-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Ja mam taką maleńką suńkę i też nic :shake:
-
tydzień wymiotował szmatami.... Wzdętek MA DOM!!!
Neris replied to kikou's topic in Już w nowym domu
To niedobrze, ktoś zauważy te problemy z zachowaniem i będzie niewesoło... -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, było bardzo wesoło, socjalizowaliśmy szczeniaka z dziećmi i viceversa. Wyjdź jamniczku, wyjdź... "Pies ci mordę lizał" :diabloti: -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Mi się wydaje, że Nelka i Dofi mają ze sobą dużo wspólnego :evil_lol: Obie są cwańsze niż się komukolwiek wydaje. Dofi potrzebuje ułamka sekundy żeby się znaleźć za oknem, ale jak na nią patrzysz - leży grzecznie i udaje że nawet w tamtą stronę nie patrzyła! -
wujek Ronald, swinek zwiedzajacy las znalazl domek!
Neris replied to kalcia's topic in Już w nowym domu
A complete to nie jest to co od razu - przed przetworzeniem - wygląda jak bobki? Moi tego nie jedzą, ani cavia duo, wybierają tylko te kółeczka z cavia nature. Teraz można je kupić same, ale nie wiem czy to zdrowo... -
To bardzo miły, kochany pies. Nie lubi jednak zbyt hałaśliwych, histerycznych samców (przyjaźń z Chicco się niestety skończyła). Ostatnio wpuściłam go do pokoju z morskimi świnkami, żeby zobaczyć jak na nie zareaguje - patrzył tylko, nie usiłował demolować klatki. Powinien już mieć dom, naprawdę na to zasługuje.
-
Już 203 niedziele...
-
wujek Ronald, swinek zwiedzajacy las znalazl domek!
Neris replied to kalcia's topic in Już w nowym domu
Uszy klapnięte, główka śliczna :) to nowa rasa - leśny sheltie. -
Dziękuję Aniu Wnuczka Ofeczki - My Melody. Tak bardzo nie jest Ofką...
-
Zrobię tu rozliczenie za okres od 9 maja do 9 czerwca: Zuzlikowa - 20zł (doszło wcześniej, ale już na ten okres zaliczyłam) MyrkurDagur - 15zł jkp - 50zł Sabinka - 71,50 (tu jest nadpłata 21,50 w stosunku do deklaracji, napisz mi proszę Sabinko co mam z tym zrobić) Razem [B]135zł+21,5[/B] nadpłaty od Sabinki Dzisiaj jest 31 maja. Za okres od 9 czerwca do 9 lipca: Sabinka - 50zł
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To była jakaś trzydniówka, dzisiaj już w miarę. Nie wiem w sumie skąd mi się to wzięło, wielka gorączka i inne takie przyjemności. A dość rzadko wychodzę z domu więc nie wiem KTO mi to sprzedał. O 14 wystroiłam się w jaśniutkie spodenki, białą bluzeczkę i wyszłam z domu celem udania się na obiad do brata. Bratowa ciągle dzwoniła że "wstawia ryż" więc trochę się spieszyłam. Taka ładna, czyściutka, bez śladu psich łap gdziekolwiek postanowiłam dolać jeszcze wody psom w kojcach, przeszłam pół podwórka żeby nagle znaleźć się po kolana w jakimś bagnie. A to woda z koszmarnej burzy, która przeszła pół godziny wcześniej podmyła grządkę z tawułkami i wyżłobiła jakiś niewidoczny tunelik :diabloti:. AKURAT NA MOJEJ DRODZE. I tak wygląda próba wyjścia z domu odpicowanej Neris. -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie zmądrzało toto nic a nic :shake: 2 ostatnie dni polegiwałam z gorączką, a ta zołza ciągle wskakiwała na biurko żeby wykraść stamtąd jedzenie. W końcu postawiłam wysoko na półce nad biurkiem i obudziło mnie dziwne pukanie - a to ten czubek podskakiwał na biurku usiłując dosięgnąć półki i strącić talerzyk. Zapowiedziałam jej, że dzisiaj śpi w kennelklatce, ale ona nie wierzy. Ataków nie mamy. -
Beckerek-starszy rudy pyszczek.... POJECHAŁ DO NIEMIEC!!
Neris replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Cudny jest, nie wiem dlaczego jeszcze siedzi... -
Wysłałam dopiero 2 dni temu, bo nie miałam wcześniej na koncie nic całkiem, usiłowałam Oleńkę o tym zawiadomić telefonicznie ale SE WYŁĄCZYŁA telefon!:angryy:
-
U nas w Pomiechówku włóczy się właśnie mix borzoja, piękny pies... A Kajtula ciągle u Koperka?
-
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
Neris replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ona ma niezwykle myślący wyraz twarzy. I śliczna jest, to prawda :loveu: -
A bo miała okropny łupież na początku, to ją w dr seidlu przekąpałam, a w ostatni piątek załapała się na szampon dla yorków, który to szampon niestety okropnie cuchnie nie wiem czym. Ale czego się nie robi dla urody :evil_lol: A Pusiak taką nieprzytomną minę robi zaraz po przebudzeniu, później mu już oczy żabieją :diabloti:
-
Piękny samiec akity- Himo w nowym domu dzięki fundacji Akity w Potrzebie
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Znaczy już bezjądrowy jest chłopak? Widziałam, że wstawiony już na stronkę, mam nadzieję że nie będzie długo czekać. A jak byłam z Puśką na sterylce to był pan z akitą - chłopcem, ma ich 4 sztuki, ale głowa jakaś mniej masywna niż ta Himonowa, nogi dłuższe, ciało mniej masywne. I generalnie uważał, że reszta zwierząt w lecznicy to produkty spożywcze.