Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. [quote name='Piromanka']Cholera jasna! To chyba moja sąsiadka.... Pies rzeczywiście zostaje sam w domu na całe dnie..... Babcia chce ją oddać - rozmawiałam z nią.[/QUOTE] ty, ja o tobie pomyslalam, bo one z tej samej ulicy sa!!! ale zarzucilam te koncepcje jako zbyt nieprawdopodobna!!! matko, ale mały ten swiat :crazyeye:
  2. a bazarek kotowo-pierscionkowy sie rozhulał i jest już z niego 95 złotych :multi:
  3. a ja mam "zero tematów"w subskrybcji :placz: ale jakos sobie znajde na piechote :roll:
  4. kaja555 - serdeczne dzięki za pomoc - jak zwykle jesteś niezawodna :buzi:
  5. [quote name='Lucyna']Kakadu, wejdź w panel użytkownika i subskrypcję tematów. Tam masz zapisane wątki, w których uczestniczyłaś.[/QUOTE] albo jestem slepa, albo cos mi sie zle otworzylo (polowa strony pusta),ale nie widze "subskrybcji tematow" :shake: jutro wejde jeszcze raz w pracy, moze sie uda - dzieki
  6. no, jutro koniec tygodnia... mimo wszystko mam nadzieję, że pan się zdecyduje, choć mi to "namyślanie się" nadszarpnęło zaufanie do niego...
  7. [quote name='Lucyna']Stare zakładki nie działają, trzeba zrobić nowe, nowe są ok.[/QUOTE] dzieki ci dobra kobieto za to info, tylko..... jak ja znajde to wszystko teraz od nowa :placz:
  8. [COLOR=blue][I]Piesek jest rasy mieszanej, wabi się Luna. Ma około 4-5 miesięcy.[/I][/COLOR] [I][COLOR=blue]> Przeszła szczepienia, posiada książeczke tych szczepień. Na nic nie[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]> chorowała, jest żywym pieskiem lubiącym się bawić. Jest bardzo przyjazna[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]> i posłuszna. Pieska wzięłam od znajomych gdzie urodziło sie tam 11[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]> szczeniaczków, te które nie zostały wzięte miały zostać utopione więc[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]> uratowałam jednego z nich zabierając ją do siebie. Niestety całymi[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]> dniami nie ma mnie w domu ponieważ pracuje lub się uczę i pies zostaje[/COLOR][/I] [I][COLOR=blue]> sam na długi czas. Czasami nawet na cały dzień.[/COLOR][/I] [COLOR=blue][COLOR=black]oto co napisała o nim jego dotychczasowa opiekunka; dziewczyna jest młoda, mieszka z babcią, która o psie nawet słyszeć nie chce; historia jakich wiele... nie wiem czy się obroni pośród tylu innych nieszczęść; [/COLOR] [COLOR=black]ale może jednak komuś wpadnie w oko ta bidulka, może jej mordka rozmiękczy właśnie Twoje serce; [/COLOR] [COLOR=black]babcia upiera się przy schronisku, wnuczka płacze, pies stoi nad przepaścią i nawet o tym nie wie...[/COLOR] [COLOR=black]spójrzcie na nią; nie zdaje sobie sprawy z tego co się święci...[/COLOR] [COLOR=black]suczka zachowuje czystość, czasem zdarza się jej jednak zrobić w domu małe siii, ale trudno, żeby było inaczej skoro [B]zostaje sama nieraz na 10 godzin[/B][/COLOR] :placz: szukamy dla niej domku wyłącznie w opcji "live in" buda 24 na dobę nie wchodzi w grę [COLOR=blue]kontakt w sprawie adopcji:[/COLOR] [COLOR=blue][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] [COLOR=blue][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/258/dsc01339z.jpg[/IMG][/COLOR] [/COLOR]
  9. bazarki maja niestety to do siebie, że spadają i stają się mniej widoczne dla potencjalnych kupców ponawiam więc prośbe o podrzucanie - nie co piec minut moze, ale przynajmniej raz na godzine, zeby nie spadly za trzecia strone; mnie samej jest trudno, a jest nas juz tutaj nie mało; z gory dziekuje
  10. w koncu ją wypatrzy, trzeba być dobrej myśli
  11. udalo się :) zapraszam na bazarek i błagam o pomoc w podrzucaniu, bo w pracy cięzki mi szukać "na piechote" wątków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13340992#post13340992[/URL] jakby link niie działał tak jak zakładki nie działają, to szukajcie bazarku pod tytułem: dwa koty i pierścionek złoty na Fredkę.... itd
  12. dostałam zdjęcia przepięknych fantów od dogo007, jak wrócę do domu to postaram się zrobić bazarek, ale też mam problemy, zakładki mi nie działają, cudem dziś znalazłam ten wątek, z innymi swoimi mam problem :cool3:; więc jeśli mi się nie uda to proszę o cierpliwośc; ale szykujcie się na dwa piękne "wisiurki" z kotami i... jeden złoty pierścionek, złoty pierścionek na szczęście (tyle, że z cyrkoniami, a nie z niebieskim oczkiem ;))
  13. w sumie to ja go nie odsądzam od czci i wiary li tylko dlatego, że wolałby młodszego psa; każdy ma prawo wyboru; tylko, że przecież czytał ogłoszenie, a w nim wyraźnie stało, ile suczka ma lat; oglądał zdjęcia, a na nich próżno szukać rozbawionego szczeniaka... to mnie tak drażni :cool3:
  14. [quote name='zerduszko']Młodszej można szukać. A jak nic się nie znajdzie... niech bedzie :roll:[/QUOTE] ano właśnie, mnie też się wydaje, że to tak wygląda nietety :cool3: oby tylko, jak już się zdecyduje, nie pożałował za dwa tygodnie swojej decyzji...
  15. [quote name='missieek']tydzien czasu, tak zdecydowal[/QUOTE] tak czy owak nie rozumiem - tydzień (w sumie to będzie juz dwa) to można przygotowywać dom na przyjęcie psa, można mieć wyjazd i nie móc wrócić wcześniej, leczyć psa rezydenta, żeby nie zarazil nowoprzybyłego, czekać na jakiś przychód/nową pracę, żeby mieć za co psa utrzymać itd. ale główkować czy pies nie jest za stary na adopcję? przez dwa tygodnie, a nawet dłużej? przecież nie odmłodnieje przez ten czas... wiem, wiem, jestem uprzedzona - przepraszam;
  16. [quote name='malawaszka']w górę Trinity dla Kakadu[/QUOTE] dzieki dobra kobieto :loveu:, na szczescie link z pw zadzialal ;)
  17. ile mu missieek daje czasu? bo przeciągać tego w nieskończoność nie ma sensu; czy on się zadeklarował kiedy podejmie decyzję? ile mu zajmie to przemyśliwanie?:angryy:
  18. ok, to jadę
  19. ale mam jechac do tej miejscowosci pod chotomowem, czy nie? bo nie moge znalezc tego drugiego watku i nie wiem czy to jeszcze aktualne :roll:
  20. [quote name='asiaf1']są 2 wątki Mili-ten że szuka domu (zmieniony na zaginęła) i nowy o zaginięciu.[/quote] :oops::oops::oops::oops: no tak...i w pracy mam w zakladkach jeden, a w domu drugi i sie miotam miedzy nimi jak obłąkana :roll:
  21. co sie dzieje? nie ma w ogole tego postu o Dobrowie Chotomowskiej, czy ja juz mam omamy, czy asia pisala o tym wczoraj...?:oops:
  22. w mordę nie ma mojego wczorajszego postu :mad: dzis po pracy moge sie przejechac w strone tej chotomowskiej dabrowy tylko ze to bedzie kolo 17-18 wiec jesli ktos pojedzie wczesniej to prosze o info na wątku - zebym nie jechala niepotrzebnie
  23. [quote name='mortikia']Moje psy w domu są "gościami" ;-) Mają swoje kojce i zdecydowanie wolą być w nich :-) Niektórym słowo ''kojec'' źle się kojarzy, ale... niepotrzebnie :-) Nasze psiaki same pchają się po spacerach na wybiegi, mają wygodne budy, dach chroniący przez deszczem i śniegiem (a w lato przed słońcem), a przede wszystkim kojce nie są ''wielkości znaczka pocztowego'' tylko duże i trawiaste :-).[/quote] czyli to pięciogwiazdkowe kojce są :evil_lol:
×
×
  • Create New...