-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
no to czekamy na kontakt z siostra...
-
niestety toczka nikt nie chcial... :( a za jedyne 10 zlotych byl do wziecia...
-
>>> Wyrzucili, wpadłem pod samochód - co ze mną będzie? MA DOM
kakadu replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
bedziemy sie starac pomoc, ale nawet dla malych - 5-6 kg pieskow ciezko znalezc domy... wczoraj mialam rozmowe takiej mniej wiecej tresci: - chcialabym zaadoptowac pieska "sarenke" takiego ratlerka, wiek do roku - jest taki jeden piesek troszke wiekszy, ale w typie sarenki, wazy 5 kg - e, to nie, nie chce takiego skundlonego burka i co powiedziec? chyba tylko: to prosze sobie uzbierac 2 tysiace i kupic od hodowcy; ale czy jest sens w takich komentarzach...? ja odpuszczam... -
[quote name='muzzy']A tego stwierdzenia przyznam, że nie rozumiem. Mamy np. taką Dogomanię, która jest dowodem na istnienie bardzo wielu ludzi kochających zwierzęta i mamy ludzi katujących zwierzęta, jak ten z artykułu. I w czym ci żli są doskonalsi od tych dobrych, że to oni mają zdecydować o losach świata? Jeśli te bezmózgowia są faktycznie lepsze, silniejsze, itd., i nawet osoby z Dogomanii w to wierzą, to Dogomania i jej podobne akcje nie mają racji bytu. Uważam, że faktycznie są ludzie źli, ale oddawanie im inicjatywy jest dla mnie niezrozumiałe. Każdy z nas ma możliwość decydowania o tym, czy świat (nie koniecznie jako całość, ale przede wszystkim jako to, co konkretnie nas otacza) będzie lepszy, czy gorszy. Bico, nie odbierz tego jako atak na Ciebie, bo to ostatnia rzecz, jaką chciałbym zrobić, wiem ile robisz dla psów i właśnie to sprawiło, że to wszystko piszę. Bo widzę osobę robiącą ogrom dobrego dla zwierząt, dającą się zdemotywować komuś, kto dla normalnego człowieka powinien być po prostu nikim. Nie dawajmy się 'pokonać' tym, którzy nie szanują zwierząt, bo chyba nie tędy droga. Takie jest moje zdanie i jeszcze raz proszę: Bico, nie odbierz tego jako jakikolwiek atak na Ciebie, bo mam nadzieję, że wiesz, że nie to mam na myśli. Po prostu chciałem jakoś motywująco skomentować to, co napisałaś.[/QUOTE] swiete slowa, cos optymistycznego wreszcie; a co do ramienia norel - tez mialam takie przemyslenia - ratowali zycie, wiec nie przejmowali sie, ze powieka sie nie podnosi, ze szczeka sie zrosla i sie nie otwiera jak powinna, ze niesprawne ramie wisi.... troche takie malo perspektywiczne to bylo, ale nie mnie oceniac...
-
[quote name='yunona']Może cioteczki śledzące wątek powrzucają jakieś propozycje ?:loveu: [COLOR=red]Ogłaszamy konkurs na nowy tytuł wątku dla MISI !!!!!!![/COLOR] [COLOR=black]Wygra oczywiście najlepszy tytuł. Zapraszamy do udziału :multi::multi::multi:[/COLOR][/QUOTE] a zwyciezca w nagrode otrzyma mozliwosc wplaty 10 zlotych na utrzymanie psa :evil_lol:
-
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
moze jak nie da rady inaczej dac jej cieplego mleka ile wlezie (o ile nie reaguje na nie rozwolnieniem oczywiscie) i wyjsc na spacer; nie da rady - bedzie sikac; a jak bedzie sikac to ja chwalic i chwalic i dawac pysznosci; a w domu niestety obserwowac i nie dac sie wysikac do konca tylko lapac na rece (da rade?) i niesc na dwor; ale to na weekend raczej eksperyment... -
[quote name='Atomowka']Lulka jasne, że są ok po prostu dla mnie zdjęć nigdy dość :)[/QUOTE] a to wiadoooooomo ;)
-
no i co bedzie z ty mailem? czekac czy dawac ogloszenie tylko z numerem telefonu?
-
poki co pan stwierdzil, ze piatek to wypisz wymaluj dog niemiecki :evil_lol: ja tam juz nie wiem, dla mnie to on nawet moze byc i spaniel :) wazne, ze sie spodobal; pan wycalowal go na dzien dobry po pysku, a potem oprowadzil po calej posiadlosci; piatek bedzie sie od teraz nazywal gucio i ma plan przytyc do swiat, zeby wygladac jak porzadny pies :) na razie bedzie dokladnie wyczesany, a jak sie troche zaprzyjaznia to pan go wykapie; dziewczyny, trzymajcie kciuki, zeby piatek, o przepraszam - gucio nic nie wyfikal i zeby mogl zostac tam na zawsze... jeszcze raz bardzo dziekuje aasiaa i jej mamie za znalezienie domku, pomoc w transporcie i w ogole za wielkie zaangazowanie; wiem, ze aasiaa podczytuje watek wiec moze sie chociaz z raz odezwie, co? :cool3:
-
do de to wszystko; nie chce juz komentowac, bo znowu skrzywdze jakas niewinna duszyczke o zlotym sercu :cool3:
-
Otrują ją, bo załatwia się w szklarni! Kotka na działkach. MA DOM!!!!
kakadu replied to wszpasia's topic in Już w nowym domu
cholera, nie pomoge... :shake: na ile ten dt potrzebny? bo czytalam watek wczesniej, ale juz nie pamietam; jakie sa plany co do kici? -
wlasnie daletgo tez sie nie zapieralam tak strasznie na to fotografowanie bo lulkowe zdjecia sa ok ;)
-
dostalas moje pw? tam jest numer rachunku; jak zdobedziesz adres mailowy to ja juz wysle wszystko do martynap;
-
nic nie mow, mnie w niedziele dziabnal przez poluzowana deske pies; z tego kojca przy furtce do boksow w kotrych siedzi wtorek... marta - wolontariuszka juz mowila, zeby to naprawic, ale jakos sie nie udalo; ja to pryszcz - nie bede robila afery, sma sie pchalam to mam 3 dziury w nodze na wlasne zyczenie, ale nie daj boze jak dziabnie kogos odwiedzajacego to moze byc problem; te zupe widzialam - nawet piatek sie do niej nie mogl przekonc; a sraczka to juz norma; ale moze inaczej sie nie da...?
-
poniewaz to bedzie bardzo duzy pakiet ogloszen dla 10 psow i to zajmie dziewczynom znacznie wiecej czasu niz zwykle ogloszenie, a bazarek jest juz zakonczony, powiedz olu, ze te ogloszenia beda kosztowly 20 zlotych (normalna cena dla jednego zwierzaka to 10); i daj znac, czy i kiedy wplaca pieniazki; numer rachunku masz na pw;
-
przepraszam, przegladalam watek i widzialam, ze dziewczyna z radomia ma sunie z padaczka, ale teraz juz nie moge znalezc jej nicka; do e-s nie mozna pisac pw, a chcialabym sie dowiedziec jak diagnozuje sie padaczke; renata z domu tymianka ma w hotelu sunie z podejrzeniem padaczki, ale nie wiadomo dokladnie co to jest; czy to polega glownie na obserwacji czy tez sa jakies inne sposoby?
-
czy oprocz tego, ze sie niecierpliwia to jeszcze cokolwiek robia, zeby psom znalezc domy? mam nadzieje, ze tak, bo nawet 60 ogloszen w sieci nie daje zadnej gwarancji niestety... i do tego - sorry moze jestem slepa, ale [B]nie widze zadnego kontaktu na pierwszej stronie[/B]; najlepszy bylby numer telefonu moim zdaniem plus mail;
-
Mały Wituś w typie jamnika, ma dom!! Trzymajmy kciuki!!
kakadu replied to Awit's topic in Już w nowym domu
ludzie sa niepowazni - alekssandra - nie trzeba ich bylo porzucac, tylko lazic za nimi i zniechecac do adopcji, tlumaczyc, ze trzeba 4-5 razy wychodzic na spacer w deszcz i chlod, a potem przypilnowac, zeby wyszli z pustymi rekami ;) -
powiem szczerze, ze nie bylo po temu okolicznosci za bardzo; iwona jest zajeta, nie miala czasu na jakas babe wizytujaca psa, a juz fotografujaca to zwlaszcza - to sie dalo odczuc, chociaz byla bardzo mila; ona ma strasznie duzo psow na glowie i w dodatku nikt jej nie pomaga - tak mowila; czulam sie tam troche jak intruz, bo po czesci bylam intruzem; i tak, ze sie zdobylam na prosbe, zeby mi pokazala mala... :roll: jakbym tak cyknela foty na szybko to by byly bardzo kiepskie i do niczego by sie nie przydaly; to by trzeba bylo wyjsc z nia na spacerek i wtedy jakies strzelic...
-
zSZOKOwany kudłacz marzy o swoim ciepłym domu!!! Już w DS!!!
kakadu replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
po tym polu kapusty poznaje, ze byliscie na spacerku na kabatach, co? ;) andzike - moje najszczersze gratulacje :); dorobie jakies sztuczne kudly mojemu wtorkowi i ci podesle - moze dasz rade znalezc mu domek...?