Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. [quote name='Agnieszka_K']kochana ona jeszcze nie wystawiona, bo Inga 2.raz musiała tamten bazarek sklecać:) jak tylko będzie ten nowy - od razu dam Ci znać!:)[/QUOTE] orajt, to ja czekam cierpliwie :)
  2. czy moge prosic link do bazarku na ktorym jest wystawiona moja kurtka? chcialabym sledzic postepy ;)
  3. ciagnac to go ciagnie przeokrutnie, ale plotek ma postawiony (zrobie dzis zdjecie to wam pokaze) to i siedzi jak bozia przykazala i sie nie szweda po okolicy; moze nie jest szczesliwy, ale za to bezpieczny; a na spacery chodzi przeciez i po sciezkach i po lakach i w lesie byl w niedziele poltorej godziny :) znalazlam ostatnio filmy jak "chodzil" wczesniej, to moze mi sie uda wstawic - zobaczycie roznice :)
  4. niestety, nie bylo zadnego odzewu... :shake: tak sobie mysle, moze troche zrobic przerwe w tych ogloszeniach i sprobowac np. za miesiac?
  5. oj, nie zagladalam - przepraszam i dziekuje :loveu: i tu mnie ciotka gonzalesowa wytropila i donioslao urodzinach :diabloti:
  6. juz wysylam zdjecie kurteczki na podanego maila :) ok, juz wyslane na 21aga12....
  7. czy ja bym mogla prosic o numer rachunku, bo nabylam na bazarku wojskowa koszulke, za przesylke zaplace kerian, a za koszulke komu? :roll:
  8. [quote name='Agnieszka_K']hihi i co cioteczka gonzales kupuje i nie odbiera? :) kakadu na pewno się przyda, ale co Ty na to, żeby zrobić jeden wspólny bazar? z kurtką, pomadką funi i zawieszka od Celebrinfea? moj TZ jakieś ksiązki i gry komupterowe chce dać, ale zanim on je znajdzie... bo porozwoził po piwnicach rodziny jak się u nas przestało mieścić:)[/QUOTE] jestem absolutnie za jednym bazarkiem; w razie czego dysponuje zdjeciem kurteczki :) a gonzalesowa ciotka to kupuje, a potem sciemnia cos, ze nie bedzie na nia pasowalo, wplaca pieniazki na psa, potem znowu kupuje i z nowu sciemnia i znowu wplaca - mozna przywyknac w kazdym razie :eviltong:
  9. bo tu do mnie napisala ciotka gonzalesowa - skads ona wie, ze mam kurteczke na bazarek do wystawienia i obiecuje ten bazarek zrobic jak najszybciej sie da, trzeba suni pomoc, a kurtka to jest w sasadzie u mnie w depozycie bo ja ciotka gonzalesowa kupila juz dwukrotnie chyba na moich bazarkach :evil_lol:
  10. pieniazki wyslalismy do selengi, ale prawde mowiac nie mam sumienia jej meczyc o potwierdzenie - zarobiona jest okrutnie... ale gdyby ktos nalegal, to nie ma sprawy - prosze dac znac na watku, a sie do selengi jakos dobijemy ;)
  11. podrzuce watek - nie pomoge zbyt wiele poki co... bardzo mi przykro
  12. nie wydaje mi się, żeby psy myślały kategoriami: jestem/nie jestem potrzebny... kociu, instynkt gonienia za zwierzyną byc może jest do zwalczenia, ale łatwo nie będzie; mój kulawy, 7-kilogramowy frodzio jak poczuje sarny to w śniegu do (moich) kolan tak zasuwa, że nie jestem w stanie go dogonić; uczyłam go przychodzenia na smaczki, było ok dopóki nie pojawiła sie zwierzyna, albo jakiś lekki jej zapaszek; wtedy frodzio, majac wyćwiczone, że się leci na zawołanie do pani, bo czeka nagródka (surowa wołowinka, serek żółty, kiełbaska) podbiegał do mnie, wykonywał coś w rodzaju markowanego odbioru nagrody (na zjedzenie nie było czasu) czyli muskał nosem moją rękę i w szalonym pędzie leciał z powrotem za zapachem; widać, że to silniejsze od niego; onka vega też ma coś takiego i powiem ci, że pomaga zaprowadzenie ogólnej dyscypliny - wchodzenie/wychodzenie przed nią do domu itp. no i trzeba być czujnym - jak sie odpowiednio wcześniej zareaguje, jak tyko vega zrywa sie do biegu, to można ją zatrzymać, ale 10 sek. później juz jest po ptokach; naszczęście zawsze szybko wraca, ale to dla mnie dyskomfort jak tracę psa z oka nawet na 20 sekund; no i saren mi szkoda, bo się stresują
  13. a ja jak trzymam...
  14. pardą mła za lekki poślizg, ale juz jest bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205143-cudowna-srebrna-bi%C5%BCuteria-na-fionk%C4%99-od-zachary-do-10-03?p=16604023#post16604023[/url]
  15. o w morde, to co z tym bazarkiem co to go juz w 3/4 zrobilam? tego z bizuteria od zachary?
  16. kontenerek odebrany - dziekujemy bardzo :) mamy 60 zlotych z czego 33,60 tz przesle dzis do selengi, zeby zaplacic za dwa allegro; selenga napisala: [COLOR=blue][I]Pierwsze allegro kosztowało 18,30, w drugim zrezygnowałam z podświetlenia na żółto, więc kosztowało 15,30, razem wychodzi 33,60[/I][/COLOR] czyli wyszlo taniej niz myslalam; reszte pieniazkow na razie zatrzymam, przydadza sie na nastepne ogloszenia (no, chyba, ze rysie ktos wypatrzy wczesniej... )
  17. [quote name='Selenga']Selenga przedłużyła, tylko nie mogła wpisać na wątku bo co się próbowała zalogować, to miała komunikat "Data base error" [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1532985827[/URL][/QUOTE] kochana selenga :buzi: teraz niech jeszcze poda nr rachunku bo dzis pieniazki przyjada, a kontenerek pojedzie do nowego domu ;)
  18. n chyba nic bo monika by dala znac, ze byly jakies telefony... allegro nam sie skonczylo, ale moze selenga przedłuzy - uzbieralismy z bazarku z kontenerkiem 60 zlotych to by bylo jeszcze na 2 przedluzenia...
  19. ale ja jestem spokojna przeciez
  20. o, juz prawie poludnie, a nikogo nie ma :shake:
  21. hop hop! bo sa pytania o ceny i rozmiar tego wojskowego t-shirta :) nie swoich rzeczy nie wyceniam - taka mam zasade; moze komys byc przykro, ze za malo napisalam - po co? wiec prosze o informacje - z gory dziekuje
  22. wstepnie jest bazarek - jeszcze musze uzupelnic podpisy i dowiedziec sie jaka na wielkosc ta koszulka wojskowa i co to jest to kwadratowe tez o wojsku (plyta CD?) no i jakie ceny proponujecie wywolawcze, bo ja sie nie orientuje; i czy bazarek wystarczy do 3 kwietnia czy lepiej zeby byl dluzszy? piszcie koniecznie to pozmieniam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204735-kosmetyki-i-inne-wspania%C5%82o%C5%9Bci-na-onkowat%C4%85-gryzion%C4%85-fione-do-3-04-g.-22-00?p=16555755#post16555755"]http://www.dogomania.pl/threads/204735-kosmetyki-i-inne-wspania%C5%82o%C5%9Bci-na-onkowat%C4%85-gryzion%C4%85-fione-do-3-04-g.-22-00?p=16555755#post16555755[/URL] jesli ktos ma jakies uwagi to prosze pisac - wszystko jest do poprawienia ;)
  23. [quote name='kora78']mam 1 serie rzeczy na bazarek od obcej osoby, wiec moze tymi sie zajmiesz? daj maila, wysle fotki :) dziekuje![/QUOTE] juz wysylam na pw :)
  24. nie mam gotowki; jedyne co moge zaoferowac to zrobienie bazarków - pisalas, ze nie masz czasu i zbyt wolno ci dziala net; ja tez nie mam za bardzo czasu, ale siec mam lepsza; jesli dostane zdjecia przedmiotow zrobie bazarek i bede go prowadzic; niestety tylko tyle moge;
  25. bałam sie wejśc na wątek z banerka joanny, ale cieszę się, że się jednak przemogłam; co z rudym?
×
×
  • Create New...