-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Misza, pies z pola ze śrutem z kilku postrzałów
agusiazet replied to Kinnia1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania80']agusiazet, tak dotarły, rozliczenia pełnego jeszcze nie robię, bo czekam na rozliczenie wpłat od Kasi Strzeleckiej, ale ostatnie wpłaty z dogo doszły :) poproszę Kasię aby do piątku rozpisała mi każdą wpłatę, poproszę o cierpliwość do piątku[/QUOTE] Rozumiem i dziękuję za odpowiedź:) -
Misza, pies z pola ze śrutem z kilku postrzałów
agusiazet replied to Kinnia1's topic in Już w nowym domu
Czy pieniążki ode mnie dotarły, bo nie widzę takiej wpłaty w rozliczeniu? -
O matko, jakie psie nieszczęścia. Zaraz coś dla nich wyskrobię, ale co napisać w przelewie, żeby pieniążki trafiły właśnie do nich? Co będzie z tym małym czarnym? Co z Kofim? Ludzie to ostatnie świnie, jak można było tak potraktować te psiaki:(
-
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
agusiazet replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Oj Bidulka z tej Jagienki, ale zawsze warto ratować, bo nigdy nie wiemy, co na końcu los nam przyniesie. Dlatego po wrześniowej wypłacie przeleję 100 zł dla Jagienki, z nadzieją, że się suczce uda!!! -
[quote name='Javena']O kurcze ,jaki szybki odzew. Dziękuję bardzo. Jesli chodzi o leki potrzebne są: Cardura xl 4mg Rami-a 5 mg Co-valsacor 160mg Coronal 5 p.Danusia Enerenal 10mg Agen5 Mam nadzieję ,że dobrze napisałam. Musze tam kiedyś podjechac. Szkoda,że nie mam prawka. Czasem samochód stoi bezczynnie. Ech .... [B]Bardzo Wam dziekuję!! [/B] Myslicie ,że łatwo było mi przekonać ich ,żeby cokolwiek powiedzieli. Są bardzo zawstydzeni ,że musza prosić o pomoc.[/QUOTE] Pewnie, prosić to trzeba się nauczyć i przełamać, ale najważniejsze, żeby pomoc otrzymać:)
-
Otrzymałam sierpniową deklarację od kasiKia i od Joanny Stempniak, kto to jest, proszę o nick, bo nie wiem jak rozliczyć ta wpłatę. W ogóle w opisie przelewu proszę pisać swój nick i za jaki miesiąc jest wpłata, bo zaczynam nie ogarniać! Przeleałam też pieniążki w wysokości 120 zł dla Gali z Chaty Zwierzaka. Stan konta na dzisiaj wynosi 499 zł 96 gr.
-
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
agusiazet replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Przelew dla Gali dzisiaj poszedł w wysokości 120 zł. Bardzo proszę o potwierdzenie jak dojdzie:) I zdrowia Gali życzymy!!!! -
Rany, no i jak tu mieć dobre zdanie o ludziach?
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Tylko, gdzie? -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
agusiazet replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tam takich potwarzy nie czytałam, ani nie słyszałam. I cały czas mam nadzieje, że Lusię uda się wyprowadzić na prostą:) -
Moja Bisia była czymś przypalana, ma takie zagojone miejsca bez sierści, gdzie wg weta nic już nie odrośnie i trzeba o to dbać i natłuszczać! Na szczęście tylko dwa i małe, ale jednak:( Tacy jesteśmy, my ludzie!
-
A może za kasę ktoś mógłby Pana zawieźć do specjalisty, dałabym 100 zł na pokrycie kosztów?
-
Wczoraj przelałam 20 zł dla Plastusia:) Co będzie z małym?
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
agusiazet replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Ja Iwę na którą ludzi płacą już 3-ci rok, cały czas rozliczam, bo tego się podjęłam i uważam, ze tak powinno się postępować w stosunku do darczyńców. Murka z hoteliku też tak robi, dla mnie to jest oczywiste! Rozumiem wiosna nie ma czasu, bo ma sporo psów, miała problemy, ale raz np na miesiąc mogłaby zajrzeć i coś skrobnąć. Brak jakichkolwiek informacji ludzi zniechęca, a o zdobycie darczyńców tak ciężko, więc trzeba o nich dbać:) To moje zdanie i będę się go trzymać! -
Ja mam suczkę Birę, która miała być u mnie tymczasem, ale nikt jej nie chciał, wiec została, która panicznie wszystkiego się boi. Jest u mnie dwa i pół roku, postępy zrobiła ogromne, ale nadal jest lękliwa. Ten strach jest bardzo silny i dominuje w momentach stresujących nad miłością psa do mnie. Boi się i gna do domu, na oślep - chociaż ogląda się, czy idę za nią. Poza tym to kochany i mądry pies, tylko ten strach....
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Wakacje się kończą, a u Iwki zastój i cisza:( I nikt nie chce jej pokochać:( -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
agusiazet replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedna maleńka, taka chudziutka, każda kostka sterczy. Gdzie się kupuje ten kwas hialuronowy? A o co chodzi z mięskiem? -
Skąd my to znamy:(
-
Zapraszam na bazarek książkowy dla Plamy!!! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246532-Plama-prosi-o-wsparcie!-Oferuj%C4%99-fajne-ksi%C4%85zki-na-jego-hotel-do-8-IX-br-do-20-00-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246532-Plama-prosi-o-wsparcie!-Oferuj%C4%99-fajne-ksi%C4%85zki-na-jego-hotel-do-8-IX-br-do-20-00-%29[/URL]
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam sierpniową deklarację od handzi, dziękuję. Stan konta Iwy wynosi 290 zł 55 gr:) -
Dlaczego ludzie to kanalie...Wrak psa znów nad przepaścią.
agusiazet replied to izek77's topic in Już w nowym domu
Biedak, ludzi są okrutni, niestety:(