Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Marta, ale wielkie zdjęcie wrąbałaś! Pomniejszyłam je trochę: [IMG]http://img463.imageshack.us/img463/2826/ma322akm9.jpg[/IMG] Bardzo podobna do Jetusi, tylko sporo mniejsza!! Jest śliczna!
  2. Na co Edna została zaszczepiona?
  3. No cóż pozostaje nam tylko czekać i mieć nadzieję, że Państwo wybiorą jednak Ednusię!!!
  4. Tomku odezwij się co z tym domkiem. Już dwie śliczne panienki tu widzę!!!
  5. Bianeczko daj sobie tę szansę na wspaniały domek!!!
  6. No to w najbliższym czasie dowiemy się więcej o charzkterze i zachowaniu suni!!! kto ma pomysł na imię, pasujące do tej malizny?
  7. To siedzące zdjęcie jest urocze jak i sam model!!!
  8. Ale śliczna sunia, czy umie się zachowywać w mieszkaniu?
  9. Ach te oczka, to spojrzenie, chwyta za serce!!!
  10. Piękny pies i trzeba przyznać, że z dnia na dzień piękniejszy!!!
  11. Ojej, Gem chyba wreszcie dojrzał do zostawienia Nali wewłasnym, wyremontowanym domu!!! Dobrze jarzę?
  12. Masza szuka domku na stałe, kto ma taki na "zbyciu"?
  13. Ale ta Czarusia ma z Tobą dobrze, chyba powinnaś ją adoptować!!!
  14. Goga i jak tam stosunki Bianki z rezydentami w nowym domku, czy coś się poprawiła? Czy nadal jest zazdrosna o Panią? Jak Pani Natalia sobie radzi? I jak zdrówko Bianki?
  15. Lajza wyglada na szczęśliwą, czy ona kiedyś wcześniej niała swój dom?
  16. Mała i kochana sunia, resztę jej cech pozna Marta, u której sunia bedzie tymczasowo,pieknie prosi o stały domek!!!
  17. Tomek i co domek wypali? Jeśli nie to, co zrobimy?
  18. Czarusia pięknie prosi o domek!!! Super domek i super Państwa!!!
  19. Magdo myślę, że możesz tak napisać, bo z Jetką wcześniej, czy później rozstaniemy się, choćbym nie wiem jak chciała, aby było inaczej!
  20. Mała, słodka i miejmy nadzieję zdrowa sunia pilnie szuka domu!!!
  21. A dla czarusi też fajny domek poprosimy!!!
  22. Twiścik na pierwszą!!!
  23. Goga ten tymczas to rewelacja, dawaj ten numer konta, bo coraz większe kwoty wydajesz, a my aż rwiemy się do pomocy, chociażby tylko finansowej!!! Maszak trzymaj się dzielnie i nie sikaj, taka duża panienka z Ciebie!!!
  24. Naprawdę, to piszcie do gallagro, od niej/niego była oferta domku. Piszcie na pw zadziała szybciej, jeśli jest na Dogo. Jak ja się cieszę, ża małą można zabrać! A Pan kierownik jest zupełnie niezorientowany w posiadanych szczeniaczkach, ale powinien szczerze mówić, że nie wie o którego psiaka chodzi, bo wyszło nam zamieszanie.
  25. Czekoladka na drugim zdjęciu jest rewelacyjna. Ja mogę brać tylko dziewczynki, bo z panami pieskami to mój Sony zdecydowanie się nie dogada!!!
×
×
  • Create New...