Co, nie zmieszczę się pod klawiaturą?
Każdy sposób dobry żeby na kolanka się dostać...
[IMG]http://images4.fotosik.pl/287/861c1c416c3929d2med.jpg[/IMG]
O, trochę bardziej sie wypcham na wierzch, może się zlituje...
[IMG]http://images14.fotosik.pl/22/a3b3ab8b68ddb70fmed.jpg[/IMG]
NIe to nie! Spać pójdę. Twardo tu, ale trudno, byle bliżej kolanek.
[IMG]http://images14.fotosik.pl/22/27321424af633d94med.jpg[/IMG]