-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Czy ktoś zechce Dorkę - kłębek strachu mieszkający w polu ?
agusiazet replied to Mortes's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mortes']Bardzo by się przydało ...sunia by była bezpieczna ...ale u mnie finanse w dramatycznym stanie ...:([/QUOTE] Tak jaki u większości z nas:( Ale jeśli coś się uda dla suni znaleźć deklaruję przez rok 30 zł. -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
agusiazet replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie korzystam z FB, ktoś namówił mnie na wspomaganie Lusi tu na Dogo, więc tu chciałabym mieć rozliczenie moich wpłat! Poza tym w tym wklejonym też nie widzę moich wpłat:( Ja wpłacam na konto Katarzyny Niewiadomskiej, nie wiem, czy to ktoś z dogo, podpisuję się nickiem z dogu w nazwie płatności i nie wiem, gdzie moje wpłaty docierają:( -
Czy ktoś zechce Dorkę - kłębek strachu mieszkający w polu ?
agusiazet replied to Mortes's topic in Już w nowym domu
Dla takiej wystraszonej suni ciężko będzie o tymczas:( Może jakiś PDT lub hotel by ją przyjął? -
Kongo wygląda na bardzo zadowolonego i tak trzymać:)
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Tolu, czy te 300 zł od pary młodej poszło do Fur? Bo chciałabym wiedzieć jak płacić w lipcu! -
ZJADANA ŻYWCEM PRZEZ SETKI LARW MUCH. i inne bernardyny fundacji
agusiazet replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Sunia, walcz, nie daj się! -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agusiazet replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Matko kochana jak dawno nie było żadnego wpisu o Nadince. Może ona już dom znalazła, a ja kasę wpłacam na darmo??? -
Misiek z pod Tesco , dwa razy stracił dom, teraz zamarza na śniegu !
agusiazet replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Misia, dawno nie było żadnej informacji! -
Bardzo proszę w poście rozliczeniowym o solidniejsze rozliczenie finansów Konga, tzn. za, co kto wpłacił , ile zebrano i ile przelano na konto hoteliku! W rozliczaniu wspólnych pieniędzy musi być większa solidność i przejrzystość, aby się wpłacający nie zniechęcali!!!
-
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
agusiazet replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli taka tragiczna sytuacja finansowa u Lusi, byłoby dobrze, gdyby jej finanse, te z dogo, były prowadzone na bieżąco! Ja wpłaciłam deklarację i za maj, i za czerwiec, ale nie są odnotowane w poście rozliczeniowym. I nie wiem, czy wpłacać dalej, bo może skarbnik już nie chce sprawować swojej funkcji. Przy cudzych pieniądzach trzeba być bardzo systematycznym i starannym, bo inaczej wpłacający się zniechęcają!!! jeśli pojawią się rozliczenia bieżąca postaram się wesprzeć Lusię większą kwotą:) A i powinien być podawany stan bieżący finansów Lusi, ile zebrano, ile wydano i na co! -
ZJADANA ŻYWCEM PRZEZ SETKI LARW MUCH. i inne bernardyny fundacji
agusiazet replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Ludzie, co za tragedia, też wesprę kwotą 20 zł. Sunia trzymaj się! -
Na tym weekendzie zaczynają mi się wakacje i zrobię Kongusiwi obiecany bazarek książkowy:)
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
agusiazet replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ale się porobiło:( Podeślijcie na PW konto i dane do wpłaty, wesprę sunię kwotą 50 zł. -
Wysłałam właśnie dla Konga 80 zł - 10 zł z bazarku imiennego, 50 za odrobaczanie i 20 za szczepienie przeciw wściekliźnie:)
-
[quote name='*Gajowa*']Kongo został dziś zaszczepiony p/wściekliźnie, założyliśmy też książeczkę zdrowia - zapłaciłam 20 zł. Nie było łatwo go wyprowadzić i włożyć do samochodu. Oczywiście nie chciał iść na smyczy, stosował opór bierny kładąc się na ziemi. Był ubrany w szelki i tylko dzięki nim udało się go doprowadzić do samochodu, a potem zapakować. W samochodzie leżał nieruchomo, nie wyglądał przez okna biedaczek... Nie ryzykowałam wprowadzenia go do gabinetu, po schodkach pani Wet wyszła do Kongusia i zaszczepiła go w samochodzie. Po przyjeździe "do domu" radości nie było końca... Za dwa tygodnie zaszczepimy wirusówki.,[/QUOTE] Przejdzie mu to! Moja tymczasowa Bira robiła dokładnie to samo, na spacer zabierałam zwłoki psa, którego na siłę za pomocą uprzęży z szelek i obroży stawiałam na nogi i zmuszałam do spaceru (a mieszkam w bloku, więc wyjścia nie było), teraz po prawie trzech latach u mnie to zupełnie inny pies, który współpracy spacerowej odmawia tylko podczas burzy z piorunami i sylwestra, poza tym spacery i ganianie uwielbia:) Kolejne pieniążki przeleję dla Kongusia:)
-
[quote name='auraa']Cioteczki i wujkowie, dlaczego nikt nic nie napisał? Kongo potrzebuje pomocy ja sama nie dam rady:-(. Przed końcem roku szkolnego mam tyle pracy, że nie mam czasu podrapać się po głowie. Dopiero teraz na chwile mogłam wejść na dogomanię...[/QUOTE] Taka jest norma! Pies bezpieczny, zainteresowanie zerowe - musisz się z tym pogodzić, że wzięłaś psa na własne barki i jakoś trzeba sobie radzić! Brutalne, ale prawdziwe.
-
CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka
agusiazet replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
Chętnie bym dała, bo moja najmłodsza latorośl jest zachwycona Cziką, ale moje dwa brytany mogłyby jej zrobić krzywdę, ona taka mała i delikatna. -
CZIKUNIA szczęśliwa w nowym domku szczęścia malutka
agusiazet replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiaczek1984'][URL="http://www.sosbokserom.com"]www.sosbokserom.com[/URL][/QUOTE] Ten link niestety nie działa:( -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
agusiazet replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedna sunia, tyle choroby w małym ciałku :( -
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dzwonił w sprawie Iwy całkiem miły pan, skierowałam go do Fur i niestety nie wiem, co dalej:( Może Fur tu zajrzy, jakby coś miało wypalić!