-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Sara ma nową rozrywkę od k ilku dni - odkryła że gumowe zabawki można napocząć, a potem to juz z górki... jedno uszko, drugie uszko, nózia, rąsia... i jak fajnie! Sama sobie rzuca te coraz mniejsze zabawki, jak ja jej rzucam to pięknie za nimi biega i z radością przynosi... Będą z niej ludzie jeszcze.
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Neris replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ja się dzisiaj poważnym sprawami zajmowałam, a Wy tu naprodukowaliście miliony stron! Jak się przebić teraz, hę? Będą zdjęcia Sylwy z zaokrąglonymi boczkami? -
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki za Was oboje... musi się udać. MUSI. -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Ależ się tej Nelce udało, no... na taki dom trafić! A Dofi też się boi huku, jak rano słychać odgłosy jakieś głośniejsze to za 2 sekundy mam na głowie wielką chudą psinę. I jeszcze najpierw drzwi od sypialni sama otwiera, łobuzica jedna. -
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę że jeśli nie je to dadzą mu jakąś kroplówkę wzmacniającą, mam nadzieję że tak... Oby wyniki pokazały że to nic strasznego. -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem Ola ma internet tylko w pracy, więc jestem pewna że podziękowałaby za budę w poniedziałek... Wiem że Astra już wróciła do domu, o ile tak to miejsce można nazwać. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
A co tu taka cisza? Noworoczne opowieści gdzie? -
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Neris replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Sonia... ile jeszcze? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Neris replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ja też bym bigosiku nie odmówiła, pachnącego i pyszniutkiego... szczególnie o wpół do drugiej w nocy! -
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
NIe, niech to nie będzie prawda... Wczoraj czuł się lepiej... Przytul go bardzo mocno. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kruszynka ma w życiu jeden cel - zdobyć coś do jedzenia! Wczoraj przebywający u mnie tata krzyczy do mnie "E, Ty, ten pies to masło zabrał". Biegnę. Na podłodze w kuchni siedzi Kruszyna i wsuwa. I tak ciągle... NIe mam tylu wiszących szafek żeby wszystko chować, zaczyna się robić wyścig kto pierwszy dorwie jedzenie - człowiek czy oni... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Neris replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Coście mu z tą głową robili, hę???? -
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
Neris replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Mówiłam, posłać ją na prawko i niech sama zacznie po świecie jeździć a nie biedną Tweety w piewszy dzien Świąt ganiać po Polsce... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Neris replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
A moja pierwsza świnia miała na imię Maciek i złapałam ja sobie sama na opuszczonej budowie, niestety pozyła jeszcze tylko 2 lata. A potem była Petofila i jej mąż Koncjusz ... i wielu innych, miałam menażerię w domu, cosik jakby cyrk wędrowny ale na chwilę zacumowany... (sorki za off) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Neris replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Aga coś miała w podpisie na gg że Thetę pies ugryzł chyba... czy mi się wydaje tylko? Mam nadzieję że będzie ok. Jutro spróbuję Wam tutaj wkleić zdjęcie psa mojego taty. ja to jamniczara, ale jego Bosman to wieeeeelki boksio. -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Neris replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Mnie tam nic nie trzeba, ja jestem alfa i beta i gamma i wsio co możliwe w jednym... ale dziekuję za chęci... Dzisiaj mój tata przyjechał mi pomóc nosić drewno (tona) i mięso (70kg), wszystko porzucone 100 metrów od domu. Po przeniesieniu paru kawałków drewna okazało się, że jest tak potwornie chory, że każdy ruch grozi kalectwem lub śmiercią, więc musiałam ruszyć tyłek i sama dźwigać... a on przy komputerze maile słał do znajomych. Mięso poszło szybko, drewna przeniosłam jakieś 25%, bo w rencach trza nosić to. NIe wiem czy jutro będę zdolna do jakiegokolwiek ruchu. Dodam tylko, że jedyną stwierdzoną dolegliwością jest KATAR. -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Neris replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
czy ona może mieć na imię Baranka? Żeby nie była nikim... I mogę jej zrobić wątek, ale dopiero w sobotę, jak sie młyn przewali co u mnie właśnie mieli rzeczywistość. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img368.imageshack.us/img368/797/27resizefa6.jpg[/IMG][/URL]