Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Z Bartusia to jeszcze młody staruszek, byle tylko ktoś ofiarował mu dom i serce, a odżyje! Oby tak się stało!!! To ładny piesek:)
  2. [quote name='Tola']Mam również parę książek, postaram się na dniach zrobić bazarek.[/QUOTE] Super, wielkie dzięki:)
  3. Zapraszam na książkowy bazarek dla zamojskiej Iwy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247691-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-hotel-dla-Iwy-do-20-10-do-22-00-Zapraszam-same-fajne-czytad%C5%82a-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247691-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-hotel-dla-Iwy-do-20-10-do-22-00-Zapraszam-same-fajne-czytad%C5%82a-%29[/URL]
  4. Zapraszam na książkowy bazarek dla Iwy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247691-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-hotel-dla-Iwy-do-20-10-do-22-00-Zapraszam-same-fajne-czytad%C5%82a-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247691-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-hotel-dla-Iwy-do-20-10-do-22-00-Zapraszam-same-fajne-czytad%C5%82a-%29[/URL]
  5. Zapraszam na bazarek dla mojej podopiecznej Iwy: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247691-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-hotel-dla-Iwy-do-20-10-do-22-00-Zapraszam-same-fajne-czytad%C5%82a-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247691-Ksi%C4%85%C5%BCki-na-hotel-dla-Iwy-do-20-10-do-22-00-Zapraszam-same-fajne-czytad%C5%82a-%29[/URL]
  6. Zakupiłam dla Konga pipetę advantixu dla psa 25 do 40 kilogramów, ma przyjść listem na adres, który otrzymałam na PW.
  7. [quote name='Monika z Katowic']Musi już być także moja deklaracja za październik (wysłałam ją 1.10.).[/QUOTE] Oczywiście jest, przepraszam za pominięcie w rozliczeniu, już poprawiłam!
  8. [quote name='cancer43']Och tak,są ! Diara ma 135 zł stałych deklaracji,co miesiąc trzeba kombinować jak zdobyć finanse na hotelik,dobrze że opłata za hotelik to tylko 200 zł. W tym miesiącu jest na koncie 88 zł,z twoją wpłatą(nie mam jeszcze na koncie) będzie 108zł,a wypadałoby zapłacić do dziesiątego . Musze znowu jakiś bazarek wyrzeźbić[/QUOTE] Rozumiem, zatem moja deklaracja na Diarkę jest nadal aktualna, na czas nieograniczony, no chyba, że mnie z pracy wywalą:(
  9. Wpływy do Skarpety w październiku: asiuniab deklaracja 10 zł za październik, Obieżyświat75 deklaracja 10 zł za październik, listopad i grudzień, Nuncek deklaracja 10 za październik, Monika z Katowic 10 zł za październik. Wypłaty za październik: 150 zł dla Czrnego. Stan konta wynosi 599 zł 96 gr.
  10. [quote name='elik']Fundacja Pro Animals :)[/QUOTE] Dzięki - przelew pójdzie na dniach, jak go zatytułować?
  11. Witam, przelałam moją 24 deklarację dla Diary i teoretycznie powinien nastąpić koniec wpłat, ale mam pytanie jak stoją finanse suni, czy moja wplata jest na "wagę złota"?
  12. [quote name='elik']Już zbieramy. Namiary na konto w pierwszym poście :)[/QUOTE] A czyje to konto?
  13. Otrzymałam paździenikową deklarację od magenki1 i agusiazet, stan konta Iwy wynosi 290 zł 55 gr, czyli jest tylko na opłatę w październiku:( Może ktoś zorganizowałby bazarek dla Iwy?
  14. Biedaczek, strasznie mi go żal, ale mogę w tym miesiącu wygospodarować dla niego 50 zł. Jak będziecie zbierać dajcie znać!
  15. Przelałam pieniążki dla Lusi 120 zł ode mnie i 6 zł z bazarku, które z opóźnieniem wpłaciła Aldrumka.
  16. Przelałam dla Konga 50 zł mojej deklaracji październikowej, proszę o potwierdzenie jak dojdzie. Zaraz mu zakupię advantix i prześlę na podany adres:)
  17. A co tu pisać, Bira ma się dobrze i nic jej nie grozi:)
  18. Poproszę adres, gdzie wysłać advantix dla Kongusioa na PW i jeszcze ile on waży, żeby kupić mu odpowiedni!
  19. Straszne, jak można tak nie ogarniać sytuacji finansowej psa:( Wiadomo, że za leczenie trzeba płacić! Będę wpłacać deklarację na Lusię to dorzucę 100 zł extra:)
  20. Podrzucam Lusię, może ktoś do niej zaglądnie:)
  21. Tylko skąd Ty jesteś?
  22. Dlaczego w bieżącym rozliczeniu finansów Plamy nie ma mojej wpłaty z bazarku książkowego? Przecież ja już dawno pieniążki przelałam:(
  23. Zapłacę za obrożę potrzebną Kongusiowi, tylko poproszę o podanie kwoty:)
  24. Iwa wita jeszcze wrześniowo: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/CL4_mrO7BwNxBdwMJsia9io4mJQyGUC8_IOYF7G4qCc=w283-h188-p-no[/IMG]
×
×
  • Create New...