Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Sara ma nową rozrywkę od k ilku dni - odkryła że gumowe zabawki można napocząć, a potem to juz z górki... jedno uszko, drugie uszko, nózia, rąsia... i jak fajnie! Sama sobie rzuca te coraz mniejsze zabawki, jak ja jej rzucam to pięknie za nimi biega i z radością przynosi... Będą z niej ludzie jeszcze.
  2. Ja się dzisiaj poważnym sprawami zajmowałam, a Wy tu naprodukowaliście miliony stron! Jak się przebić teraz, hę? Będą zdjęcia Sylwy z zaokrąglonymi boczkami?
  3. Ja zaglądam... Zaglądam Sarze w zęby właśnie bo mi się wtranżoliła na kolana i siedzi. Piękne ma, bialuśkie i mocne.
  4. Trzymam kciuki za Was oboje... musi się udać. MUSI.
  5. Dobranoc Plutuś... Co się dzieje, one tak odchodzą ostatnio...
  6. Ależ się tej Nelce udało, no... na taki dom trafić! A Dofi też się boi huku, jak rano słychać odgłosy jakieś głośniejsze to za 2 sekundy mam na głowie wielką chudą psinę. I jeszcze najpierw drzwi od sypialni sama otwiera, łobuzica jedna.
  7. Myślę że jeśli nie je to dadzą mu jakąś kroplówkę wzmacniającą, mam nadzieję że tak... Oby wyniki pokazały że to nic strasznego.
  8. Z tego co wiem Ola ma internet tylko w pracy, więc jestem pewna że podziękowałaby za budę w poniedziałek... Wiem że Astra już wróciła do domu, o ile tak to miejsce można nazwać.
  9. A co tu taka cisza? Noworoczne opowieści gdzie?
  10. Kasiu, tu Cie ścigam w sprawie bannerka Bazylka. To zdjęcie z zebami chyba nie bardzo... kto wie że on wtedy leżał na ziemi i się bawił?
  11. Ja też bym bigosiku nie odmówiła, pachnącego i pyszniutkiego... szczególnie o wpół do drugiej w nocy!
  12. NIe, niech to nie będzie prawda... Wczoraj czuł się lepiej... Przytul go bardzo mocno.
  13. To przecież Józek jużak!!!! Trójmiejski elegancik...
  14. Kruszynka ma w życiu jeden cel - zdobyć coś do jedzenia! Wczoraj przebywający u mnie tata krzyczy do mnie "E, Ty, ten pies to masło zabrał". Biegnę. Na podłodze w kuchni siedzi Kruszyna i wsuwa. I tak ciągle... NIe mam tylu wiszących szafek żeby wszystko chować, zaczyna się robić wyścig kto pierwszy dorwie jedzenie - człowiek czy oni...
  15. Coście mu z tą głową robili, hę????
  16. Hopsa, hopsa!!!! Wskoczę na szafę, wskoczę jak nic! [IMG]http://images11.fotosik.pl/13/91bdac2897cdc364med.jpg[/IMG]
  17. Mówiłam, posłać ją na prawko i niech sama zacznie po świecie jeździć a nie biedną Tweety w piewszy dzien Świąt ganiać po Polsce...
  18. A moja pierwsza świnia miała na imię Maciek i złapałam ja sobie sama na opuszczonej budowie, niestety pozyła jeszcze tylko 2 lata. A potem była Petofila i jej mąż Koncjusz ... i wielu innych, miałam menażerię w domu, cosik jakby cyrk wędrowny ale na chwilę zacumowany... (sorki za off)
  19. Chomiczek marynowany hihi... mam nadzieję że odzyskał radość życia po tych przygodach, chłopak próbował sobie poodkrywać świat...
  20. Aga coś miała w podpisie na gg że Thetę pies ugryzł chyba... czy mi się wydaje tylko? Mam nadzieję że będzie ok. Jutro spróbuję Wam tutaj wkleić zdjęcie psa mojego taty. ja to jamniczara, ale jego Bosman to wieeeeelki boksio.
  21. Mnie tam nic nie trzeba, ja jestem alfa i beta i gamma i wsio co możliwe w jednym... ale dziekuję za chęci... Dzisiaj mój tata przyjechał mi pomóc nosić drewno (tona) i mięso (70kg), wszystko porzucone 100 metrów od domu. Po przeniesieniu paru kawałków drewna okazało się, że jest tak potwornie chory, że każdy ruch grozi kalectwem lub śmiercią, więc musiałam ruszyć tyłek i sama dźwigać... a on przy komputerze maile słał do znajomych. Mięso poszło szybko, drewna przeniosłam jakieś 25%, bo w rencach trza nosić to. NIe wiem czy jutro będę zdolna do jakiegokolwiek ruchu. Dodam tylko, że jedyną stwierdzoną dolegliwością jest KATAR.
  22. czy ona może mieć na imię Baranka? Żeby nie była nikim... I mogę jej zrobić wątek, ale dopiero w sobotę, jak sie młyn przewali co u mnie właśnie mieli rzeczywistość. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img368.imageshack.us/img368/797/27resizefa6.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...