-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
W podwarszawskim schronisku (nazwa na PM) zapadła dzisiaj decyzja o uśpieniu przepieknego olbrzymiego amstaffa odebranego jakiś czas temu pijaczkom, którzy szczuli go na inne psy... Pracownik schroniska nie domknął kojca i pies wydostał się, niestety zaatakował biegającego luzem psa, który do kojca podbiegł. Nic sie nie stało, jednak decyzja zapadła. Pies jest do ludzi CUDOWNY. Przepieknie chodzi na smyczy, kocha się przytulać, pozwala na wszelkie zabiegi medyczne. Wetka odmówiła uśpienia, ale boimy sie że schronisko wsadzi psa w samochód i zawiezie gdziekolwiek... BŁAGAM, POMÓŻCIE. CO robić???? Pies z ochotą wsiądzie do auta, ucieszy się na widok weta, pozwoli wbić igłę i i jeszcze będzie lizał ręke osoby która mu będzie robic TEN zastrzyk...
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
U Kruszynki wszystko w porządku. Dzisiaj śniło mi się że uciekła i szukałam jej po polach, łąkach... wstałam rano i okazało się że Kruszynka w najlepsze śpi NA STOLE. W ogóle nie uważa tego za niestosowne. WCALE! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Neris replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
A to ja dobry wieczór i dobranoc na raz w takim razie mówię... Biegająca szaleńczo dnie całe ze stadem swym... -
Nie, ciotka, dawaj jakieś lepsze, TO NIE JEST MĄDRE. To jest spojrzenie "daj daj daj, co tam chowasz po kieszeniach"...
-
Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.
Neris replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Prześliczna Lunka... Musi znaleźć domek. Tym razem odpowiedzialny. -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Ale urodę to on ma, nie? -
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Neris replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Sonieczka... dobrze że zima taka łagodna... -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, zobaczymy szczęśliwą Panienkę z Kitkami!!!! -
Naprawdę jest piękny, ta masywna głowa, mądre spojrzenie i wieeeeeelkie cielsko...
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Neris replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
A ja wiem... mnie wczoraj namawiać próbowała... mam jeszcze resztki rozumu na szczęście.