-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
[quote name='Piromanka']Cholera jasna! To chyba moja sąsiadka.... Pies rzeczywiście zostaje sam w domu na całe dnie..... Babcia chce ją oddać - rozmawiałam z nią.[/QUOTE] ty, ja o tobie pomyslalam, bo one z tej samej ulicy sa!!! ale zarzucilam te koncepcje jako zbyt nieprawdopodobna!!! matko, ale mały ten swiat :crazyeye:
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
a bazarek kotowo-pierscionkowy sie rozhulał i jest już z niego 95 złotych :multi: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
a ja mam "zero tematów"w subskrybcji :placz: ale jakos sobie znajde na piechote :roll: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Kakadu, wejdź w panel użytkownika i subskrypcję tematów. Tam masz zapisane wątki, w których uczestniczyłaś.[/QUOTE] albo jestem slepa, albo cos mi sie zle otworzylo (polowa strony pusta),ale nie widze "subskrybcji tematow" :shake: jutro wejde jeszcze raz w pracy, moze sie uda - dzieki -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Stare zakładki nie działają, trzeba zrobić nowe, nowe są ok.[/QUOTE] dzieki ci dobra kobieto za to info, tylko..... jak ja znajde to wszystko teraz od nowa :placz: -
[COLOR=blue][I]Piesek jest rasy mieszanej, wabi się Luna. Ma około 4-5 miesięcy.[/I][/COLOR] [I][COLOR=blue]> Przeszła szczepienia, posiada książeczke tych szczepień. Na nic nie[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]> chorowała, jest żywym pieskiem lubiącym się bawić. Jest bardzo przyjazna[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]> i posłuszna. Pieska wzięłam od znajomych gdzie urodziło sie tam 11[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]> szczeniaczków, te które nie zostały wzięte miały zostać utopione więc[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]> uratowałam jednego z nich zabierając ją do siebie. Niestety całymi[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]> dniami nie ma mnie w domu ponieważ pracuje lub się uczę i pies zostaje[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]> sam na długi czas. Czasami nawet na cały dzień.[/COLOR][/I] [COLOR=blue][COLOR=black]oto co napisała o nim jego dotychczasowa opiekunka; dziewczyna jest młoda, mieszka z babcią, która o psie nawet słyszeć nie chce; historia jakich wiele... nie wiem czy się obroni pośród tylu innych nieszczęść; [/COLOR] [COLOR=black]ale może jednak komuś wpadnie w oko ta bidulka, może jej mordka rozmiękczy właśnie Twoje serce; [/COLOR] [COLOR=black]babcia upiera się przy schronisku, wnuczka płacze, pies stoi nad przepaścią i nawet o tym nie wie...[/COLOR] [COLOR=black]spójrzcie na nią; nie zdaje sobie sprawy z tego co się święci...[/COLOR] [COLOR=black]suczka zachowuje czystość, czasem zdarza się jej jednak zrobić w domu małe siii, ale trudno, żeby było inaczej skoro [B]zostaje sama nieraz na 10 godzin[/B][/COLOR] :placz: szukamy dla niej domku wyłącznie w opcji "live in" buda 24 na dobę nie wchodzi w grę [COLOR=blue]kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR] [COLOR=blue][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] [COLOR=blue][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/258/dsc01339z.jpg[/IMG][/COLOR] [/COLOR]
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
bazarki maja niestety to do siebie, że spadają i stają się mniej widoczne dla potencjalnych kupców ponawiam więc prośbe o podrzucanie - nie co piec minut moze, ale przynajmniej raz na godzine, zeby nie spadly za trzecia strone; mnie samej jest trudno, a jest nas juz tutaj nie mało; z gory dziekuje -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
w koncu ją wypatrzy, trzeba być dobrej myśli -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
udalo się :) zapraszam na bazarek i błagam o pomoc w podrzucaniu, bo w pracy cięzki mi szukać "na piechote" wątków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13340992#post13340992[/URL] jakby link niie działał tak jak zakładki nie działają, to szukajcie bazarku pod tytułem: dwa koty i pierścionek złoty na Fredkę.... itd -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
dostałam zdjęcia przepięknych fantów od dogo007, jak wrócę do domu to postaram się zrobić bazarek, ale też mam problemy, zakładki mi nie działają, cudem dziś znalazłam ten wątek, z innymi swoimi mam problem :cool3:; więc jeśli mi się nie uda to proszę o cierpliwośc; ale szykujcie się na dwa piękne "wisiurki" z kotami i... jeden złoty pierścionek, złoty pierścionek na szczęście (tyle, że z cyrkoniami, a nie z niebieskim oczkiem ;)) -
[quote name='missieek']tydzien czasu, tak zdecydowal[/QUOTE] tak czy owak nie rozumiem - tydzień (w sumie to będzie juz dwa) to można przygotowywać dom na przyjęcie psa, można mieć wyjazd i nie móc wrócić wcześniej, leczyć psa rezydenta, żeby nie zarazil nowoprzybyłego, czekać na jakiś przychód/nową pracę, żeby mieć za co psa utrzymać itd. ale główkować czy pies nie jest za stary na adopcję? przez dwa tygodnie, a nawet dłużej? przecież nie odmłodnieje przez ten czas... wiem, wiem, jestem uprzedzona - przepraszam;
-
ok, to jadę
-
ale mam jechac do tej miejscowosci pod chotomowem, czy nie? bo nie moge znalezc tego drugiego watku i nie wiem czy to jeszcze aktualne :roll:
-
[quote name='asiaf1']są 2 wątki Mili-ten że szuka domu (zmieniony na zaginęła) i nowy o zaginięciu.[/quote] :oops::oops::oops::oops: no tak...i w pracy mam w zakladkach jeden, a w domu drugi i sie miotam miedzy nimi jak obłąkana :roll:
-
co sie dzieje? nie ma w ogole tego postu o Dobrowie Chotomowskiej, czy ja juz mam omamy, czy asia pisala o tym wczoraj...?:oops:
-
w mordę nie ma mojego wczorajszego postu :mad: dzis po pracy moge sie przejechac w strone tej chotomowskiej dabrowy tylko ze to bedzie kolo 17-18 wiec jesli ktos pojedzie wczesniej to prosze o info na wątku - zebym nie jechala niepotrzebnie
-
no i co wyszło?
-
[quote name='mortikia']Moje psy w domu są "gościami" ;-) Mają swoje kojce i zdecydowanie wolą być w nich :-) Niektórym słowo ''kojec'' źle się kojarzy, ale... niepotrzebnie :-) Nasze psiaki same pchają się po spacerach na wybiegi, mają wygodne budy, dach chroniący przez deszczem i śniegiem (a w lato przed słońcem), a przede wszystkim kojce nie są ''wielkości znaczka pocztowego'' tylko duże i trawiaste :-).[/quote] czyli to pięciogwiazdkowe kojce są :evil_lol: