-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
z jednego bazarku bedzie 15 zlotych, z drugiego poki co jest 55,00 :multi: ale trwa do srody wiec moze ktos sie jeszcze skusi; narty nie poszly wiec sie poddaje; juz ich nie bede wystawiac; ale i tak sie troche uzbieralo :)
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
Szarotko - cudo karteczka :lol: oby przyniosla szczescie malej -
[quote name='terra']No to pewnie czeka Was zakup nowego koszyka na drewno, skoro Frodzio z tego zrobił sobie legowisko:evil_lol: A swoja drogą pieski ciekawe miejsca sobie znajdują do spania, moja sunia władowała się do kociej budki i zachodziła obawa czy zdoła wyjść:evil_lol: Uszu kici już nie musisz czyścić, bo zrobił to Frodzio:p[/QUOTE] koszyk i tak trzeba kupic bo sie ten stary psuje... uszy faktycznie wymyle, az lsnia, i to w sumie dobrze, ze sie frodzio tym zajal, bo nam by murka nie pozwolila ;) sznaucerka tez sobie ukochala kocia budke - mam nawet zdjecia to wkleje przy najblizszej okazji :)
-
[quote name='Ulka18']Ja sie tam Frodziowi nie dziwie, ze lubi spac w koszyku na drewno, milutko, cieplutko od kominka, super klimat :p Frodzio pieknie blyszczacy, az granatowy :loveu:[/QUOTE] no cos Ty Ulka... w kominku wygaszone bylo, a na dnie koszyka gazety; rozpacz po prostu byla patrzec na niego jak tam spal...:roll:
-
[quote name='Isabel']Cudne te fotki we dwójkę:loveu: A przecież, o ile dobrze pamiętam, na początku Frodzio nie darzył Murki sympatią;)[/QUOTE] to chyba nie jest tak, ze nie darzyl... on darzyl jakby troche za bardzo :evil_lol:
-
[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1580/pb091114.jpg[/IMG] a tu z mureczka na kanapce - wielka milosc kocio-psia :loveu: [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/5936/pb101116.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5612/pb111117.jpg[/IMG]
-
frodzik sobie ubzdural ze mu bedzie lepiej spac w koszyku na drewno do kominka :oops: az na glupio bylo i go namawialismy zeby poszedl do siebie, ale nie chcial... [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/606/pb091112.jpg[/IMG]
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
glorien, ja Ci nie pomoge... niestety nie jestem mistrzem krótkiej formy :shake: -
zapraszamy na bazarki z ktorych caly ewentualny dochod (poki co zero odzewu :-() bedzie przeznaczony na sterylizacje suńki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/piekny-obraz-na-sterylke-vegi-do-17-11-a-173291/[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kurteczka-z-eko-skory-tylko-15-zl-na-sterylke-vegi-do-15-11-g-20-00-a-173305/[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13455984#post13455984"]2 pary NART ZJAZDOWYCH po 40 zl para, na sterylke Vegi do 14.11 g. 20:00 - Dogomania Forum[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13492044#post13492044[/URL]
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
w sumie moze to i dobry pomysl, bedzie wieksza swoboda ruchu dla glorien :) -
[quote name='maggiejan']Tak, Frodzio musi czuć się bardzo pewnie, że odważę zapuszczać poza swój teren :lol:. Czy za siatką jest bezpiecznie? Nikt go tam nie pogania?[/QUOTE] za siatka jest dosc bezpiecznie, w zasadzie tylko drzewa i krzaki i siatki innych dzialek; frodzio zapuszcza sie czasem daleko w zarosla, ale wraca stamtad taki szczesliwy i zziajany, ze az sumienia nie mam mu tego zabronic; jemu nie wystarczaja spacery, on musi pobuszowac po swojemu ;); czesto po powrocie z lasu czy laki on i tak sie zakrada na druga dzialke i myk juz jest po drugiej stronie siatki; musze wam powiedziec ze frodzin jest bardzo madrym psem; zrobilismy juz psom dziure w scianie z klapka, zeby mogly sobie przechodzis swobodnie do domu i na dwor; sznaucerka nauczyla sie piorunem i piorunem zapomniala; frodzikowi zajelo to duzo czasu, zniknelo sporo zoltego serka i szynki, ale w koncu sie odwazyl i rano doskonale pamietal jak to dziala, podczas gdy kola szczekala pod drzwiami :cool3: zrobie mu zdjecie jak przechodzi i wstawie - zobaczycie jaki jest dzielny chlopak :loveu:
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='Glorien']Kakadu masz rację już dawno powinnam to zrobić ale wcześniej nie wiedziałam że tak powinno się robić (ja nigdy nie zaglądam na pierwszy post tylko czytam wszystkie tematy do końca :roll:). Zapiszę wszytkie wpływy na konto i wydatki w pierwszym swoim poście. Mam tylko nadzieję że nie będzie przeszkadzać że nie jest to pierwszy post tematu.[/QUOTE] zaden problem, w sumie to moze byc i na 34 stronie, a w tytule mozna dac: "rozliczenie na 34 stronie" tyle ze nie masz mozliwosci zaawansowanej edycji tytulu bo to nie jest twoj watek... wiec otworz sobie pierwszy swoj post, znaczy sie zrob jego edycje i tam wszystko powpisuj - bedzie ok ;) -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
glorien, wydaje mi sie rozsadne i konieczne, abys (np. edytujac ktorys ze swoich pierwszych postow na pierwszej stronie) zrobila dokladne rozliczenie wplywow i rozchodow na fredke; bedzie dostepne, czytelne, widoczne i np. zaden mod sie nie przyczepi; uwiarygodni to watek; mozesz skopiowac dane z innych postow; wazne jest zeby bylo widac na samym poczatku historii ile wplynelo i od kogo oraz ile i na co zostalo wydane; wydaje mi sie ze osoba ktora watek zalozyla nie bdzie sie w to angazowac, a ty tu stale jestes i masz najswiezsze informacje no i srodki wplywaja na twoje konto; ja wiem ze te rozliczenia gdzies tam sa, ale watek ma juz 33 strony i nawet ja nie potrafie tego znalezc; do tego nie sa to dane zebrane w jednym miejscu tylko rozproszone po calym watku; -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
glorien to 7 zl kosztow przesylki to jest od dziewczyny, ktora kupila ode mnie na bazarku telefon, miala pokryc koszty przesylki, wiec poprosilam ja zeby przeslala je na Fredzie - mnie 7 zlotych nie zbawi, a dla psa kazda zlotowka wazna -
[quote name='kaja555']wyobrażcie sobie jaki szok ona przeżyje - z ciepłego domu to psie dziecko nagle w zimnie do budy uwiązane![/QUOTE] wlasnie tego najbardziej sie boje; ale napisalam do Eli z Palucha i ona obiecala zadzwonic i zapytac z ramienia fundacji :razz: w jakie warunki zostal wydany pies - moze to cos pomoze... ale o sterylce mozemy pomarzyc - wiec wiadomo co bedzie dalej :-(
-
[quote name='chita']czy mamy jakis konkretny termin do kiedy trzeba małą zabrac? trzeba szukac dt tylko gdzie:shake: jest mozliwosc zrobienia Lunce wiecej fotek?[/QUOTE] jutro pani Basia ma zmiane to z nia porozmawiam, zapytam do kiedy jest w stanie wytrzymac; o zdjecia to chyba nejlepiej poprosic piromanke bo mieszka obok, a ta dziewczyna u ktorej jest Lunka nie ma aparatu - wtedy pozyczyla, ale wiem ze byl z tym problem...
-
rozwiesze dzis w michalowie grabinie i jozefowie
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='Glorien']Powinniśmy podesłać Fredzi karmę. Co powiecie na Bosha? jest w miarę tani i chyba nie najgorszy. Ja karmię mojego potworka Boshem z jagnięciną i dużo bardziej mu pasuje niż wcześniejsza Eukanuba. W telekarmie jest teraz promocja i 30kg kosztuje tylko 169zł [URL="http://www.telekarma.pl/p824/bosch.adult.2x15.kg.htm"]BOSCH ADULT - Dla dorosłych psów o normalnej aktywności. :: karma dla psów[/URL] Nie wiadomo jak długo sunia będzie musiała zostać w dt a nawet jak zostanie karma to będzie można odesłać innemu potrzebującemu. Co o tym myślicie?[/QUOTE] jesli to karma dobrej jakosci to sie nie ma co zastanawiac; najwyzej pojdzie razem z Fredzia do nowego domku; a 30 kilo to wystarczy pewnie na 2 miesiace; na sterylke sie jeszcze uzbiera, mam nadzieje, a pies musi jesc; szczegolnie, ze zimno sie robi, a energie z czegos brac trzeba do ogrzania;