Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. czyli wzielabys je na ds czy td? platny czy bezplatny? taki czy inny to naprawde wspaniale! :loveu: tylko te poltora miesiaca trzeba by im jakos zorganizowac...
  2. najgorsze, ze te w schroniskach tez nie maja lepiej jak sie tak zastanowic; niby maja dach nad glowa, ale zimno tez okropne... te wszystkie w budach na lancuchach, unieruchomione na amen; przy nich lenka to ma komfort - dobre jedzenie, wolnosc i byc moze jakies miesce do spania; jesli tam sporo budynkow to przynajmniej na glowe jej nie leci snieg...
  3. przydalby sie taki domek, w ktorym ktos caly czas jest; bo tak sobie wyobrazam, ze nawet jakbym nie miala frodzika, to zostawiac np. munia na 10 godzin samego.... nie za bardzo to widze... nawet 9 godzin (to juz chyba absolutne minimum dla osoby aktywnej zawodowo) to juz sporo; kurcze, co tu zrobic.... tyle, ze sa w biurze, wiec im nie zimno chociaz... jak rozlicze bazarek na esti to cala kwote ktora mi zostanie (a nie bedzie tego za duzo, bo czesc juz rozdysponowalam na akcje sterylizacje i na spajkiego od malej czarnej) przekaze na ew. utrzymanie munia w td (o ile taki sie znajdzie); wydaje mi sie, ze jest w gorszej kondycji niz drugi psiaczek
  4. co z wplata od bebcik? bo nie widze na pierrwszej stronie, a ona sie nie odzywa na pw; moze juz wplacila to wtedy pozosyani mi tylko wyslanie jej przedmiotow; przepraszam, ale chcialabym juz zamknac ten temat bo sie troche gubie; edit: ok, na watku bazarkowym jest wpis, ze pieniazki przesle dzis; to potrzebny mi jeszcze tylko adres do przesylki
  5. kolejne 20 zl z dwuzlotowego bazarku na esti pojdzie na rzecz spajkusia z tego watku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196909-M%C5%82odziutki-niepozorny-Spajku%C5%9B.-Na-dniach-trafi-do-schronu.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-go-uratowa%C4%87-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/196909-M%C5%82odziutki-niepozorny-Spajku%C5%9B.-Na-dniach-trafi-do-schronu.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-go-uratowa%C4%87-([/URL] czyli mamy 70 zlotych rozdysponowane;
  6. cholera, nie moge zrobic dobrych zdjec tych ciuchow - szmaty wychodza i tyle... ale mam inny pomysl - wplace z bazarku, ktorego cel sie zdezaktualizowal 20 zlotych na spajkusia bo mam jeszcze do rozdysponowania pare zlotych; poprosze o numer rachunku na pw, a jak pieniazki dojda informacje o tym fakcie na bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195389-koniec!-WSZYSTKO-OD-2-Z%C5%81OTYCH!-na-esti-w-dt-u-kany-do-6-11[/url] oraz na watku esti/misi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/104349-Horror-zbli%C5%BCa-si%C4%99-trzeci-raz.-Jak-ska%C5%BCona.-Ma%C5%82a-Esti[/url]
  7. [B][SIZE=4][COLOR=Red]czy moge prosic na pw numer rachunku?[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=Black] podam kolezance to wplaci te 10 zl za toczek; dziekuje[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black] [/COLOR]:)[/COLOR][/SIZE][/B]
  8. ufff, tu chociaz tchnelo optymizmem; robinku - wszystkiego najlepszego w nowym domku :) to wielka ulga, ze taki fajny piesek znalaz domek;
  9. no to czekamy jakie beda wyniki ogledzin; czyli jesli dobrze licze zostaly jeszcze 4 i mamusia?
  10. delph, milo mi czytac te wiesci; ciesze sie, ze ci sie udalo znalezc ten najlepszy domek dla milka; sytuacja wygladala przeciez dosc nieciekawie; powodzenia w daszych poczynaniach ;)
  11. ja ci nie pomoge... za bardzo konkretna jestem...
  12. no to niezle cie dokocilo... dasz rade wytrzymac z ta kotka jakis czas? twoj maz to swiety czlowiek - moj by juz wpadl w histerie w rodzaju: nie bede mieszkal w schroniksku! cztery zwierzaki nam wystarcza! i takie tam przesądy ;)
  13. nadalam temat kolezance (aasiaa) jej ciocia cuda potrafi zdzialac na spolke z mamą - im wiecej osob dziala, tym wieksza szansa; zeby nie moj frodek to bym wziela tego mniejszego staruszeczka, ale frodzio mu zyc nie da (bo dwie suki sa ok); a on na ostatnie miesiace potrzebuje spokoju i milosci, a nie awantur z kulawym frodkiem...
  14. ja stawiam na to, zeo ona bedzie najbardziej przytulastym psem pod sloncem; bo juz jednego takiego lapalam - jak sie tylko spojrzalo na niego to uciekal; 2 tygodznie trwalo, ale jak go ochrona zlapala (malenki byi i na jedzenie go skusili) to z kolan nie chcial zejsc potem :)
  15. oj, to ja tez trzymam :kciuki:
  16. to ja w takim razie zamienie oplacony pakiet 40 ogloszen z bazarku na ogloszenia dla naszej suni tylko potrzebuje zeby marlenka skontaktowala sie z nami, bo trzeba omowic szczegoly;
  17. muszelek zawiezie te sunie z dymin wiec sprawa niaktualna; renata jest dobrej mysli - napisala, ze jest duzo telefonow w sprawie szczeniaczkow i ma nadzieje, ze po weekendzie wszystkie juz beda w nowych domkach :) ale tempo, co? to pewnie wszystko zasluga magicznego allegro selengi :)
  18. z bazarku bedzie prawdopodobnie te 10 zlotych... przykro mi, ze nie wiecej, ale nikt nie chce licytowac toczka, a taki ladny, prawie nowy... :(
  19. moge wystawic bazarek, ale tylko wirtualnie - nie zajme sie wysylka, ani zbieraniem pieniedzy na wlasne konto; czyli jesli dostane zdjecia to zrobie bazarek i bede go obslugiwac, a potem ofiarodawcy juz sie dogadaja z kupujacymi na wysylke i warunki platnosci, a kupujacy przesla bezposrednio pieniazki do jamora, czy jak tam sobie to zorganizujecie; jesli uznacie, ze to dobry pomysl, to prosze zdjecia przedmiotow wraz z ich opisem i cena wywolawcza na [email][email protected][/email]
  20. co za cholerny swiat... taki fajny psiak siedzi w wiezieniu i nikt go nie chce......:-(
  21. od twojej wizyty juz nie podlewam - cala zeszla zime kropli wody nie dostaly, teraz od jesieni tez juz nie; ale znalazlam dla nich dobry dom - zawioze je do selengi :); dla urozmaicenia watku wstawie ich zdjecia - moze mi powiesz jak sie nazywa ten w zielonej doniczce? co do borysa - moze faktycznie lepiej, zeby usnal sobie spokojnie; najwazniejsze, ze mial wspaniale zycie u ciebie... sama wiesz dobrze, ze nie wszystkie konie tego doswiadczaja... to sa te kaktusy: [IMG]http://i51.tinypic.com/16krg34.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2vah1r6.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2b1ycj.jpg[/IMG]
  22. co tam slychac u was? nadal potrzebne te ogloszenia? moze by trzeba poszukac ogloszeniowego bazarku, albo poprosic kogos o allegro?
  23. renata napisala, ze muszelek potwierdzil dom dla jednego pieska i ma dopytac co z dwoma pozostalymi; [COLOR=Red][B]bardzo potrzebny transport wawa-serock[/B][/COLOR] dla suni ktora jedzie do renaty z [COLOR=Red][B]dymin[/B][/COLOR], ale jeszcze nie wiem dokladnie na kiedy; dam znac jak sie dowiem;
  24. obejrzalam ten filmik jeszcze raz i moze masz faktycznie racje... moja vega tez tak sie wpycha miedzy mnie, a innego psa, ale wystarczy jej powiedziec "odejdz" i odchodzi; moze owczarki tak maja? sama nie wiem; pogadam z aasiaa, ona zna dobrego trenera moze on cos poradzi bo zachowanie neski na dluzsza mete moze byc meczace rowniez dla biednego, spolegliwego gucia :roll:;
  25. jestem i ja, nie bardzo mam jak pomoc, chociaz podrzuce watek... czy tylko ja nie widze zdjec czy ich po prostu nie ma?
×
×
  • Create New...