[quote name='*Gajowa*']Tak, dziś przesyłka dotarła, dziękujemy.
Konguś po raz pierwszy w niedzielę wskoczył sam do samochodu w drodze powrotnej ze spaceru . Dotychczas trudno go było doprowadzić w pobliże samochodu nie mówiąc
o załadunku, trzeba było włożyć go po prostu.[/QUOTE]
Dzięki za informację:)