-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję Elu Od kiedy jej nie ma wszystko jest takie jakieś inne, puste i szare. A mały gołodupiec szaleje, dzisiaj 3 razy ją zdejmowałam z kuchennego blatu, za trzecim myślałam już o witce wierzbowej, coby te tłuste pośladki skatować. Ale ona się cieszy, rozdaje buziaki, leci na dwor i ja NIE WIEM jak ją oduczyć włażenia na ten blat. -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
Neris replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A to ja widocznie jestem jakaś [I]gwałtowna[/I] czy coś... -
Lubię go, to fajny pies. Szczeka jak jest o co, czyli prawie wcale. Trzyma czystość w domu. Jest wesoły, radosny, posłuszny. Niestety chyba nie miał łatwego życia, bo jak tylko zobaczy zbyt energiczny ruch w swoim kierunku zaczyna uciekać, trzeba się nim zajmować zupełnie na spokojnie. W zeszłym tygodniu dzwoniła jakaś zainteresowana pani, miała następnego dnia przyjechać poznać się z psem i tyle ją widziałam...
-
Nawet głupiego jabłka nie mogę zjeść żeby nie ryczeć, ona tak zawsze prosiła o kawałek... wstaję rano i od razu w mojej głowie huczy "Ofka Ofka Ofka Ofka Ofka". Taki malusi pies a taka ogromna wyrwa w sercu...
-
No to dzisiaj powtórzyliśmy odrobaczenie, szczepienie za tydzień. Bond dzisiaj uznał, że pomoże mi zakładać panele ogrodzeniowe waląc w nie swoją wiadrowatą łepetynką.
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Neris replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dostałam PM, ale finansowo pomóc nie mogę absolutnie, mam na utrzymaniu gromadę psów. -
tydzień wymiotował szmatami.... Wzdętek MA DOM!!!
Neris replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Nie mogę wkleić, mówią mi ża za długi podpis będzie jak wymieniam Synka na Wzdętka. -
tydzień wymiotował szmatami.... Wzdętek MA DOM!!!
Neris replied to kikou's topic in Już w nowym domu
To ja wyjmę Synka i Balonika wstawię. -
tydzień wymiotował szmatami.... Wzdętek MA DOM!!!
Neris replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Wzdętek fajne imię, o co Wam chodzi wszystkim. Można w sumie na Balonik przemianować, sens podobny a wdzięku więcej :evil_lol: -
Król balkonu może być Twój od zaraz! [I]Ale nie mój, nie nie nie[/I]
-
Alergia jest dziedziczna, musisz więc liczyć się z tym, że wszystkie maluchy odziedziczą to po matce. Generalnie sunia ma tyle chorób, że raczej chuchałabym na nią i dmuchała, ciąża to ogromne obciążenie dla organizmu. Czy badałaś jej serce? Nie znam się niestety na buldożkach, hoduję jamniki ale suki z tyloma chorobami nigdy bym nie pokryła, nigdy, pękło by mi serce gdyby coś się jej stalo z mojej winy...
-
To już tydzień maleńka...
-
Mielec-Sabinka za TM [*], KASIA W DOMKU!!! Kasia za TM [']
Neris replied to Sabina02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ależ ona przebiera tymi łapinkami, jesteś Sabinko przygotowana na taką mała sprinterkę? A ta nowa sunia śliczna, ma takie wyraziste zmęczone oczy... -
Sznurek z Orzechowców szuka domu na cito -znów wraca do schronu
Neris replied to Panca's topic in Już w nowym domu
Trzeba w takim razie rzeczywiście zmienić treść ogłoszeń. Myślę, że Sznurek wracał bo osoba która się nim zajmowała nie ma jeszcze doświadczenia w adopcjach. Dlatego teraz ewentualny dom musi być prześwietlony na wszelkie możliwe sposoby. [IMG]http://images40.fotosik.pl/103/e781cfd65ffc2938med.jpg[/IMG] -
Wszystkie pieski i inne zwierzątka które odeszły w 2009r
Neris replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Krokiecik mial babesziozę i stanęły nerki, to był alaskan malamute. -
Nie, no ta maszyna wyglądała na taką co wszystko da radę objąć Ja tylko jestem ciekawa tego jej yorka GOŁODUPCA.
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ano miał, ale zachorowała i umarła moja ukochana jamniczka i padłam i powstać nie mogę. Jak powstanę zrobię post-imieninowy piknik, obiecuję. Zamrażarka napełniona tym, co miałam podać, bo już i lista dań ułożona, i wstępne przygotowania poczynione, ale bez Ofeczki jakoś ciężko... -
Dziękuję. Przypomniało mi się dzisiaj, jak byłam z Ofką u mojej przyjaciółki Oleńki. Ofka była niesamowitym łobuzem, zawsze szukała naiwniaka i zawsze znajdowała... zanim się obejrzałam Oleńka klęczała przed komodą mówiąc "I co Ofeczko, wpadła ci tam piłeczka?". O naiwna, nie wiedziała że piłeczka została tam CELOWO WTURLANA po to, żeby jakiś człowiek ją wyjął. Potem robiło się zbolałą minę udając, że sama tam wpadła i potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Jak człowiek nie reagował zaczynało się stękanie, nawoływanie, pomrukiwanie i tak dalej. I tak ze 40 razy. Wszystkie szpary pod-szafowe i pod-komodowe w domu były zatkane czym się dało, bo nie dzaało się żyć. No, ale w gościach ten numer zawsze przechodził... Nigdy nie udało mi się jej tego oduczyć. Nauczyłam się tylko nie reagować. Żadne z jej dzieci nie ma takich pomysłów.
-
Ja tam nie wiem, widziałam Gagatę i mieściła mi się w polu widzenia doskonale... A swoją drogą, KTOŚ obiecywał że zdjecia z imprezy poswiątecznej u Evy powysyła mailem a ja nico nie mam, nico...
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
Neris replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nie za ładna. Zielone ząbkowane liście ciut mniejsze od liści bazylii. A herbata musi być gorzka i mocna. No, chyba że z cytryną, wtedy słodka. Tak, tak... -
Sznurek z Orzechowców szuka domu na cito -znów wraca do schronu
Neris replied to Panca's topic in Już w nowym domu
Śliczny, zrównoważony, BARDZO grzeczny i absolutnie nieagresywny pies. I nic...