Wróciła normalność - wczoraj zołzikiewicz wskoczył na blat kuchenny i szabrował bułeczkę. Ona naprawdę myśli, że jest kotem i wolno jej wszystko.
My hepatilu nie bierzemy, tylko wit B. Za to jedzenie wyłącznie naturalne, bez konserwantów bo one podobno też uszkadzają wątrobę.