Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Przekazałam info z wątku Kasi - behawiorystce, mówi że sprawdziły się jej przypuszczenia ze to byla po prostu normalna akita w nienormalnych rękach...
  2. Umówiłam Pusię na sterylizację na przyszły piątek na 10 rano.
  3. Nie wyglada na specjalnie tęskniącego i Bogu dzięki. Muszę wydrukować zdjęcia i zanieść Pani Grażynie.
  4. Nigdzie w Nowym Dworze nie mogę zrealizować recepty na ten bromek potasu, dostałam trochę od koleżanki i na chwilę mamy, ale chyba trza się do Warszawy wybrać, tutaj w aptekach mówią że nie mają składnika i podobno go nie ma też w hurtowni.
  5. Teraz to sobie możesz pobrykać, tyle moich psów masz u siebie, nie wołaj ich już więcej bo zwariuję...
  6. Edi ma chyba osobiste trochę kłopoty, mam nadzieję że szybko odzyska dostęp do netu i będzie mogła "podziałać".
  7. Jak powiedziała, tak zrobiła i 20zł od Zuzlikowej już jest. Tytuł wątku ma chyba niewielkie znaczenie, Pusia na dogo domu nie znajdzie, raczej z ogłoszeń.
  8. Zawołam chyba Justynkę, ona jest mega szybka ogłoszeniowo.
  9. Edi, proszę, wyślij mi książeczkę Pusi, juz tyle miała tutaj badań itp, chciałabym to wszystko wpisać w książeczkę. A sterylkę to już na pewno!
  10. Spokojnie Sabinko, pan doktor kazał przyjechać za 2 tygodnie.
  11. Niezłe tam macie Miami :loveu:, pełen luksus... Nie wiem co jest z tym piachem, u mnie na środku będzie kładziony polbruk i jest na razie piach, wszystkie psy się w tym regularnie tarzają.
  12. Szczerze mówiąc myślalam, że 250zł to dobra cena, spróbuję ponegocjować.
  13. Były 3 telefony o Bonda, ale to tyle. Państwo dzwonią raz a potem się więcej nie odzywają.
  14. Sabinko no to nie wiem, szukać jeszcze gdzieś? Może ktoś ma jakieś talony czy coś podobnego.
  15. No to mam rozeznanie w sprawie sterylki. U nas chcą 350zł :crazyeye: co wydaje mi się dla psa ważącego 6-7 kg chorą ceną. Doktor Wlaziński (moj ulubiony psi ginekolog) z Warszawy zrobi to za 250zł, więc nawet jeśli liczyć koszt dojazdu wyjdzie max. 280zł. Myślę, że chyba trzeba by się na niego zdecydowac...
  16. O, przyznały się, a mi zabraniały pokazywać :evil_lol: Dziewczyny, wczoraj rozmawiałam z moją koleżanką - behawiorystką, która raz tych państwa na lekcji "miała". Powiedziała coś, co sobie zapamiętajmy: Gdyby nie my Himo by nie żył...
  17. Ecci, a Ty jeszcze na nogach? :eviltong:
  18. Słuchajcie no moje drogie małpeczki, a szczególnie Ty Erazm, boś mądra w fotograficznych sprawkach, mój aparat już drugą kartę zabił chyba, mówi "card error" i proponuje tylko jej sformatowanie i to już druga taka karta! Obydwie oryginalne Olympus, czy da się jakoś uratować dane?
  19. To już 2 tygodnie. 2 długie, paskudne tygodnie bez duszy.
  20. Jakby je maszynką przejechać... kurczę, szkoda że mam do Was tak daleko, świerzbią mnie łapska jak widzę takie psy.
×
×
  • Create New...