Naprawdę, to piszcie do gallagro, od niej/niego była oferta domku. Piszcie na pw zadziała szybciej, jeśli jest na Dogo. Jak ja się cieszę, ża małą można zabrać! A Pan kierownik jest zupełnie niezorientowany w posiadanych szczeniaczkach, ale powinien szczerze mówić, że nie wie o którego psiaka chodzi, bo wyszło nam zamieszanie.