Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. [quote name='Mortes']Bardzo by się przydało ...sunia by była bezpieczna ...ale u mnie finanse w dramatycznym stanie ...:([/QUOTE] Tak jaki u większości z nas:( Ale jeśli coś się uda dla suni znaleźć deklaruję przez rok 30 zł.
  2. Nie korzystam z FB, ktoś namówił mnie na wspomaganie Lusi tu na Dogo, więc tu chciałabym mieć rozliczenie moich wpłat! Poza tym w tym wklejonym też nie widzę moich wpłat:( Ja wpłacam na konto Katarzyny Niewiadomskiej, nie wiem, czy to ktoś z dogo, podpisuję się nickiem z dogu w nazwie płatności i nie wiem, gdzie moje wpłaty docierają:(
  3. Dla takiej wystraszonej suni ciężko będzie o tymczas:( Może jakiś PDT lub hotel by ją przyjął?
  4. Kongo wygląda na bardzo zadowolonego i tak trzymać:)
  5. Tolu, czy te 300 zł od pary młodej poszło do Fur? Bo chciałabym wiedzieć jak płacić w lipcu!
  6. Matko kochana jak dawno nie było żadnego wpisu o Nadince. Może ona już dom znalazła, a ja kasę wpłacam na darmo???
  7. Co słychać u Misia, dawno nie było żadnej informacji!
  8. Bardzo proszę w poście rozliczeniowym o solidniejsze rozliczenie finansów Konga, tzn. za, co kto wpłacił , ile zebrano i ile przelano na konto hoteliku! W rozliczaniu wspólnych pieniędzy musi być większa solidność i przejrzystość, aby się wpłacający nie zniechęcali!!!
  9. Jeśli taka tragiczna sytuacja finansowa u Lusi, byłoby dobrze, gdyby jej finanse, te z dogo, były prowadzone na bieżąco! Ja wpłaciłam deklarację i za maj, i za czerwiec, ale nie są odnotowane w poście rozliczeniowym. I nie wiem, czy wpłacać dalej, bo może skarbnik już nie chce sprawować swojej funkcji. Przy cudzych pieniądzach trzeba być bardzo systematycznym i starannym, bo inaczej wpłacający się zniechęcają!!! jeśli pojawią się rozliczenia bieżąca postaram się wesprzeć Lusię większą kwotą:) A i powinien być podawany stan bieżący finansów Lusi, ile zebrano, ile wydano i na co!
  10. [quote name='lika1771']Ja taka zakrecona,oczywiscie doszly.Dziekuje.[/QUOTE] Dziękuję za potwierdzenie:)
  11. Otrzymałam następujące wpłaty: Ulka18 10 zł Kasiakia 10 zł MyrkurDagur 30 zł Stan konta wynosi obecnie 449 zł 96 gr.
  12. [quote name='lika1771']Dziekuje oczywiscie zwroce 30zl i jak pieniadze dojda napisze na watku.[/QUOTE] Szkoda, że nie ma potwierdzenia, że pieniążki doszły:( Bo na pewno musiały już dojść!
  13. Ludzie, co za tragedia, też wesprę kwotą 20 zł. Sunia trzymaj się!
  14. Na tym weekendzie zaczynają mi się wakacje i zrobię Kongusiwi obiecany bazarek książkowy:)
  15. Ale się porobiło:( Podeślijcie na PW konto i dane do wpłaty, wesprę sunię kwotą 50 zł.
  16. Wysłałam właśnie dla Konga 80 zł - 10 zł z bazarku imiennego, 50 za odrobaczanie i 20 za szczepienie przeciw wściekliźnie:)
  17. [quote name='*Gajowa*']Kongo został dziś zaszczepiony p/wściekliźnie, założyliśmy też książeczkę zdrowia - zapłaciłam 20 zł. Nie było łatwo go wyprowadzić i włożyć do samochodu. Oczywiście nie chciał iść na smyczy, stosował opór bierny kładąc się na ziemi. Był ubrany w szelki i tylko dzięki nim udało się go doprowadzić do samochodu, a potem zapakować. W samochodzie leżał nieruchomo, nie wyglądał przez okna biedaczek... Nie ryzykowałam wprowadzenia go do gabinetu, po schodkach pani Wet wyszła do Kongusia i zaszczepiła go w samochodzie. Po przyjeździe "do domu" radości nie było końca... Za dwa tygodnie zaszczepimy wirusówki.,[/QUOTE] Przejdzie mu to! Moja tymczasowa Bira robiła dokładnie to samo, na spacer zabierałam zwłoki psa, którego na siłę za pomocą uprzęży z szelek i obroży stawiałam na nogi i zmuszałam do spaceru (a mieszkam w bloku, więc wyjścia nie było), teraz po prawie trzech latach u mnie to zupełnie inny pies, który współpracy spacerowej odmawia tylko podczas burzy z piorunami i sylwestra, poza tym spacery i ganianie uwielbia:) Kolejne pieniążki przeleję dla Kongusia:)
  18. [quote name='auraa']Cioteczki i wujkowie, dlaczego nikt nic nie napisał? Kongo potrzebuje pomocy ja sama nie dam rady:-(. Przed końcem roku szkolnego mam tyle pracy, że nie mam czasu podrapać się po głowie. Dopiero teraz na chwile mogłam wejść na dogomanię...[/QUOTE] Taka jest norma! Pies bezpieczny, zainteresowanie zerowe - musisz się z tym pogodzić, że wzięłaś psa na własne barki i jakoś trzeba sobie radzić! Brutalne, ale prawdziwe.
  19. Chętnie bym dała, bo moja najmłodsza latorośl jest zachwycona Cziką, ale moje dwa brytany mogłyby jej zrobić krzywdę, ona taka mała i delikatna.
  20. [quote name='gosiaczek1984'][URL="http://www.sosbokserom.com"]www.sosbokserom.com[/URL][/QUOTE] Ten link niestety nie działa:(
  21. Biedna sunia, tyle choroby w małym ciałku :(
  22. Dzisiaj dzwonił w sprawie Iwy całkiem miły pan, skierowałam go do Fur i niestety nie wiem, co dalej:( Może Fur tu zajrzy, jakby coś miało wypalić!
×
×
  • Create New...