-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
agusiazet replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Gali przyznano 120 zł ze środków Skarpety im. Talcott, która pomaga starszym pieskom, więc poproszę na PW dane do przelewu, to pieniążki polecą do suni:) -
[quote name='Monika z Katowic']To agusiazet, kilka miesiecy temu, wyraziła wolę rezygnacji z funkcji skarbnika - ja nie mam z tą decyzją nic wspólnego. A może Ty, droga asiuniab, masz ochotę zacząć działać w Skarpecie i jej Komisji? Twój wspaniały entuzjazm i zaangażowanie bardzo się przydadzą - są piękne!!! [U]Bardzo chętnie ustąpię Ci miejsca w Komisji od zaraz!!![/U]:loveu::loveu:[/QUOTE] Może asiuniab mogłaby wskoczyć na miejsce MagdyNS, która już się w Skarpecie nie udziela i nie płaci deklaracji? Ma chorego Redzika i pewnie teraz wszystkie siły i fundusze idą na jego leczenie.
-
[quote name='Monika z Katowic']Oczywiście, że jestem za przyznaniem dofinansowania. Jestem w Skarpecie od początku i nigdy nie odmówiłam pomocy potrzebującemu staruszkowi. Zresztą ta sunia miała już dwie zgody - a według regulaminu to wystarczy - więc bez problemu można jej już było wysłać pieniądze. [COLOR=#ff0000][B]Jeżeli nagle komuś zaczęło przeszkadzać moje uczestnictwo w Skarpecie i moje prośby o konieczność przestrzegania regulaminu - w każdej chwili mogę zrezygnować z udziału w Komisji.[/B][/COLOR][/QUOTE] Super, dziękuję w imieniu Gali i Chaty Zwierzaków!:)
-
Witam się z Kongiem w piątek:)
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
agusiazet replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Oj, domku dla Iwy, gdzie jesteś? -
Owczarki Iwony- watek zbiorczy onków w Chacie Zwierzaka
agusiazet replied to joteska's topic in Już w nowym domu
Poprosiłam o pomoc dla Gali w wysokości 120 zł na zakup potrzebnych leków nasercowych:) Dam znać jak pomoc zostanie przyznana! -
Właśnie przelałam 120 zł dla Baltazara na podane na PW konto. Stan finansów wynosi 589 zł 96 gr. Chciałam prosić o wsparcie w wysokości 120 zł dla kolejnego podopiecznego z Chaty Zwierzaka, tym razem dla Gali vel Grubasi, która ma ok. 10 lat i jest chora na serce: [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/525124_497896606913892_803054879_n.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240050-Owczarki-Iwony-watek-zbiorczy-onk%C3%B3w-w-Chacie-Zwierzaka"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240050-Owczarki-Iwony-watek-zbiorczy-onk%C3%B3w-w-Chacie-Zwierzaka[/URL]
-
Rehabilitacja wodna, ale super, oby suni pomogła:)
-
Mam książki na sprzedaż, postaram się zrobić z nich bazarek dla Plamy!
-
Niedobrze:( Zaraz zrobię przelew.
-
Auraa, czy na Twoje konto wysłać pieniążki dla Plastusia? Choć 20 zł małemu przeleje, więcej już nie wyskrobię:(
-
Śliczna sunia i miała wielkie szczęście, ze natknęła się na dobrych ludzi. Po wrześniowej wypłacie wpłacę coś dla suni, tylko, czy jest tu gdzieś podane konto?
-
No, tak, to prawie 200 zł brakuje:( Wysyłałaś przypomnienia?
-
PW dostałam, zaraz zrobię przelew:) Tak jak pisze mestudio, trzeba sobie pomagać, inaczej życie byłoby guzik warte:)
-
[quote name='mestudio']W kasie jest jakaś złotówka. Karma 84,25 dokładnie.[/QUOTE] To podeślij mi konto na PW, wpłacę 100 zł:)