Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Ale gdzie? Ja też nie widzę:roll: chyba, że one są "w domyśle"
  2. Może Pani zrozumiała coś z tego, co jej mówiła Kikou? Oby. Jak nie będzie przeszkadzać psom, one się dogadają...
  3. dziekuje Elu, nie omieszkam.:lol: Nasz neurolog odradził nam tomografię mówiąc, że gdyby był guz mózgu, pojawiłyby się też inne objawy neurologiczne, a tych nie ma. Jest to wiec po prostu padaczka i już...
  4. Ani razu nie przyszła do mnie... To już tyle tygodni, tyle dni bez jej śmisznego gadania.
  5. Edi znikła, jak próbuję dzwonić pojawia się komunikat "numer nieprawidłowy". Nie dostałam ciągle książeczki Pusiaka, zaczynam być naprawdę zła o to. Wszystkie odrobaczania, sterylka - powinny być wpisane w książeczce.
  6. 2 ni były okropne, bez kontaktu, Malizna biegała w kółko nie poznając mnie. Przeczekaliśmy jak zawsze, tak jak kazał lekarz... teraz wróciła stara Malizna.
  7. Bez jajek jakoś smutniej, ale za to więcej czasu na filozofowanie :evil_lol: [FONT=Times New Roman][/FONT]
  8. [quote name='malicja']dobra, podajcie mi na PW konto, uzupelnie maj :razz:[/quote] doszło 35zł, dziekuje.:lol:
  9. Mały, ale bysior :loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/140/a39c1726b5052c72med.jpg[/IMG] Waruj Bond! (powiedziała [B]WARUJ[/B] czy [B]WARIUJ[/B]?) [IMG]http://images47.fotosik.pl/140/af4de7742ca195f8.jpg[/IMG] No dooobraaa... ale troszku oszukam... [IMG]http://images41.fotosik.pl/136/839315eeed208859med.jpg[/IMG]
  10. Dobrze jest powspominac, to takie chwile tylko dla nas... A Ofka mi sie nie śniła ani razu.
  11. 3 ataki dzisiaj... czy to jakaś prawidłowośc związana z ciśnieniem, pogodą, jak to stwierdzic? Żal mi jej, biegała po domu nie rozpoznając mnie, jakby w transie jakimś...
  12. [quote name='jkp']prosze sprawdzić czy doszło wysłałam po 50 na Pusie i Bonda[/quote] Wpisałam 31 maja, że doszło.
  13. Ofka do końca prosiła o wyjście. czasami miałam ochote ją zatłuc, jak o 3 w nocy wyłaziła z łóżka, drapała w drzwi od sypialni i nie było bata, trzeba było ją wypuścic.
  14. I to fajne jest :evil_lol: Malizna daje całusa tylko jak się ją poprosi, sama nigdy :shake: A wczoraj o 5 rano skakała znowu po biurku i wyłączyła mi 3 klawisze - e, c, d i teraz muszę te literki pracowicie wstawiac z ekranowej :mad: i nie wiem jak to naprawic!
  15. Uczę się jeździc autem, tak kochałaś wyprawy samochodem, wszystko za późno, wszystko robię za późno, ale zawsze dla ciebie królewno...
  16. Na ciasto amatorów mamy zawsze, ale nie potrafią aż tak wymownie o sobie przypominac.
  17. To takie dziwne, kiedy zostają nawyki. Ręce ciągle pamiętają, żeby ostrożnie ścielić łóżko, a jak podnoszę kołdrę i jej pod nią nie ma - za każdym razem mnie to dziwi...
  18. Mnie niejeden :evil_lol: Jeśli w ciągu dnia chcę się na chwilę wyciągnąć na łóżku, mam natychmiast na sobie stado oszalałych lizawek.
  19. 15zł jest od Goni66 A jeszcze 10 minut temu doleciało 10zł od xmatrix
  20. Doszło 15 zł :) Pusiak się totalnie zeszczeniaczył, bawi się jak szalony z Mysią. CO śmieszne - robią to w całkowitej ciszy, słychać tylko trzeszczenie kanapy i dziwne stukoty. Idę sprawdzić - a to one się przewalają.
  21. Może zdjęcie przy kartonie z sokiem? Albo nie wiem, obok buta?
  22. [B][SIZE=2]A alegratka aktualna?[/SIZE][/B] Bo ja mu robię właśnie
  23. Ups, zapomniałam trochę o tym wątku. A Chicco to łobuz pierwsza klasa, ma na koncie dwie komórki, 7 butów, drzwi od biurka... teraz niestety ale noce i część dnia spędza w kojcu, bo w domu jest zbyt jak na moje możliwości pomysłowy.
×
×
  • Create New...