Słuchajcie no moje drogie małpeczki, a szczególnie Ty Erazm, boś mądra w fotograficznych sprawkach, mój aparat już drugą kartę zabił chyba, mówi "card error" i proponuje tylko jej sformatowanie i to już druga taka karta! Obydwie oryginalne Olympus, czy da się jakoś uratować dane?