-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
czy pieniazki z bazarku wplynely? jak teraz wyglada stan konta? czy ktos ma kontakt z dogo07? bo ja napisalam maila z adresem i prosba o koszty przesylki i cisza... -
[quote name='Piromanka']Że tak brzydko zapytam, ale czy szanowna sąsiadeczka robi coś w sprawie znalezienia domu dla psa? Mam na myśli "opiekunkę" psa..[/QUOTE] tiaaaa, robi..... przeciez ona juz ma rozwiazanie - schronisko; dzis z nia rozmawialam, powiedzialam ze pies ma duzo ogloszen w roznych miejscach, w tym na allegro i trzeba teraz czekac na odzew;
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
z dobrych wiadomosci od rana: bazarek zakonczony i dalo sie uzbierac 110,00 zl za pierscionek od Isiak :loveu: 30,00 zl za jaspisowego kota od kakadu ;) 20,00 zl za kwarcowego koty tyż od kakadu :evil_lol: czyli razem: [B]160,00[/B] zlotych jesli dobrze licze w pamieci :eviltong: [B]jeszcze raz serdecznie dziekujemy dogo07 za przedmioty podarowane na bazarek [/B] -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talia']Pies ten jest dokarmiany, śpi u jakiejś sąsiadki, u której byc może już zostanie. Problem jest w tym, że to samiec i psiak tej Pani raczej go nie zaakceptuje. Pani bardzo spodobała się Fredka. Powiedziała, że porozmawia z mężem i jeszcze skontaktuje się ze mną przed wyjazdem. Gdyby Fredka trafiła do niej to naprawdę miałaby super życie.:loveu:[/QUOTE] pewnie, tylko trzeba by ja ciachnąc koniecznie jak juz bedzie w domku - mam nadzieje, ze ta pani nie ma nic przeciwko zabiegowi? -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='ala123']No to chyba niedługo ta jej kolejka na sterylkę?[/QUOTE] wydaje mi sie, ze tak szybko to raczej nie idzie... -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='ala123']Jeżeli jest taka potrzeba to jasne,że trzeba i ludzi i sunię wspomóc . A co z bezpłatną sterylką , na którą Fredzia była zapisana?[/QUOTE] jest 4. w kolejce...:roll: -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']No wlasnie moze ich trzeba troche wesprzec finansowo??[/QUOTE] w sensie utrzymania psa - na pewno; to mile z ich strony, ze sie nim zajmuja, można kupić karmę dla Fredzi, żeby ich dodatkowo nie obciazać; -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
ja jestem za; sterylizacja tak i pomoc w utrzymaniu tak; tylko, ze warunkow nie ma do sterylizacji... -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
ja bym wolala miec ja gdzies tutaj pod reka... mozna by bylo porobic zdjecia , ale z drugiej strony troche sie napracowalismy, zeby uzbierac te 400 zlotych, a to raptem miesiac w hoteliku... jesli ona ma tam w miare dobre warunki (to do sprawdzenia jak pisaly dziewczyny) to faktycznie szkoda tych pieniedzy bo za nie mozna ja wysterylizowac (bardzo mi to lezy na watrobie), ale z trzeciej strony tam nie mozna jej wysterylizowac bo nie ma warunkow, nikt sie nia nie zajmie jak trzeba i to sie moze zle skonczyc... jak nie spojrzec d...pa z tyłu :-( klasyczny pat :cool1: -
[quote name='chita']jestem:lol: mi to Cudo tez wyglada na cos wiekszego;) zrobie kilka ogloszen dzis wieczorem bo zaraz musze uciekac ale podajcie prosze jakis nr tel mail nie wystarczy no i czy malenka ma imie?oppps Luna przeciez :)[/QUOTE] zaraz podam Ci na pw numer telefonu, moze uzgodnie z Ela z Palucha czy moge jej bo juz u niej jest pod tym numerem, to moze nie ma co mieszac? dziekuje Ci za pomoc; a wawie to koniecznie sie musimy spotkac tylko przekrocz wreszczie te granice panstwa :evil_lol:
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
kakadu replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']Glorien moze jak sie ja uda wyciagnac to bedziemy probowac z nowymi fotkami i bedzie mozna o niej wiecej napisac, to fajna psina musi sie udac![/QUOTE] no pewnie i bedzie blizej wawy to sie do niej bedzie latwiej dostac :) chita ty jestes dobra w ogloszeniach moze bys mi pomogla z małą luną? :roll: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=171783[/URL] -
ale z drugiej strony jest miejsce dla niej w hotelu u megii wiec mozna by ja ciachnać i latwiej bedzie szukac wtedy domu...