Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. sbd - wybacz off topic, ale szukam kogos z pacanowa, bo marget nie wywiazala sie z wysylki ksiazek, telefon do fundacji, ktorej jest prezesem jest wylaczony (zglasza sie poczta glosowa) i nie ma z nia zadnego kontaktu; poszukijemy jej z makrela, ktora kupila sporo pozycji na bazarku ksiazkowym; gdyby ktos mogl pomoc - bede wdzieczna; oczywiscie sa okolicznosci ktore tlumacza takie zachowanie marget, ale moze lepiej zeby one nie mialy miejsca, bo sa raczej ostateczne (takie tylko przychodza mi do glowy bo juz dosc dlugo nie ma z nia kontaktu...)
  2. co do tego zaufania po sprawdzeniu - ja tez sobie probowalam wytlumaczyc, ze moje i makreli pieniadze poszly przynajmniej na psiaki z fundacji mon ami, dopoki makrela nie wysledzila, ze marget jest prezesem tej fundacji i wlascicielem prywatnej firmy o tej samej nazwie :cool3: teraz mam watpliwosci...
  3. aniu102 przepraszam za ot, ale szukam kogos z pacanowa; nie mozemy z makrelą skontaktowac sie z marget, a kupilysmy u niej ksiazki na bazarku; minal przeszlo miesiac, a ona nie daje znaku zycia; wiem, ze jest prezesem fundacji i firmy prywatnej o takiej samej nazwie mon ami - telefon podany na stronie jest wylaczony; bedziemy wdzieczna za pomoc w tej sprawie;
  4. odwiedzam psiulki niestety tylko wirtualnie, bo sie zachcialo tattoi mieszkac w NIEWLASCIWYM JOZEFOWIE... po calkiem innej stronie wawy niz ten moj :cool3:
  5. [quote name='Olena84']Ja nie mam kontaktu:(. Wieczorem bede dzwonic moze sie uda.[/QUOTE] no i co? udalo sie...?
  6. coz, wyglada na to ze z 3 osob bioracych udzial w bazarku na puszka tylko 1/3 dostala zakupiony przedmiot :cool3:
  7. olena czy calkowicie nie ma kontaktu z marlena? ta komorka faktycznie nie dziala? bo jestesmy ciekawe, czy jest jakikolwiek odzew na ogloszenie allegro... zwlaszcza, ze juz sie zakonczylo...
  8. nie zwatpilismy w ciebie ani na chwilke ;)
  9. przykro mi, ale juz mi sie skonczyla cierpliwosc; zglaszam [SIZE=4][COLOR=red][B]marget[/B][/COLOR][/SIZE] - 12 stycznia wyslalam pieniadze za ksiazke z jej bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199755-ZAKONCZONY%29-Dla-Puszka...-Do-18.01-godz.23-00?p=16237239#post16237239"]http://www.dogomania.pl/threads/199755-ZAKONCZONY)-Dla-Puszka...-Do-18.01-godz.23-00?p=16237239#post16237239[/URL] od tamtej pory dwa razy mgliscie cos tlumaczyla, raz na pw, raz na watku; potem cisza; nie ma jej na dogo, ale to jej nie tlumaczy; skoro wiedziala, ze osoba trzecia ktorej zlecila wysylke dala d... to powinna tym bardziej dopilnowac juz w realu czy ponowna wysylka doszla do skutku; ja moge czekac i 3 miesiace - ale musze wiedziec na co czekam; rozumiem, ze sa zdarzenia i okolicznosci zaklocajace powziete plany, ale musze miec swiadomosc ich zaistnienia; tymczasem nie ma zadnych wiesci; pisalam do niej pw, wpisywalam sie na profilu, pisalam do dwoch osob, ktore ma w "znajomych"; ja jej nie posadzam o nieuczciwosc tylko wkurza mnie brak szacunku do ludzi i ich "wdupiemanie"; sorry, ale ponad miesiac siedzialam cicho i teraz mi sie ulalo; i chce zaznaczyc, ze co prawda pisze w swoim imieniu ale makrela kupila na tym bazarku znacznie wiecej ksiazek i tez nie doczekala sie dostawy;
  10. a kurteczki nikt nie chce, a taka ladna przeciez :placz:
  11. [SIZE=3][COLOR=red][B]witam, czy ktos z was ma kontakt z marget i zna okolicznosc dla ktorych od ponad miesiaca nie wypelnia ona warunkow umowy bazarkowej (czyli, ze po zaplacie nastepuje wysylka zakupionych przedmiotow)? pisze tu o tym bo zgloszenie na czarne kwiatki uznaje za ostatecznosc i wolalbym tego uniknac :cool3: bede wdzieczna za informacje[/B][/COLOR][/SIZE]
  12. tyle, ze tam sie stoluja tez koty i nie da rady zapanowac nad tym kto sie poczestuje tymi hormonami :shake:
  13. czyli jednak... gorzej niz myslalam... mialam nadzieje, ze az tak sie nie wystraszyla tej klatki...
  14. mala, zmajstrowalam skromny bazarek - na razie tyle moge tylko... [url]http://www.dogomania.pl/threads/202523-wiosenna-kutreczka-marynarka-quot-zamszowa-quot-na-ostrowiaki-od-malej-czarnej-do-23.02?p=16333870#post16333870[/url]
  15. z innego watku dowiedzialam sie, ze marlena ma w pracy zaoblokowane dogo, a w domu nie ma netu; do tego jakies klopoty z komorka - jak zwykle nie wystarczy jedno nieszczescie, ani jak widac nawet para... jak juz sie zjawia to calym stadem; oby jak najszybciej wszystko sie naprawilo bo jestem bardzo ciekawa czy sa jakies telefony w sprawie malutkiej :)
  16. nie zapomnialam... nic wiecej nie moge dla ciebie zrobic piesku...
  17. [B]a ja bardzo prosze o kontakt, bo 12 stycznia, czyli juz przeszlo miesiac temu, wplacilam pieniadze za ksiazke na bazarku i mimo obietnic nie ma ani ksiazki, ani zadnej informacji co sie dzieje; przypominam, ze na ksiazki czeka rowniez makrela :cool3:; [/B]
  18. winter - bardzo przykra historia... napisalam pw pozdrawiam cie cieplo
  19. [quote name='Becia66']nie wiem, trzeba szukać jakiejś alternatywy bo wydaje się, że klatka spalona...:shake:[/QUOTE] mnie sie wydaje, ze jest szansa z klatka, tylko, ze trzeba caly prosec oswajania z nia psa zaczynac od nowa niestety... chyba, ze lenka taka strasznie pamietliwa bo i takie psy sie zdarzaja; na szczescie wiekszosc z nich to takie balwanki, ktore w koncu daje sie zrobic "w konia" ;)
  20. ja z urlopu, a tu takie wiesci!!! :loveu: kociu - gratulacje :multi:
  21. isiu, zyj dlugo i szczesliwie w nowym domeczku :loveu:
  22. [quote name='kaja555']jak klatka się zamyka, to nie ma możliwości ją otworzyć od wewnątrz, bo są takie zatrzaski na dole i blokują drzwi - tylko że Lenka albo wcale nie była w klatce i uruchomiła zapadkę z boku przekładając łapę, albo w połowie wystawała i drzwi się na jej tyłku oparły - tylko nie wiem jak to zrobiła[/QUOTE] cholera jasna - twarda z niej sztuka; ale tym wieksza bedzie satysfakcja jak sie w koncu uda ;) bo uda sie na pewno!
  23. a gdzie to widac jaka jest ogladalnosc?
×
×
  • Create New...