Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Miał szczęście odejść kochany [']
  2. One jakoś w poprzek kopią, zamiast fundament pod dobudówkę szykować:shake: Ta ostatnia konstrukcja była na srodku podworka, może oczko wodne chciały zrobic?
  3. Ona dlatego taka szczupła i sierść ma gladziutką na większości psa:evil_lol:
  4. Tak mi przypomina Gryzka, że wstawiłam go sobie w podpis. Może ktoś się zlituje nad nim?
  5. To jest galeria jamnicza, więc ja tu cichcem wstawię DOWODY na to, jak wygląda wykopane przez jamnika podziemne miasto PRZED zakopaniem [IMG]http://images38.fotosik.pl/153/4b2734a8c79b3fdc.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/157/1fe522797d259bb9.jpg[/IMG]
  6. Jak kudlaczki to ja sobie zapisuję. Czy mają bannerek?
  7. Kurka, on jest naprawdę mini-miniaturowy!
  8. Yhy... innego w pobliżu nie ma, moje tam samopas nie chadzają.
  9. A ten Rambo to z kim niby ma mieć to sterydowo zminimalizowane potomstwo?
  10. No ten chyba, co Was uznał za produkt spożywczy. Ale co, też niebrzydka bestyja nie?
  11. Ja też pamiętam o Psoni...
  12. Dzięki :multi: One się zaraz zaczną rozlazić i będzie problem...
  13. Znowu niedziela... kupiłam czereśnie. Ofka je uwielbiała, to mój jedyny pies który za czereśnie dalby się zabić.
  14. Isadorko, ZofaSasza zrobiła wczoraj zdjęcia kluchom, pomożesz z Allegro? :oops:Oddam kasę za wystawienie aukcji.
  15. Musiałabyś poznać Maliznę, są dni w których biega, lat jak nakręcony czubek, są dni ktorych większość przesypia. I nagle w trakcie snu zaczyna nią telepać. A jak gadam rzez telefon z Oleńką to Żabąg naprawdę mnie przekrzykuje,siada na łóżku, łepetynkę zadziera i piłujeeee...:evil_lol:
  16. A ja marzę o tym, żeby Was poznać.:oops: Pamiętaj Isadorko, że jak zdam na prawko to przyjeżdzasz na oblewanie :cool3: Matka kluch przyłazi nocą pod mój płot, szuka jedzenia...
  17. Isadorko, patrz co dzisiaj znalazłam...:shake: Ta łódka piszczy! [IMG]http://images50.fotosik.pl/155/1412666a0f327d04med.jpg[/IMG] I wiemy dlaczego... [IMG]http://images45.fotosik.pl/156/8eb6d2a44eb5730cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/156/1d0b0dbc79f441c6.jpg[/IMG]
  18. Doszlo 100zł od kogoś, kogo nicku nie znam, Agnieszka R..... z Zabłudowa I drugie 100zł od Joanny K. (chyba nick jkp?)
  19. Ostatnio wyrywałam pokrzywy. Usiadłam jak kretyn na ziemi i popłakałam sobie, Ofka była wielkim mordercą pokrzyw. Zawsze kładłam taką świeżo wyrwaną pokrzywę na ziemi, Ofka na hasło "Ofeczko zobacz, pokrzywa!" leciała w dyrdy żeby się z potworem rozprawić. Drapała ziemię wokół, zażarcie oszczekiwała, toczyła z wrogiem regularną walkę - ku uciesze wszystkich patrzących.
  20. Lekarz mówił, że aura występuje tylko przed napadem, ale ja takich stuprocentowych zwiastunów ataku rozpoznać nie umiem.
  21. Moje 50 poleciało dzisiaj. Przepraszam, że tak późno, ale konto pusciutkie i jakimś cudem coś się tam dzisiaj objawiło.:evil_lol:
  22. Skoro to się zaczyna na poziomie mitochondrialnym to pewnie zewętrzny bodziec nie powinien przerywać. A jednak... Może trza mi ją pokazać jakiemuś mądremu dochtorowi znowu?
  23. On wygląda zupełnie jak nasz "rodzinny" Grizzly... :-o
  24. To co, zdejmuję go z alegratki?
  25. Znowu 3 ataki w ciągu minionej doby. Zastanawia mnie, czy inne psy też tak mają - kiedy Malizna jest w ataku i podniosę ją do gory jednocześnie wołając ją po imieniu - atak natychmiast przechodzi. Dziwne to jakieś.
×
×
  • Create New...