-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Neris replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Jak tu się fajnie zrobiło! A ja drewno noszę, rąbię, mięsko dla psów tyż, pracuję dzień cały i tyle mnie omija... -
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Teraz będzie z górki, na pewno! -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
O NIE! (O TAK?) Wybrać właściwą odpowiedź... -
Dawnymi czasy, jak Maupa miała tylko dwa briardy, a ja jedna jamniczkę, chadzałyśmy na Pola Mokotowskie. I Maupa któregoś razy stwierdziła że ze mna trochę wstyd chodzić bo wyglądam jak niespełna rozumu - rzucam Ofce kamień, a ona wcale nie patrzy gdzie on poleciał, więc lata i strasznie szczeka a ja z nsem przy ziemi kamienia poszukuję... nie wiem o co chodziło. Ale jak rozwalali ścianę coby nowe drzwi wstawić to Ofka strasznie pomagała i wszystkie cegły wynosiła dzielnie. I kiedyś odkopała krawężnik w parku aż sie zawalił, a co! A ja na ławeczce siedziałam i czytałam sobie...
-
Żyję, żyję, ale jakoś słabo... Przywieźli mi dzisiaj drewno i zwalili 100 metrów od domu na środku drogi. Ni mo przejazdu, ni mo przejścia. Jutro od rana muszę to przemieścić jakoś, ale zła jestem... Dziewuszki, zajrzyjcie... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2704917#post2704917"]p=2704917http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2704917#post2704917[/URL]
-
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
Neris replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Odepchnięta od miski!!!! To brzmi jak najpiękniejsza muzyka. Będzie dobrze, będzie, mówiłam Ci cioteczko... -
A takie coś jak "Pytanie na śniadanie", tam jak się pies pokażę e to zaraz go wszyscy chcą...
-
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Punia zasługuje na najlepszy dom i najbardziej kochającego ludzia. -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Neris replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ktoś Was przyuważy i przeniesie, nawet nie poczujecie... A powinny się takie rzeczy odbywać przy wiwatach i fajerwerkach! -
Wszystkiego najlepszego w nowym roku Fin...
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Neris replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Oj tak tak, zdjęcia to my kochamy... -
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
Neris replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Biedna maleńka... Ale będzie lepiej, musi być. -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Neris replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Sylwka obudziła się dzisiaj w cieple, kochana, bezpieczna... początek nowego roku powinien byc taki dla każdego, czegoż więcej trzeba? Dziękuję Wam kochani. -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kudłasiu... dlaczego tak? Mam nadzieję, że biegasz szczęśliwy... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Neris replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='akucha']Wszystkie znajome jamniki tak reaguja, co mnie dziwi, bo to przecież myśliwskie psy, z zacięciem... A boksie ZUCHY!!!![/quote] Akuszko, jak to WSZYSTKIE znajome jamniki????:mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Neris replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Jaki piękny początek roku... Serce się raduje, tak się bałam co z nią będzie, a tu...