Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Dobrze,że sunia miała tyle szczęścia i trafiła na dobrych ludzi. Inne tyle szczęścia nie mają:(
  2. Proszę o dane do przelewu dla Czarnego na PW, przeleję pieniążki w wysokości 150 zł:)
  3. [quote name='asiuniab']agusiazet sprawdziłam, za sierpień wyszła wpłata 12 go sierpnia, a za wrzesień 30 sierpnia:)[/QUOTE] Ta z 30 września jest ujęta w rozliczeniu:)
  4. Wpłaty: KasiaKia + 10 zł, iwna25 zwrot za Cezara + 30 zł, asikowska + 10 zł. Stan konta wynosi 689,96 zł:)
  5. [quote name='asiuniab']a moje wpłaty nie ma joanna blum wrocław??[/QUOTE] Niestety, ale nie ma:(
  6. Napiszcie, co słychać u Lusi!!!
  7. W rozliczeniu na pierwszej stronie nie widzę wpłaty 120 zł dla Brega od Skarpety im. Talcott, a dostałam informację, że wpłynęły. Wpłata miała miejsce we wrześniu!
  8. Przypadkowo zajrzałam na wątek Elzy, smutna historia i jeszcze nie ma dobrego zakończenia. Agato69 napisz z prośbą o pomoc dla suni do Skarpety im. Talcott, taka bidulka, chwytająca za serce na pewno dostanie pomoc. Podeślij mi też na PW dane do przelewu dla suni, po wypłacie wspomogę finansowo. Mam psa w jej wieku, ale nie ma takich problemów. Ale mam też czteroletnią sukę po przejściach i po sterylizacji, czy ją też czeka taki los?
  9. Jesteśmy, ale w kwestii finansów ciężko pomóc, niestety:(
  10. Ma jakieś, które systematycznie odnawiam! Ale to tylko kilka. Na forum molosów jej nie ma i ogłoszeń papierowych też brak:(
  11. Bieżące wpłaty i stan konta: Pikola 20 zł za IX, X, mari23 10 zł za IX, Ulka18 10 zł za VIII, obieżyświat75 30 zł zwrot za Ukkisia Stan konta 639 zł 96 gr. Nie otrzymałam zwrotu za Cezara od iwany5702, który miał nastapić 16 września, wysyłam przypomnienie!
  12. [quote name='Monika z Katowic']Poprosimy więcej szczegółów (link do wątku na Dogomanii, konkretny cel prośby i.t.p.).[/QUOTE] Prosimy o info na co pieniążki potrzebne i w jakiej kwocie?
  13. [quote name='obiezyswiat75']Zrobiłam zwrot za Ukkisia :)[/QUOTE] Zwrot wpłynął, dziękuję:)
  14. [quote name='auraa']Dla Konga zapaliło się światełko w tunelu ale bardzo szybko zgasło. Dom wydawał się fajny ale chyba nie wszyscy chcieli takiego psa:shake:[/QUOTE] Lepiej tak, niż gdyby mieli go oddać!
  15. To gdzie Orion teraz jest? Szkoda, że nikt go nie chce, taki mądry pies:(
  16. Poszła ode mnie stówa dla Jagny:)
  17. Co słychać u Lusieńki? Dług spłacony?
  18. Faktycznie bidulka, ale wierzę, że teraz to już tylko dobrze będzie:)
  19. [quote name='*Gajowa*']Kongo zjadł obiad z ogromnym apetytem , a w ogóle zachowuje się tak jakby wczoraj nic się nie wydarzyło...[/QUOTE] No, to super, kamień z serca:)
  20. [quote name='Hope2']agusiu- zapytam Kasi z Mondo i od razu dam Ci znać :) Chyba,że...możesz poczekać do końca tygodnia-wtedy powinno się pojawić rozliczenie z Mondo[/QUOTE] Mogę poczekać:)
  21. Bardzo proszę księgową Plamy o info, czy 155 zł z bazarku napłynęło, bo chciałabym go zakończyć!
  22. Bardzo proszę o info, czy pieniążki dla Lusi 398 zł napłynęły!!!
  23. Nieustająco dźwigam Iwę:)
  24. [quote name='handzia']Teraz chciałam to zrobić, Krystyna dzwoniła do mnie, doszło 3 kg karmy dla psów i 1,5 kg dla kotów. To od Ciebie? Krystyna bardzo dziękuje :)[/QUOTE] Chyba ode mnie:)
×
×
  • Create New...