool2: W hoteliku jest teraz 6 psiaków i Pani Alinka będzie dzisiaj robić roszadę. Prosiłam, żeby rozważyła możliwość zamieszkania w jednym pokoiku z naszą Foksią - to by była dopiero para :iloveyou: [quote name='kkanarekk']... Baaaardzo baaardzo dziękuję Elik za pomoc![/QUOTE] Twoja prośba zmobilizowała mnie. Nie mogłam przecież zmarnować tak wielkiego potencjału miłości do zwierząt jaki nosisz w sobie Ty i Twoi Rodzice. Wraz z Babcią tworzycie wspaniałą Rodzinę, którą mam nadzieję pozyskać dla dobra tych nieszczęśników, o których istnieniu zapomnieli ci, którzy winni byli stworzyć im godne warunki do życia.
  9. [quote name='enia']PAMIETAM:) ciekawe czy Alina zrobi Szorściakowi foty to może Foksia się załapie.....bo te ostatnie już stare są nie?:p[/QUOTE] Baaaaaardzo stare, tak stare, że chyba już jej na nich nie poznam :shake: [B]Nasza Foksia wzbogaciła się dzisiaj o wpłaty: [/B] [B]50,- zł Jota [/B]- deklaracja na hotelik za luty [B] Wpływy z bazarku książkowego, który prowadziła enia 6,- zł Jota[/B] [B]10,- zł Maruda666[/B] [B]10,- zł elik[/B] [B]6,- zł Aga35[/B] + 5 zł na opłatę pocztową [COLOR=Blue]Enia, opłaty pocztowe zbiorę od wszystkich (3 osoby) i prześlę jednym przelewem na Twój rachunek ok ? [/COLOR] Nie jest konieczny zapis, że jest to z bazarku enii, bo tego się domyślam, [B]konieczny natomiast jest nick.[/B] [CENTER][B][SIZE=3]Pięknie dziękujemy[/SIZE][/B] :loveu::loveu::loveu::loveu: [/CENTER] Te kwoty są oczywiście w razie potrzeby do natychmiastowego wykorzystania na potrzeby Foksi ale jeśli nie macie nic przeciwko, to Pipi dopisze je do rachunku Foksi, dopiero gdy wpłynie cała kasa z bazarku, czyli jeszcze 2 wpłaty. Wtedy będzie można dopisać konkretną kwotę [B]xxx bazarek enii[/B] :) Może tak być ? A te 5 dych Joty będzie dopisane oczywiście natentychmiast.
  10. [quote name='Pipi']Oj,dobrze,dzięki,zanęcaj dalej Jota. kabaja i elik,wielkie dziękuję :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Ja Ciebie Pipi też ajlove :)
  11. [quote name='fiorsteinbock']Owieczko, Kapselek jest do kolan...[/QUOTE] Do kolan ? Nie wygląda na tak dużego, chyba że to do kolan, dotyczy głowy, że głową sięga do kolan. Dobrze byłoby podać właściwą wielkość. Zazwyczaj podaje się jak wysoki jest piesek w kłębie. Jeśli w kłębie jest do kolan to bardzo duży i tak każdy będzie myślał. Może to zniechęcić potencjalnych zainteresowanych adopcją - duże psiaki trudniej adoptować. Pytam, bo też zamierzam pomóc w ogłaszaniu. Czy macie jakieś sugestie, gdzie (na jakim terenie) ogłaszać psiaka, czy jest Wam obojętne gdzie byłby adoptowany ?
  12. [quote name='Jota']Qrcze, a ja zamiast Foksi mam napis [B]Zdjęcie niedostępne, [/B]ale uspokoiłaś mnie że to tylko u mnie coś nie tak. Pipi odwołuję swoją prośbę :lol::lol:!!![/QUOTE] Nie wiem czemu, ale na moim kompie tak w pracy, jak i w domu też mam to co i Jotka :( Chyba wczoraj skarżyłam Ci się na to Enia - pamietasz ? Soreczki za offfa Wiecie jakie okropne warunki na drodze ? Alina jechała godzinę i udało się jej przejechać aż 20 kilosów :crazyeye:
  13. Zachęcona przykładem Jotki i ja wpłaciłam grosza :eviltong:
  14. [quote name='Jota']Też to zauważyłam, wyć mi się chce:placz: - widziałaś tego maleńkiego białaska ?...[/QUOTE] One wszystkie są przekochane. Jeśli masz na myśli tą drobinkę stojącą z tyłu za wszystkimi psiurkami, z czarną kufą, to tak. Jej/jego pozycja w stadzie wskazuje jak jest biedny. Nawet choćby tylko w pobliże człowieka nie dopcha się. Wszystkie inne są od niego większe :-( [quote name='Jota']...Ciekawe co tam u Foksi ?[/QUOTE] Poczytaj wyżej, chyba pisałyśmy razem
  15. [quote name='Pipi']Jestem i ja,będę kibicować szorściaczkowi.Śliczny jest[/QUOTE] Tak Ciociu Pipi i bardzo, bardzo kocham dzieci i kotki i inne zwierzaczki też. A rozrabiam, bo nie chcę być sam, bo się boję, że jak mnie zamkną to już po mnie nie wrócą :(
  16. [quote name='kizimizi']Dobrze Elik, to aj obfocę prze weekend dobytek i na meila foteczki powysyłam z jakimś opisem krótkim...[/QUOTE] Ok. Jeśli będzie coś z ubioru, to wskazane są dość dokłane informacje o wielkości i kolorze. Jak się czuje Foksia ? Mam nadzieję, że już wogóle nie pamięta o zabiegu :) i jest ok [B]Najnowsze wieści, jeszcze cieplutkie, prosto z samochodu Aliny, która jest w drodze po Szorstkusia[/B] :) Foksia czuje się świetnie, rozstawia po kątach uroczego bokserka, który 2 dni temu zawitał w gościnnych progach hoteliku u Aliny :) Foksia uważa się już za rezydentkę.
  17. [quote name='kizimizi']Tak w schronie:( Ta czarna z pyszczka tyroche jamniczka to sunia. mloda ale jakoś nie ma szczęścia. Kiedys Pani z Wrocka byłą nią bardzo zainteresowana ale w koncu nic nie wyszło. A ten taki rozmazany psiak to o ile sie nie mysle też sunia.[/QUOTE] Ich oczy mówią jak bardzo cierpią. Najbardziej z powodu tęsknoty za człowiekiem, za dotykiem, ciepłym słowem :( Dla nas to tak niewiele, a dla nich to cały ich świat, szczęście. Ech :placz:
  18. [quote name='enia']aa to takie buty z tym Szorstkiem....[/QUOTE] A takie, takie :) Dziękujemy za wizytę Ciociu
  19. Spojrzenia tych psiaków są powalające, zwłaszcza te na I-wszym zdjęciu. Jedno wielkie uwielbienie, tęsknota i pragnienie swojego ludzia. Wiem, że to wątek tego pięknego sierściuszka, ale muszę to powiedzieć, mnie bardzo ujęło spojrzenie tego małego czarnego psiaczka stojącego z lewej strony sierściuszka (a po prawej na monitorze). W jego oczach, oprócz tego wszystkiego co powyżej, widzę jeszcze ból, ból tęsknoty i osamotnienia :placz: A na trzecim zdjęciu sierściuszek wygląda jak jeż olbrzym :)
  20. [quote name='Jota']To wspaniałe wiadomości - gratuluję elik - jak zawsze skutecznie i bez rozgłosu :lol:, gdzie kolega ma swój wątek...[/QUOTE] Dziękuję :) Ja nie działam sama, św.Krzysztof zawsze mi pomaga, bo bardzo Go o to proszę. Szorstkuś, bo tak się chłopak zwie, ma na razie wątek w lubelskiej części Psów w potrzebie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178109-Malutki-SzorstkuA-zamarza-na-ulicy-Szukamy-transportu-LUBLIN-WARSZAWA[/URL] lada chwila (jak się odrobię) będzie miał nowy wątek w mazowieckiej części tego podforum,[B] gdzie Was Kochane Cioteczki serdecznie zapraszam.[/B] Słodziak straszny z tego psiaka, a jaki rozrabiaka ? Przez to o mały włos nie zaprzepaścił szansy. Ale na jego szczęście było mu co inne pisane. Teraz jedzie już do Alinki :) i na pewno przypadną sobie do gustu z naszą Foksią, bo los ich przed przybyciem do Aliny był jednakowo podły :( [quote name='Jota']...nie wiem jak u was, ale u mnie nie działają poprzednie funkcje np. oglądania założonych przez kogoś wątków...[/QUOTE] Enia też się na to skarżyła (chyba na poprzedniej stronie). Pisałam jak temu zaradzić i zdaje się, że ma już ten problem jak to się mówi, z głowy :) [B]Soreczki, nie na poprzedniej stronie tylko na wątku Bajki- str.11, post 102[/B] :oops: [quote name='Jota']...Na moim banerku jest malutki,kochany, dwuletni szorstki sierściuszek - bardzo czeka i tęskni - ciężko mi wchodzić na jego wątek - łzy mi stają w oczach - może znacie kogoś, kto marzy o takim piesku:cool3::cool3::cool3:, ja niestety nie:placz:.[/QUOTE] Zaglądniemy :) Faktycznie uroczy psiak, a jak bardzo tęskni widać w jego oczach. Niestety wokół niego mnóstwo równie cierpiących oczu :-(
  21. [quote name='kizimizi']...To ty Elik jesteś chętna do poprowadzenia? ja w weekend foty zrobię i Ci prześle[/QUOTE] Tak, ponawiałam propozycję. [quote name='Pipi']bardzo dziękujemy :loveu::multi:[/QUOTE] Ja też dziękuję x dwa :) Muszę Wam Cioteczki powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwa. W dwa dni udało mi się załatwić wsio. Od przekonania o potrzebie zgarnięcia bezdomniaka z pola, poprzez załatwienie Foksi kolegi w hoteliku, do transportu. Chłopak jutro rano startuje z Lublina do Jaktorowa, prosto w objęcia Alinki :loveu: Uffffffff A Was kochane Cioteczki bardzo proszę :mad::mad: o zaopiekowanie się nim, jak swoim własnym. :loveu:
  22. [quote name='betka-sp']to ja sie chyba tez pogubiłam...najpierw miał jechać na Śląsk...potem Krakowa a teraz do Warszawy.........a ten hotelik to tak już na bank??? :cool1:[/QUOTE] Na Śląsk wcale mu się nie spieszyło, a Kraków i owszem była taka alternatywa rozważana, ale wolał stolyce ;) Legowisko i micha już na niego czekają. Jutro rano, skoro świt, koło południ, mały wyląduje w ramionach opiekunki :lol:
  23. [quote name='plastelina']Dziewczyny AmKasia wiezie chyba amstafkę , może napiszcie do niej?[/QUOTE] Bardzo dziękuję. :lol: Pisałam PW do wszystkich ktokolwiek mógłby nam pomóc i nie widziałam tego wpisu. Ale szczęśliwie udało się nam, zostałam skierowana do AmKasi właśnie. Już wszystko dogadane. Trzeba tylko jutro dowieźć malucha do Lublina. Ale to już pryszcz w porównaniu z resztą trasy :evil_lol:
  24. Dzisiaj kasa naszej Foksi wzbogaciła się o wpłatę [B]30,- zł od Asiaczek[/B] :loveu: Bardzo dziękujemy :kiss_2::Rose:
  25. [quote name='Dogo07']A dlaczego Lublin Warszawa ? Skoro psiak miał jechać do Krakowa ? W sumie koło Krakowa to nie ma jakiegoś dogomaniackiego hoteliku. A w Mielcu podobno jest fajny hotelik dla psiaków.[/QUOTE] Dogo07 szukamy transportu do Warszawy, jeśli możesz pomóc to bardzo proszę [SIZE=3]Dzięki AmKasi i Evl, która pomogła nam się skontaktować, mały jutro pojedzie do DT, gdzie będzie miał ciepełko i pełną michę strawy. [/SIZE] [CENTER][SIZE=4]Kochane Dziewczyny bardzo Wam dziękujemy. :loveu::loveu::loveu: [/SIZE][/CENTER]
×
×
  • Create New...