-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
Neris replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Zaraz Święta a on sam... -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Kochane Dziewczyny... Dzięki Wam dwa szczeniaczki znalazły cudowne domki Z całego serca Wam za to dziekuję i życzę spełnienia wszystkich marzeń, spokoju, radości, no i zdrowia przede wszystkim... [CENTER] [/CENTER] -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tylu Was mnie w tym roku opuściło... Miś, Kudłaś, Gejsza, Miodzio... mam nadzieję że jesteście gdzieś tam razem, szczęśliwi. Kocham Was bardzo. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Lara nie lubi spać na posłankach, nie uznaje kanap, pakowała mi się w nocy do łózka ale to by był ósmy pies i niestety została wyeksmitowana. Ukochała sobie natomiast mój fotel komputerowy i musimy się nim jakos dzielić Wygląda to tak że ja siedzę na brzeżku a ona za moimi plecami. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kruszynka Lara pozdrawia ciocie. Tak, siedzi sobie na stoliku i owszem, właśnie rozgrzebała świeżo wyprane ciuchy. I co z tego? Popatrzcie na ten usmiech!!!! [IMG]http://images3.fotosik.pl/302/66f74ca8fcfa9bbe.jpg[/IMG] -
Oj Józek... Siły nie mam na Ciebie...
-
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
Neris replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Kurczę, żeby sie jakoś dało sprawdzić co się dzieje z panem Cyganka... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Neris replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
To cudo szybko znajdzie domek. Jestem pewna. Poprowadzę temat, tylko czy Maupa przywiezie więcej informacji o nim? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2329/dzieciaczkiwsio2311resilr3.jpg[/IMG][/URL] -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Taaa... pełny spokój. Mój tata właśnie wiesza półki w kuchni, więc Lara cichutko tam za nim poszła i szabrowała sobie mąkę suchą... a on nic nie widział, NIC! Na szczęście tylko troszeczkę jej się udało skubnąć. Stado ją zaakceptowało bez problemów. -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
Neris replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Jaguniu, wytrzymaj jeszcze trochę... coś wymyślimy, obiecuję. -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Jeśli już... to niech on uśpi szczenięta przez ścianę macicy jak już będzie "po", jeśli są duże to czekanie aż się uduszą chyba jest zbyt okropne jak dla mnie. Jeśli brzuch jest bardzo duzy to istnieje ryzyko większego krwawienia, ale pan doktor to opanuje. To dobry specjalista. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
KRUSZYNKA JUŻ JEST. Grzeczna, cichutka, zjadła sobie kolację i śpi... Rybc!a i jej Rodzice pewnie wrócą do domu w środku nocy, bo trasa podobno zapchana... -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A tak w ogóle to to "jutro" jest już dzisiaj... -
Coś czuję że jednak czekają go święta w schronie... Szkoda...
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Neris replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Aguś, ten szczeniak z parwo... jakie są rokowania? Wyślę parę złotych na parvoglobulinę, czy może on to już może dostał? Ale trzeba by to kupić dzisiaj-jutro najpóźniej... jest szansa? -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jutro Rybc!a ze swoim Tatą jadą do mnie z Elbląga. A Bora pewnie po Świętach będzie jechać do Krakowa przez Warszawę. Trzeba by to przemyśleć jakoś. NIe wiem czy dam radę przechować jeszcze jednego psa... ale cholera, a może warto próbować? -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Neris będzie, bez obaw. -
Oskarkowi sie coś zepsuło po wpadku i teraz jak się go przytula to on strasznie warczy. Ale to nie jest połączone z tym czymś w mózgu odpowiedzialnym za bycie złym psem. Takie sobie o ... A Biedron to moje słonko, on jest taki smieszny... Moja mama stała kiedyś przed domem (a podwóreczko ma 5000 metrów) i krzyczała "Bieeeeeedrooooon, Bieeeedroooon!". Na co przechodząca obok sąsiadka: "Jak Tyś psa nazwała, Wiadro?" A Filipek jest nietoperkiem i ma piękne długie rzęsy.