-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
wspaniale zdjecia :happy1: - teraz widac doskonale jakiej wielkosci jest Frdzia i moze fakt, ze nie jest bardzo duza kogos osmieli; czasem ludzie obawiaja sie duzych psow, a ona jest taka w sam raz - nie mały bąbelek i nie olbrzym ;) -
Znowu mamy pieska,ok 12 miesięczny ON szuka domu!!!!!!!!! Adoptowany
kakadu replied to tracy80's topic in Już w nowym domu
[quote name='gucia-amora']Witam, Chciałabym poinformować, że znalazł się ktoś- komu potrzebny jest przyjaciel właśnie taki jak Cezar, dlatego też w piątek wraz z nowym właścicielem pieska pojawimy się w Dawidach. Pozdrawiam[/quote] zanim pojedziesz skontaktuj sie z zalozycielka watku, bo do mnie napisala ze pies ma juz domek, tylko ona jeszcze musi to sprawdzic i sie upewnic i dlatego nic nie pisze zeby nie zapeszyc; dzis miala wiedziec na pewno; chyba, ze to wlasnie wasz domek? -
[quote name='Alex78']Moze coś nie tak z twoją przeglądarką? U mnie widać na kompie w pracy i w dom uteż. Spróbuj na Mozilli odpalić, jeśli używasz na co dzień IE.[/quote] tak, masz racje, w pracy na ie nie widac, a w domu na mozilli wczoraj obejrzalam! cudny psiak :loveu: te kopytka naprawde ma takie grubaśne czy to kwestia perspektywy? i jak sie czuje? jak ta babeszja? udalo sie ja opanowac?
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
jak ten dom nie wyjdzie to sie nie martw glorien - cos wymyslimy; ale poki co trzymamy kciuki, zeby sie udalo; -
nie widac zdjecia... :shake:
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
czy cos juz wiadomo z tym domkiem? bo tu snieg z nieba leci w ilosciach daramtycznych dla psa bez schronienia; -
zuziu, co tam slychać u pieska? czy ktoś się nim zainteresował?
-
szkoda, ze nie lubi kotow :roll:
-
gdzie ty jestes dziewczyno... :-(
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
dziewczyny na wątku sterylkowym wpisały Fredkę do kolejki :p -
bardzo dziekujemy :loveu:
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
o matko, jakby napisala jak Żeromski to byście jej na pewno psa nie oddały :evil_lol: ale tak jak napisala Chita: wszystko sie okaże przy bezpośrednim kontakcie, oby było jak bajlepiej; co do spacerowania to wiem, ze zawsze wszyscy o to się troszczą i widziałam już niejeden komentarz (z ktorym z resztą się zgadzam), że pies sam sie nie wybiega więc to żadne czytanie między wierszami; z drugiej strony wszystko inne jest lepsze niż spanie na gołej ziemi z łańcuchem na szyi; powodzenia :happy1: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
masz rację, ja po prostu mam lęki bo sie boję o psy; rozmowa z nią pokaże jak jest - może wypowiada się lepiej niż pisze, a warunki ma znakomite i to będzie wymarzony domek dla Fredzi :loveu: czy ta pani ma świadomość, że Fredzia jest naprawdę dużym psem? bo to tez ważne, a na zdjęciu tego nie widać; lepiej ją uprzedzić; -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że ten dom dziewczyny sprawdzą na wylot, a z pania przeprowadzą wnikliwą rozmowę, bo ona jakos tak dziwnie pisze :roll: nie wiem, to wcale nie musi znaczyc, że nie ma serca do zwierząt, ale te zdania tak dziwnie posklecane sa... No same przeczytajcie... sama nie wiem, może zbyt dużą wagę do tego przykładam, ale ja zawsze się boję o psy i dmucham na zimne. Jaki pani ma stosunek do sterylizacji? Żeby potem nie było, że "poczuje sumienie" i się nie zgodzi na zabieg bo to krzywda dla psa i niezgodne z naturą. Co z tego, że podpisze umowę. A jak zmieni zdanie? Będziecie jej potem psa wyrywać na siłę? No i to zdanie, że pies się wybiega. Pies sam się nie wybiega, zalegnie w ogródku, nawet najpiękniejszym i będzie leżał. Czy ona wie, że z psami się spaceruje? Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok, a moje podejrzenia okazały sie niesłuszne. Jeśli będzie trzeba dorzucę grosik na sterylkę. Może sklecę jakiś bazarek. -
napisalam wczoraj wieczorem o mojej kolezance ktora wydrukowala sobie ogloszenia i je rozwiesi (okolice Czosnowa i NDM) ale widzę, że nic nie ma wiec napisze raz jeszcze bo to zawsze kolejna wiadomosc, ze cos sie kreci i ze nie jestescie same z problemem; moj tz tez dzis w pracy wydrukuje i ja powiesze u siebie czyli za Legionowem w strone Narwii. Mam nadzieje ze ona gdzies poleciala bo wole nie myslec ze sie zaplątała...
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
czyli jesli dobrze licze byłoby poki co 200 zlotych to znaczy na sterylke by wystarczylo (no prawie bo to duzy pies wiec koszt wahalby sie mniej wiecej w granicach 250 pewnie, plus antybiotyki i jakis "klosz" pooperacyjny); moze poki co mozna by jej po porstu polepszyc warunki? zrobic podloge i wrzucic jakis koc - juz by nie bylo zle; no moze ciagle zle, ale tez i lepiej niz niz jest; w koncu ze zdjecia widac, ze ona spi na golej ziemi; moze jestem czowiekiem malej wiary, ale do 380 miesiecznie za hotel jeszcze duzo brakuje i cos mi sie nie wydaje, zeby sie to dalo uzbierac; jedynym wyjsciem jest po porstu dt, ktory przechowa psa za wyzywienie - to juz bedzie o niebo taniej niz hotel; to koszt pewnie ok. 100 zlotych za niezła karme (tyle kosztuje 15-kilowy worek np.dog chow); nie wiem, ale wydaje mi sie ze w tym kierunku nalezy pojsc; ludzie boja sie kosztow utrzymania, ale jesli uslysza, ze pies bedzie 'z michą' to moze sie zdecyduja? a wtym czasie bedzie mozna czegos szukac bez noza na gardle, ze pies przymarza do ziemi; za to co juz jest zadeklarowane, byłyby 2 miesiace jedzenia;