-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
to juz mamy na miesiac na hotel, bo 240 plus 51 za telefon to bedzie 291, plus na pewno 100 zlotych za bazarek z pierscionkiem wiec prawie 400 zlotych, a moze bedzie wiecej :loveu: bazarek konczy sie pojutrze; szkoda ze nie mozna malej wysterylizowac za te pieniazki... -
[quote name='beka']Piekna sunieczka. Ona taka onkowata chyba bedzie?[/QUOTE] naprawde trudno mi cos o tym powiedziec, dopytam czy ta dziewczyna widziala matke; jak zobaczylam zdjecia to tez pomyslalam, ze onkowata, ale ona raczej bedzie mniejsza niz onki, moze nawet duzo mniejsza sadzac po grubosci/chudosci lapek
-
[quote name='Pliszka']czy sunia będzie duża? Koleżanka szuka małej suczki dla swojej mamy. Podeślę jej zdjęcia.[/QUOTE] nie, ona nie bedzie duza, łapki ma raczej chude, mysle, ze bedzie wielkosci tak mniej wiecej do kolana... w sensie w kłębie, ale może niech sie piromanka wypowie bo ona sunie "na zywo" widuje, moze bedzie jej latwiej ocenic
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
skonczyl sie bazarek telefoniczny z ktorego mamy [B]51 zlotych[/B]; jak mi glorien prześle nr rach to szybciutko te pieniązki beda na koncie Fredki; czy to ma isc do glorien w ogole czy do kogo innego bo sie pogubilam; w kazdym razie kolejne pieniażki dla małej są; -
póki co Fredzia jest po zastrzyku hormonalnym (brrr) więc sprawa faktycznie nie jest pilna; szukamy jej dt bo w tych warunkach i przy tej pogodzie zoperowac jej raczej nie można...
-
nie wiem czy jest na liscie nasza Fredka z Aleksandrowa kujawskiego? ta z budy na łańcuchu, bezpanska i bezdomna? byla na samej gorze listy; czy przed nia bedziecie przepuszczac inne psy? i jesli tak to czemu?
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lilmo']Kakadu poniżej link do wątku sterylkowego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=147384[/URL][/QUOTE] bardzo dziekuje na tym watku sie zrobilo straszne zamieszanie, linki nie dzialaja, nie wiem ktory jest nasz; zajrze tam jutro i wstawie fredke od nowa; i pewnie bedzie na koncu kolejki... -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
kochani czy wy macie jakis świeży link do tego sterylkowego watku, na ktory zglosilam fredzie? bo trzeba tam zajrzec i sprawdzic co sie dzieje, a nie moge znaleźć :shake: -
napisalam wczoraj do Eli z Palucha i ona umieściłą małą na swojej stronie: [URL]http://www.psy.warszawa.pl/[/URL] poki co jest na pierwszej stronce, wiec ja widac, ale dlugo nie powisi, bo inne tez potrzebuja sie pokazac poprosiłam Elę, zeby w sytuacji krytycznej wziela malą na Paluch i sięnią zajęła z dziewczynami, ale jeszcze mi nie odpisala...