-
Posts
81001 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
[quote name='marzenKa']Hejka I co z tym pieskiem bedzie? Moze skoro nie ma tanrpostu to poszukac mu jakiegos hoteligu czy domu tymczasowego w kolo lublina???[/QUOTE] Łatwo powiedzieć, tylko gdzie taki znaleźć. Ja nie znam hotelików, ani DT w tamtej ololicy, a jak widać nikt z tamtąd się nim nie interesuje, poza założycielką wątku
-
[quote name='ladySwallow']Czyli pies nie jedzie do Krakowa?[/QUOTE] Miał jechać do Krakowa,ale tam byłby w zewnętrznym boksie, a udało się załatwić pobyt w mieszkaniu w Warszawie. Ale transport potrzebny. Podobno ktoś jedzie jutro z amstafką właśnie z Lublina do Warszawy. Byłoby fantastycznie,możemy się do łożyć z kasą.
-
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']Jota! właśnie nie Ty pierwsza o tym wspominasz....... co to może być? bo nic nie zmieniałam i noszę się tak już długo.......:niewiem:[/QUOTE] To Ty Enia nie wiesz o tym, że banerki się znoszą. Zupełnie jak kiecki. Za długo, cza wymienić :evil_lol: A tak poważnie, to żadne linki nie działają po zmianach na dogo, a banerek to nic innego jak link w obrazku :) Można albo wpisać obecny adres w sygnaturze, albo, co prostsze, wykasować ten banerek i wkleić banwerek, który działa. -
Ja także ponownie przepraszam za offa, ale nieco zmieniły się potrzeby. Konieczny i pilny transport dla bezdomnego psiaka, na którego czeka już ciepły kąt i pełna micha, a biedak koczule pod Lublinem bez żadnego schronienia na tym mrozie. [B]Transport na trasie Lubnlin-Warszawa.[/B] Pytam u Was, bo może macie jakieś ziwerzątko do przetransportowania natej trasie.
-
[quote name='kkanarekk']Dziękuję Elik za wrzucenie zdjęć wreszcie zrobię sobie konto na fotosiku:)... [/QUOTE] Nie ma za co, miło było :) A konta na fotosiku nie trzeba od razu zakładać. Wystarczy się zarejestrować. Pewna pula zdjęć jest bezpłatna. [quote name='kkanarekk']...Ostatnio zapomniałam mu dać jego witaminki (zawsze dostaje rano) i wyszłam na uczelnię, Gacek został z rodzicami i przyniósł mojej mamie opakowanie witamin (które zdjął z biurka) domagając się żeby mu dała jego porcję :)[/QUOTE] Spryciucha. Miał to na pycholku wypisane już w schronisku :loveu:
-
Fajne psiaczki macie A co to za psiaczek, który w pierwszym poście na 2 i 3 zdjęciu razem z Gacusiem na kracie stoi ? Wypisz wymaluj moja najmniejsza sunieczka :loveu: Jeszcze w schronie ?
-
Sunia w poniedziałek miała zabieg, już czuje się dobrze. Faktycznie była szczenna. Prawdopodobnie z niedożywienia płód był zdeformowany. Zacytuję część wypowiedzi koleżanki, która odwiedziła Foksię i rozmawiała z AlinąS "[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]wetka na poczatku myslala ze to ropomacicze jakies takie baloniki zobaczyla [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]i okazalo sie to zdeformowane plody [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]i powiedziala ze usunela cala macice z tym"[/FONT][/COLOR] Ten zabieg prawdopodobnie uratował suczce życie. Jak już pisałam, zabieg kosztował 200 zł. Faktura będzie wystawiona na AFN - Alina jedzie po nią dzisiaj. [B]Proszę o informację czy potrzebny jest skan tej faktury i jeśli tak, to czy wysłać go razem z fakturą na warszawski adres AFN czy na jakiś inny adres.[/B] Jeśli AFN pokryje całość zabiegu, zwrócimy na konto tyle, ile uznacie za stosowne. Bardzo dziękujemy za wsparcie :)
-
[quote name='Pipi']Tak,karma od elik doszła w tamtym tygodniu,ta jest od kabaja,już się wyjaśniło. Enia,a czy u Ciebie,albo u evity jest Kaufland? U nich karma i całkiem nie zła jest 15 kg worek za 29,99 zł i moje psy bardzo dobrze ją jedzą.Tak byłoby,smacznie i dużo.[/QUOTE] Pipi w Krakowie jest kaufland. Ale jak potem wyekspediować taki wór do Ciebie ? Macie jakiś pomysł na transport ?
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']...czekam na sprawiedliwość która ich dopadnie ( inni zwyrodnialcy już tego doświadczają )o tym jestem przekonana, ehhhhh będą się w piekle smażyć oj będą........ [B]Pipi a czy to wieś katolików jest??? słyszeli o ŚW. FRANCISZKU?????[/B][/QUOTE] Enia, ja też święcie w to wierzę, że każdy swego doczeka i to co dawał innym, wróci do niego znacznie zwiększone. Prędzej, czy później, doczekają się. [B]A co to za dziecko Piniu ?[/B] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Pipi Kochana trzymaj się, bądź silna. Bydlaki przeklęte, doczekają się kary, przyjdzie kryska na matyska :mad:[/SIZE] [SIZE=3]Pipi, pamiętaj, nie jesteś sama. [/SIZE] [SIZE=2]Ja jestem za mała, ale zaraz zjawią się tu Cioteczki i będzie ok. Każda z osobna jest słaba, ale wszystkie razem podołamy wiele.[/SIZE] [SIZE=2]Ja też już mam na głowie nową biedę zagrożoną zamarznięciem.Psiaka, który koło Lublina koczuje pod gołym niebem. Szukam dla niego pomocy od podstaw.Tyle tego psiego nieszczęścia, że nie ogarniesz:placz:[/SIZE] -
[quote name='ladySwallow']Tzn w sprawie czego z Krakowa? :) DT jest, trzeba nam transportu.[/QUOTE] Widziałam na wątku transportowym, że macie duże zapotrzebowanie na transport psiaczków na trasie Lublin-Kraków. My potrzebujemy jak najszybciej przewieźć psiurka - Szorstkusia, marioszka2 zna jego wątek - z Lublina do Krakowa. Możemy dołożyć się do transportu, co Wy na to ?? To wątek Szorstkusia. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178109-Malutki-SzorstkuA-zamarza-na-ulicy-Szukamy-transportu-LUBLIN-KRAKA-W[/URL] Z uwagi na to, że biedak jest cały czas na dworze bez żadnego schronienia, sprawa jest bardzo pilna, chodzi o szybka odpowiedź. Jeśli będzie pewny transport, będzie można go odłowić i przetrzymać.
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
A nie mówiłam, że to gwiazdeczka ? I kto by pomyślał, że jeszcze tydzień temu przemykała się między opłotkami podlaskiej wsi :lol: [quote name='kizimizi']... Dziewczyny ja proponowałam bazarek ale dopiero w lutym (ze wzglądu na zcas). Tak myślę, moze zrobiłabym foty rzeczy w ten weekend i któras z was go by zrobiła i poprowadzila? Kasa bedzie szybciej a Foksia przecież potrzebuje[/QUOTE] [quote name='elik']... [B]Jeśli dogadamy pewne sprawy[/B], to mogę poprowadzić ten bazarek, oczywiście jeśli Ci moja propozycje odpowiada [/QUOTE] [SIZE=3]To jak będzie kizimizi, dogadamy ?[/SIZE] :) [COLOR=red][B]Foksia potrzebuje kasy[/B][/COLOR] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']foty musze obrobić , a wolno net chodzi- proszę herbatkę zaparzyć i poczekać bo warto :)[/QUOTE] Lece, parzę herbatkę Tobie, TZ-owi, sobie, kto jeszcze ma chęć czekam na zgłoszenia, a potem CZEKAM, CZEKAM, CZEKAM na relacje z hoteliku i na fotosy naszej gwiazdeczki. Enia, nie trzymaj nas tak, chociaż jedno malutkie zdjątko plizzzzzz [quote name='kizimizi']...Tak myślę, moze zrobiłabym foty rzeczy w ten weekend i któras z was go by zrobiła i poprowadzila? Kasa bedzie szybciej a Foksia przecież potrzebuje[/QUOTE] Jeśli dogadamy pewne sprawy, to mogę poprowadzić ten bazarek, oczywiście jeśli Ci moja propozycje odpowiada :lol: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']byłam dziś u Foksi :)[/QUOTE] Enia, dawaj, dawaj relację, co u pycholka kochanego :multi::multi: A wygłaskałaś ją od nas wszystkich ? Jak Cie przyjęła. Zazdroszczę Ci :razz: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Dzisiaj zrobiłam przelew dla Foksi. Pzdr.[/QUOTE] Asiaczku Kochany serdecznie dziękujemy :loveu: Nasza Foksia kochana niedawno zmieniła podlaskie pola na przytulny hotelik u AlinyS, szczęśliwie przeszła wczoraj zabieg sterylizacji i teraz czeka ją już tylko coraz lepsza dola :p -
[quote name='margo001']Szorstkuś nadal na mrozie :-( wczoraj gdy wyszłam do niego od razu wskoczył mi na ręce tak sie mocno wtulił we mnie ,tak mocno trzymał ....ale ponowna próba wzięcia go do pomieszczenia nie powiodła się :shake: Elik byłabym bardzo bardzo wdzięczna za pomoc Szorstkusiowi :loveu: Tylko jak go teraz przetransportować do Krakowa ? Może zmienię tytuł wątku że szukamy transportu ? Cioteczki pomóżcie uratować tego biednego pieska :-([/QUOTE] Wspólnie z Koleżanką chcemy zorganizować dla niego pobyt w hoteliku, pewnie potrzebna będzie sojalizacja, a potem ogłoszenia. Ale my same nic nie zdziałamy. Może jest w pobliżu Was hotelik dla psiaków, może nie trzeba byłoby go tak daleko przewozić. Konieczne jest jak najszybsze złapanie psiaczka i na razie choćby kontenerek na czas nieobecności, byle w ciepłym pomieszczeniu, choćby ogrzewany garaż, piwnica z oknem, byle nie na dworze :placz: [quote name='margo001']Tylko jak go teraz przetransportować do Krakowa ? Może zmienię tytuł wątku że szukamy transportu ? [/QUOTE]Dwa razy koniecznie: Koniecznie właśnie teraz transport do bezpiecznego, ciepłego miejsca - grozi mu zamarznięcie. Koniecznie zmianić tytuł na Szukamy transportu na trasie.... Kraków, lub pomoc w znalezieniu hoteliku w tamtej okolicy.
-
Cioteczki Kochane co się dzieje z Szorstkusiem ? Czy już zupełnie położyłyście na nim krechę ?? Koleżanka z Krakowa chce go uratować - on nie ma najmniejszych szans przetrwać zimy. Takie mrozy przepowiadają do końca lutego - sądzicie, że psiak jest w stanie to przetrzymać ? :shake: Bierzemy na siebie koszt utrzymania psiaczka i znalezienie mu domku. Oczywiście nie bedziemy miały nic przeciwko temu, gdyby Cioteczki chciały pomóc :lol: Aby to jednakl było mozliwe, trzeba przetransportować Szorstkusia do Krakowa. Zdejmiemy Wam Szorstkusia z głowy, ale prosimy o załatwienie transportu do Krakowa.
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Z przyjemnością informuję, że konto Foksi powiększyło się dzisiaj o: [B] 50,- zł od li1[/B] Baaaardzo dziękujemy :loveu: -
[quote name='kizimizi']DZieki elik. Miałam sama to zrobic ale przez moją tymczasowiczke nie mam do niczego teraz głowy poza nią. Próbuje ją przekonac, ze wcale tacy źli nie jesteśmy ale kiepsko mi idzie:roll:[/QUOTE] Nie ma za co, cała przyjemność po mojej stronie :lol: A co to za przylepka ta tymczasowiczka ?