-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
ziemia jest taka dziwna, troche lesna, troche nawieziona, ale daaaawno temu, obok zaraz dzialka ktora byla kiedys rolna; odczyn na pewno kwasny; floksy rosna pod plotkiem odgrodzone kraweznikiem od murawy/chwasciorow, podsypana maja ziemie ze sklepu uniwesalna; sasiaduja z rudbekia golden glow i mieczykami; do niedawna roslo tam tez kilka tulipanow, ale juz sa wykopane; dzis zrobie zdjecie to zobaczysz jak to wyglada; zlotopkap bedzie mial jedna kisc kwiatow - coz za porazka :placz: podlewam obornikiem - kupuje taki w plynie juz gotowy do rozcienczenia; taki "nektar" z pokrzyw to robilam kiedys na mszyce; faktycznie cuchnie tak, ze nos urywa; nie wiedzialam, ze to tez jest nawoz; sprobuje skombinowac jakis gar duzy; a to sie leje z tymi farfoclami czy trzeba odcedzac? czy ten smrod/farfocle rozkladajace sie nie przyciagna slimakow? bys wpadla kiedys - daleko nie masz - poratowalabys dobrym slowem bo sie juz troche gubie w tym moim ogrodnictwie...:-(
-
nuka jest calkiem mlodym psem - przy odrobinie szczescia powinna znalezc domek; wiek nie bedzie stanowil przeszkody; trzymam kciuki za malenka :kciuki:
-
a frodzio sie zrobil taki maly, rozwydrzony histeryk :loveu: ; ktoregos dnia siedzielismy na tarasie, a psy z nami; frodzio na swoim poslanku, wegusia na plytkach, a kola na sienniku; w pewnym momencie frodzio wstal i wszedl do domu, zeby sie napic wody; w tym czasie zrobila sie mala roszada: kola poszla na jego poslanko, gusia walnela sie na siennik, i jak frodzio wrocil to nie bylo juz nic miekkiego; rozejrzal sie, polozyl przy barierce, udawal ze wszystko ok, ale za chwile wstal i zaczal dreptac; podszedl do onki gusi - ona odwrocila glowe, ze niby go nie widzi; poszedl do koli - olewka, kola udaje, ze spi i tez ani jej w glowie ustapic kalece; my siedzimy i obserwujemy; frodzio stanal i zaczal kombinowac; podszedl jeszcze raz do kazdego z psow i probowal powarkiwac - bez rezultatow; potem popatrzyl nam w oczy z taka mina, ze telefon sam wybral numer na niebieska linie - znaczy sie przemoc w rodzinie w toku; pokrecil sie troche i w koncu sie zdenerwowal; zaczal najpierw stepowac przestepujac z nogi na noge, a potem dolaczyl do tego takie stekanie i jojczenie, ze poskladajac sie ze smiechu poszlam do domu po kocyk; polozylam w cieniu, a ukontentowany frodlin zalegl na nim natychmiast; ale zbyscie widzialy to jego dreptanie, te irytacje na buziaku, slyszaly te dzwieki - boki zrywac :evil_lol:
-
[quote name='enia']nie poznałam Frodka pod tym anturium....:loveu: jakiś grubawy sie zrobił.... ale dawno tu nie zaglądałam.....:oops:[/QUOTE] no wlasnie - wstyd ;) a frodzio nie jest gruby, wrecz przeciwnie, bo go dochudzilam jeszcze, zeby mu bylo latwiej chodzic; tylko tak kluskowato jakos wyszedl na tym zdjeciu - sama go nie poznalam ;) a floksy od ciebie rosna te fioletowe, a te biale jakies takie rachityczne sa okropnie, nie wiem czemu; w ogole nic mi w tym roku nie kwitnie; tawuly, zlotokap, snieguliczka (moze ziemia za kiepska), borowki, zlotlin (moze za mlody); nie wiem co jest grane... z 10 krzakow borowek ledwo co zakwitly 3 i doliczylam sie wczoraj 11 owocow wiec bede miala ponad jeden owoc na krzak - to chyba trudno nazwac sukcesem...? :cool3: [quote name='Isabel']Piękne kwiaty - miło mieszkać w takim otoczeniu :) I odpoczywać w cieniu w ogrodzie :)[/QUOTE] no to pisalam - przyjezdzaj do mnie i odpoczywaj w cieniu; w ogole zapraszam jak ktos blizej mieszka - frodzia poznac - sama przyjemnosc plus relaks w lesie gratis :)
-
oj, zeby w koncu ktos zadzwonil po slicznotke; nie mam nadziei, ze w tym miasteczku w ktorym przebywa ktos ja wezmie, jedyna szansa, ze pojedzie gdzies w polske...
-
na miejscu tulipankow sa juz posadzone aksamitki - jak zakwitna to ciotkom pokaze tez :)
-
[IMG]http://i52.tinypic.com/288mkjs.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/15fq9hv.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2e58so2.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2cs6g76.jpg[/IMG]
-
dziekuje, ze zagladacie - u nasz wszystko w porzadku; frodzio nie moze za bardzo wychodzic na spacery bo sie szybko meczy a ja nie mam sily go niesc przez 45 minut, zwlaszcza, ze sama ledwo zipie w tym upale; a wiec najpierw lece z wega i kolką na dlugi spacer, a potem z frodziam na krotszy, bo on checi to ma ogromne, zeby łazikować ;) na pierwszym zdjeciu frodzik wypoczywający na tarasie w cieniu :) a potem specjalnie dla ciotek moje tegoroczne tulipany: [IMG]http://i53.tinypic.com/20tpc7d.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/29wq1xd.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/9ft8xf.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2q0vub9.jpg[/IMG]
-
ta suczka zwrocona po kilku miesiacach, a w miedzyczasie rozmnozona powinna byc przestroga; w naszym schronisku rok temu adoptowana zostala suczka-szczeniaczek; dwa tygodnie temu wrocila z szostka szczeniakow; w umowie byl warunek sterylizacji... i co z tego...? moim zdaniem ŻADEN dorosły pies nie powinien opuszczac schroniska niewysterylizowany/niewykastrowany;
-
jaki by nie byl tego powód wyroznione ma 74 wejscia, a zwykle 17, ale to o 17 wiecej niz gdyby tego zwyklego nie bylo :) dzieki waderciu za nie :loveu: a selendze dziekuje za wyjasnienia bo wlaśnie nie wiedziałam jak to jest z tymi wyróżnieniami i jak to sie ma do "pokazywalności" :)
-
w zasadzie to dobrze, ze te dwa allegro sie pokazaly w tym samym czasie - jedno wyroznione, drugie nie - zobaczymy jaka jest roznica w wejsciach bo to potencjalnie zwieksza szanse na domek; zrobimy badanie naukowe; moze o tym napisze moja bardzo spozniona magisterke bo z innymi tematami mi jakos nie idzie ;)
-
[quote name='wadercia'] i ode mnie aukcja allegro: [URL]http://allegro.pl/rysia-zywiolowa-sunia-chce-do-domu-i1648437478.html[/URL] no aj takich pieknych allegro nie potrafie robic:( ale mam nadzieje ze jakis inny portal przyniesie szczescie :)[/QUOTE] warderciu twoje tez jest piekne i dziekujemy za ogloszenia :loveu:
-
[quote name='Selenga']Właśnie wznowiłam :) [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1648090527[/URL] A dałoby się zorganizować jakieś nowe zdjęcia? Bo te widoczki na śniegu to tak jakoś nie pasują do aktualnego klimatu :)[/QUOTE] juz pisze do moniki - dzieki selenga - dzis zrobie przelew - buziak wielki :kiss_2:
-
umowilysmy sie z selenga na wznowienie; moze jakis bazarek wreszcie wydziergam...
-
dzieki natusiaa, jak sie pozbieram to ja wkleje - ona faktycznie by pasowala bo jest spora :) selenga :loveu: - dziekuje bardzo za pamiec - wyslalam pw zamowilam na bazarku u waderci pakiet 50 ogloszen dla rysi za 10 zlotych; [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208438-50-og%C5%82osze%C5%84-za-DYSZKE%21-%29-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-ALLEGRO%21Zbieramy-na-sterylki%21-do-5.06"]http://www.dogomania.pl/threads/208438-50-og%C5%82osze%C5%84-za-DYSZKE!-)-dla-ka%C5%BCdego-psiaka-ALLEGRO!Zbieramy-na-sterylki!-do-5.06[/URL] pisalam do moniki - nikt nie dzwonil w sprawie rysi... :shake:
-
lolka ma racje - tak wygladajace psy to tylko martwe; jeszcze kilka dni i byloby po leosiu... jesli ten wnusio to menel, to nic mu nie zrobia raczej; a nawet jak zrobia to jego mozg wypalony gorzałą nawet tego nie zarejestruje; chyba, zeby go zamkneli do pierdla - wtedy brak dostepu do hobby bedzie najwieksza kara :mad:
-
kociu bardzo ci dziekuje :loveu: - juz wysylam maila ze szczegolami
-
przepraszam, nie bylo mnie dlugo, ale bylam w szpitalu (mialam operacje - nic powaznego); nic sie chyba u rysi nie zmienilo, monika nie dala znac, ze ktos dzwonil wiec pewnie nie dzwonil :( poprosze selenge o przedluzenie allegro - zostalo nam przeciez pare zlotych do wydania na rysie; a potem nie wiem... mam jeszcze jedna bidke ktora na gwalt potrzebuje domu, chocby tymczasowego - mam kilka gratkow na bazarek, jak uzbieram wystarczajaco pieniedzy to bedzie na obie dziewczyny, jesli nie to musze chwilke odpuscic rysie bo ona ma gdzie mieszkac, a ta druga dziewczynka nie... nie mam nadziei, ze cos sie uda; ale musze probowac; wszystko widze na czarno; tylko jak gadam z psami potrafie wykrzesac z siebie troche optymizmu...
-
z bazarku z bizutkami od zachaty uzbieralo sie 180 zlotych :) - mam nadzieje, ze wszystko juz wplynelo i mozna zakonczyc temat?
-
ojej, wstrzymuje oddech.... :kciuki::kciuki::kciuki:
-
bardzo dziekuje :) wieczorem zrobimy przelew na 15,30 i tym samym zostanie na koncie rysi [B]11,10 zlotych;[/B]
-
marta napisala, ze nie toleruje innych zwierzat
-
no dobra, to pisze do selengi o przedluzenie i przesylam jej kase