-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
o rany, zeby tylko nie przedawkowac... do klatki to on pewnie nie wejdzie; nie jest jakis okropnie wyglodzony z tego co pisalas (nie zjadl tego co mu zanioslas wtedy) wiec watpie, zeby ryzykowal wchodzenie do klatki na przynete... :shake:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
kakadu replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
co z tym swiatelkiem w tunelu? swieci jeszcze...?- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
tez tak uwazam; i choc w schronisku mu sie nie dzieje krzywda (psy dostaly piekne nowe budy) to jednak to nie to samo co kochajacy domek...
-
mam dwie palety, jedna trzeba naprawic, alebedzie dobra; pani bozenna - kier. schroniska powiedziala, ze wezmie kazda praktycznie ilosc palet, bo idzie zima wiec sie przydadza, zeby psy nie przymarzaly do betonu; wiec gdyby ktos mial dojscia do takich "gestych" palet, takich zeby psie nogi nie wpadaly miedzy deski to niech da znac; moga byc te mniejsze, takie do udzwigniecia przez jedna slaba osobe (jak ja ;)) bo te wielkie beda tez ciezkie w sensie transportu
-
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
dziewczyny blagam trzymajcie dzis o 13. kciuki bo sie pojawila pewna szansa na domek; dzis jedna pani z plocka, ktorej odszedl piesek bedzie ogladala zdjecia guffiego i zadecyduje o jego dalszym losie; pania wynalazla magiczna ciocia naszej kolezanki [B]aasiaa[/B], ktora znajduje domy w jakis niepojety sposob i sa to naprawde dobre domy; gufffi bylby psem do lozka po prostu, mialby sie do kogo przytulac i do tego mieszkalby w domku z ogrodkiem; czy to nie jest zbyt piekne zeby bylo prawdziwe...? -
ulv niech zalozy czerwony beret i trybune pod pache niech weźmie :evil_lol: a ty martadela zyj dlugo i szczesliwie w zdrowiu i urodzie tylko zjedz czasem cos na milosc boska, bo na tym zdjeciu to trzeba dwa razy spojrzec, zeby cie raz zobaczyc ;) (powiedziala ciocia kakadu, tyz marta, ktora wazy 50 kg przy wzroscie 168 cm :eviltong:)
-
daj spokoj, niepotrzebnie weszlam na ten watek; guzik pomoge tylko sie zdenerwowalam okrutnie :angryy: takiego sk...ur.wy..syna pie.r.do.lone.go tylko zlapac, pasy z niego drzec i solic kazy kawalek dokladnie :angryy: ale to do niego wroci; w koncu wroci... moze nikt mu dupy nie przenicuje (a szkoda), ale odpokutuje to na pewno;
-
[quote name='Baski_Kropka']A ja chociaż rzadko się odzywam w poszukiwaniach nie poprzestaje. Koleżanka jakis czas temu musiała uśpić swoją sunie którą zabrała ze schroniska z powodu choroby. Szuka psiaka bo jej smutno samej, dziewczyna zajmuje się też końmi, i jest chyba najbardziej cierpliwą i ciepłą osobą na świecie. Trzymajce kciuki! Nigdy nic nei wiadomo posłałam jej linka, gdzie można obejrzeć wiecej zdjęć Sojki?? One gdzieś na serwerze były prawda??[/QUOTE] caly urok dogo - nigdy nie wiadomo skad nadejdzie pomoc :loveu:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
kakadu replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
oj trzymam kciuki mocno, zeby sie ta historia dobrze skonczyla :) czekam na wiesci!- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
widze, ze cuda sie zdarzaja :) martadela, co tu gadac - :iloveyou::Rose: ps. co tam sie dzieje w tym kamiencu? ok, juz znalazlam - prawdziwy horror; jesli ta dziewczyna ze strazy zalozyla watek to link do niego nie dziala; moze wklej sobie w podpis link do niego jesli wiesz gdzie go szukac? o matko to watek z pazdziernika ale... 2007 roku - ten 6. pazdziernika mnie zastanowil :cool3: czyli podpis nieaktualny? sprawa nieaktualna? wiesz cos na ten temat?
-
wspaniale ogloszenia - mam nadzieje, ze telefony beda sie urywaly bo zdjecia doroty naprawde oddaja urode psa; piatek byl w niedziele troche osowialy, ale nie robilam paniki bo nie bylo jakichs symptomow choroby (troche bardziej sie slinil, a jego kolezanka z boksu miala biegunke, ale to chyba jeszcze nie jest wielki alarm?) pochodzil po lesie, poprzytulal sie do nas; siersc juz prawie calkiem mu odrosla tylko jeszcze ogon cienki jak struna no i chudy jest przerazliwie... po niedzielnym spacerku byl niedzielny obiadek; knuje teraz nad drewniana paleta bo w boksie w ktorym siedzi z budryską jest ciagle mokro (po sprzataniu szlauchem woda zostaje - widocznie nie ma odpowiedzniego nachylenia terenu) i jak sie klada na ziemi a nie w budzie to ciagle w tym mokrym brudzie... zaraz zejde na dol - moze cos znajde...
-
widzialam sie w przelocie w niedziele z dorota, ale nic nie mowila, zeby ktos dzwonil w sprawie wtorka :shake: wtoreczek byl na spacerku, bylam ze swoja sasiadka wiec bralysmy na spacerek po 2 psy - wtrocio byl z sunia z ktora jest w boksie - cudna, zastrachana, ale lgnaca do czlowieka mambą; pogoda byla cudna, wtorek kwadratowy :roll:
-
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
oj to wspaniale, ja tez go troche pomizialam, polizal mnie po rece; zaczal kulec..., chyba go jakis pies zlapal za przednia lapke; bylam z sasiadka - z miejsca go poznala wiec nie ma watpliwosci ze to toffi; tak bardzo mi go zal... :-( -
tak myslalam ze mru sie zapisze na lapanie ;); a ktos jeszcze pisal, ze ma doswiadczenie - kazda para rak sie przyda; ja pojecia nie mam jak sie to robi... czyli weekend masz zajety? ja bede w schronie w niedziele ale z sasiadka bo probuje ja namowic na jedna sunieczke, ale ona moze na max poltorek do 2 godzin wiec odliczajac droge to nam zostanie niewiele ponad godzine na spacery z psami; moze wtorka wyprowadze z ta sunia dla sasiadki, piatka nakarmie i tyle... i znowu caly tydzien nic... sprawdzilam - neigh pisala ze ma doswiadczenie :)
-
sparaliżowany Lisek - już biega na 4 łapkach za TM :( [']
kakadu replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak stan liska sie ustabilizuje i bedzie wiadomo co i jak to poprosze moja siostre ktora pracuje na bielskiej ath - moze powiesi u siebie ogloszenie, tylu studentow tam sie kreci, to moze byc kopalnia domow tymczasowych chociazby; jeszcze nie ekplorowalam tego terenu, ale czemu nie sprobowac? siostra kocha zwierzeta - na pewno pomoze o ile jakis regulamin jej nie zabroni :cool3: -
no i dalej czekamy...
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
kakadu replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='marzenawtf']no i niestety.. jedyne co udało nam się ustalić dzięki pomocy policji i sm to, że żadna z osób, które miały wypadek w ciągu ostatnich dwóch tygodni nie przyznaje się do posiadania psa. :( ale jaki cel w okłamywaniu mnie miałby ten człowiek, który zadzwonił i podał mi tę informację? już powoli zaczynam wątpić w szczęśliwe zakończenie.. :( :( :([/QUOTE] wiesz, ludzie czasem klepia bzdury bez sensu; jaki maja cel - tylko oni wiedza... nie dojdziesz za nimi... cholera, i co teraz bedzie? mialam nadzieje, ze to jednak prawda i jego pani czeka na niego...- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Czekoladka już w DS ! błyskawiczna akcja, DZIĘKUJEMY !!! :)
kakadu replied to E-S's topic in Już w nowym domu
oj cudne zakonczenie :loveu:; czyli innym sie udaje, tylko "moje" maja pecha jakos...:-( -
[quote name='EVA2406']A poza tym to jeszcze nie całe moje zoo, bo kociarstwa całego jest na chwilę obecną 8 sztuk :crazyeye: i 3 psy, a właściwie sunie ;). Pozdrawiamy Wszystkie Cioteczki i dziękujemy, że o nas pamiętacie :calus:[/QUOTE] no, to ja musze cie skontaktowac z moim tz-em. ktoremu z trzema psami i jednym (sic!) kotem czasami zdarza sie bąknąć, ze mieszka w schronisku :grins: jestes o cale 7 kotow do przodu :evil_lol:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
kakadu replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
o rany jakie one podobne!!! :crazyeye: pasuja do siebie...;)- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
kakadu replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Nie wiem właśnie czy tak jest też na paluchu.[/QUOTE] jest, a przynajmniej bylo ;)