Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Myślę, że to Funky udostępniła konto, więc prosiłabym, aby rozliczyła się z wpłaconych pieniędzy od maja, jeśli mój domysł jest słuszny!
  2. A na czyje konto wysyłałaś pieniążki, czy na Katarzyny Niewiadomskiej z Łodzi?
  3. Aż za bardzo:( Dziś wyciapała się w jakimś świństwie, które w myciu nie zeszło, a śmierdzi jakoś tak chemicznie. Część posklejanych kłaków wycięłam jej nożyczkami, część wyczesałam, ale na pysku musiałam wymyć zmywaczem do paznokci, bo nijak nie szło ani obciąć, ani wyczesać! Jeśli to nie pomoże pójdziemy do profesjonalnej psiej myjni i trzeba będzie wystrzyc Bircię, bo brudasa i śmierdziela w domu nie tolerujemy!
  4. Z mojego bazarku książkowego jest dla Konga 152 zł, zaraz zrobię przelew:) Ciotka obiezyświat75 była bardzo hojna, zamiast 110 zł przelała dla Kongusia 140 zł, za co wielkie, serdeczne dzięki:):):)
  5. [quote name='Monika z Katowic']A nie mógłby zostać ten fajny Skarbnik, który obecnie jest?:iloveyou:[/QUOTE] A mam wyjście, Moniko?:) Póki się chętny nie znajdzie będę skarbnikować, bo ktoś to musi robić:)
  6. Do konta Iwy doliczam 100 zł mojej deklaracji lipcowej, stan 444 zł 55 gr ( 144, 55 u mnie). Bazarek od 1 zł nadal nie rozliczony, brakuje jednej wpłaty, o którą już się nachalnie dopominam, ale nic|:(
  7. Wpłaty w lipcu: Pikola 20 zł, inga.mm 5 zł, Monika z Katowic 10 zł Stan konta wynosi 484 zł 96 gr. SKARBNIK NADAL POSZUKIWANY!!!
  8. Piękny szczeniak! Nic tylko brać i kochać:)
  9. Ewu, jeśli możesz podeślij mi konto i dane do przelewu na Megi, bo niechcący wykasowałam, a chciałabym zrobić przelew!
  10. Ja myślę, że to funky, bo w jej poście rozliczeniowym są moje wpłaty, które potem są wysłane do Fundacji pod wspólną nazwą dogomania, ale to tylko moje domysły!
  11. Mamy wakacje:) Birusia wakacyjnie; [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9513/nxhn.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5171/6n68.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Anja2201']to bardzo duża pomoc :) a chyba pisałyśmy razem to zapytam jeszcze raz: [COLOR=#000000]zostało 2,01 zł to dopiszę dzieciom Pepsi jeśli nie masz nic przeciwko .[/COLOR][/QUOTE] Jasne!!!:)
  13. [quote name='Anja2201']dotarły pieniążki od Agusizet , zaraz za te pieniążki wyróżnię Pepsi ogłoszenia :)[/QUOTE] Super, cieszę się, że choć troszkę mogłam pomóc:)
  14. Zajrzałam, podrzuciłam, może coś zakupię dla córek!
  15. Zdumiewająca sprawa, nigdy mi się tak jeszcze nie przydarzyło, ale mój bazarek z książkami na potrzeby Konga już się zakończył, bo wszystkie książki kupiono i udało się zebrać 122 zł:) Jak pieniążki otrzymam przeleję do aury!
  16. [quote name='Tola']Nie poszło bo wciąż czekam na fakturę - bez niej księgowa nie przeleje pieniędzy. Rozmawiałam z fur 13.06. - miała zaraz wysłać, ale dalej nic.[/QUOTE] Rozumiem, może do 12 lipca kwestia zostanie rozwiązana:)
  17. Ja potwierdzam swoją deklarację i robienie bazarków dla Konga:)
  18. Zapraszam na bazarek książkowy dla Konga: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244899-Ksi%C4%85%C5%BCki-ma-hotel-dla-Konga-u-Gajowej-do-15-lipca-do-22-00-%29-Zapraszam-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244899-Ksi%C4%85%C5%BCki-ma-hotel-dla-Konga-u-Gajowej-do-15-lipca-do-22-00-%29-Zapraszam-%29[/URL]
  19. Ale ja nie wiedziałam i chyba powinnam zostać poinformowana, to zdecydowanie nie fair:( Dobrze, że inne pieski skorzystały :) A mogę wiedzieć na jakie?
  20. [quote name='*Gajowa*']I jeszcze z Milką [IMG]http://i893.photobucket.com/albums/ac133/Mrozz/Kongo001_zps7004dd31.jpg[/IMG][/QUOTE] Ta biało-czarna para jest cudna!
  21. [quote name='malawaszka']no i tyle? a wiesz kto dostawał Twoje wpłaty na Lusię wcześniej i co z nimi zrobił? Kto to jest Katarzyna Niewiadomska? nie wiem czy to zbieg okoliczności czy co, ale ja już mam paranoję po tym wszystkim co się dzieje na dogo przez psycholkę Wiolka&Miłosz i inne wcielenia... ale tu jest fb karmelci - być może to tylko zbieg okoliczności nazwiska - jeśli tak to przepraszam - https://www.facebook.com/karmelka.niewiadomska?fref=ts Część tych wpłat (bez deklaracji za maj i czerwiec + na leki) jest rozliczona na pierwszej stronie w poście Funky, te wpłaty są zbiorczo uwzględnione na tych przeniesionych z FB. 60 zł na razie nie wiadomo, gdzie jest, ale mam nadzieję, że ktoś (czyli Funky) mi to w najbliższym czasie wyjaśni!
  22. [quote name='Hope2'][FONT=lucida grande]Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt[/FONT] [FONT=lucida grande]MONDO CANE[/FONT] [FONT=lucida grande]ul. Grodziska 13, 96-321 Żabia Wola[/FONT] [FONT=lucida grande]NIP 5291801195[/FONT] [FONT=lucida grande]konto Bank Pekao S.A. 58 1240 6348 1111 0010 4518 3305 dla wpłat zagranicznych pay pal : [email protected] IBAN PL58124063481111001045183305 SWIFT PKOPPLPW WSZĘDZIE DOPISEK "DLA LUSI"[/FONT] Dziękuję, już zmieniłam w moim psim zeszycie:)
  23. Bardzo mi przykro z powodu odejścia Jaspera:( Chciałabym tylko zapytać tylko, co się działo z moją deklaracją wpłacaną aż do czerwca br., skoro Jaspar miał swój dom, a ja o tym nie wiedziałam i nadal wpłacałam?
×
×
  • Create New...