-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Neris replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Całkiem czarne??? Super to musi wyglądać. LUDZIE! Zlitujcie się! Człowiek się z zapaleniem oskrzeli wyłoży na 3 dni i jest bez szans! Nastukaliście tych postów że ho ho... -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
Neris replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U nas dzisiaj za to wichura i deszcz... jak to jest że psom to wcale nie przeszkadza, a my się opatulamy i trzęsiemy? -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hund, przepraszam, zrozumiałam że chciałaś go mieć w swoim podpisie. -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brazowa, ja juz przez Was płaczę, śmieję się, nie wiem sama co o tym mysleć... Trzymam kciuki bardzo. -
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ramono, dziękuję Ci że na ostatnie dni miał miłość, ciepło i bezpieczeństwo... Maleńki.... Śpij kochanie... -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
Neris replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Moja jedenastolenia jamniczka też ogonek odstawia i jeszcze się ogląda czy ktoś zainteresowany... aje jak ktoś DOTKNIE to dostaje wciry od razu, Wąchać tylko wolno! -
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem z Wami, jak to dobrze że on nie cierpi... spi sobie spokojnie... Śnij Szuwarku... -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hund, jakbys miała w podpisie to wszędzie by się pokazywało... Zrób dokładnie jak Rybc!a mówiła i będzie dobrze! -
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ramona, wiem co czujesz... głupio to brzmi, ale wiem... Myślę o Tobie i Szuwciu ciągle. Szkoda że to tak daleko... -
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem z Wami... nie wiem co więcej mogę powiedzieć... Cokolwiek będzie - bądź z nim nawet jeśli to trudne... -
Ciocia Chrupek dała nam zabaweczki... Oooo Mikołaj! Piszczący!!!! Coś tam matka ględzi że mam przestać, bo wytrzymac nie może... [IMG]http://images13.fotosik.pl/12/b21e087d8c2c8fedmed.jpg[/IMG] DObra, kolczasta ryba też może być... Też piszczy!!!! Hurraaaa!!! [IMG]http://images11.fotosik.pl/18/a7237487e771d6f9med.jpg[/IMG] Zabrałem wszystko, bo hałasowała! I co mi zrobisz? [IMG]http://images13.fotosik.pl/12/f23f4f0970d6fa88med.jpg[/IMG] A Karolek jaki zmęcioooony... zgadnijcie po czym:diabloti: [IMG]http://images11.fotosik.pl/18/7b1f600d70203e5bmed.jpg[/IMG]
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Kurczę, bidusia, taki ma biedna uraz do tych strzałów... -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
Neris replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miesiąc!!!! Tak krótko? A ja co tu zajrzę to widzę zżytą rodzinkę... jakby od dawna z Wami był! -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Gdyby nie te koty to mogłaby już mieć dom...