Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Prawdziwe szczęście spotkało tą wiejską, psią rodzinkę:) Powodzenia pieski i szczęśliwej podróży dla wszystkich!
  2. [quote name='Hope2']KOPIUJE JESZCZE WPIS KASI Z MONDO-BO TEŻ WAŻNE: [FONT=lucida grande]Wyjaśniam, żeby nie było niedomówień - wydaje się, że Lusia ma coś na koncie, około 400 zł - niestety Lusia ma cały czas niezapłaconą fakturę na prawie 1000 zł - nie płacę częściowo, bo miałam zamiar uzbierać na całość. Widac jednak, że to trudne.[/FONT] [FONT=lucida grande]I teraz jeszcze nie ma leków....[/FONT] [FONT=lucida grande]Nie jest dobrze.....[/FONT] Ja to machnęłabym na dług i kupiła lekarstwo! Ale wiem łatwo się pisze, ciężej wykonuje:(
  3. [quote name='Delph']Kochana Saj :-( Taka słodka klusia z niej była, taką ją zapamiętamy.
  4. Otrzymałam wpłaty: Kasia Kia 10 zł za X, cancer43 20 zł za XI, XII. Przelałam: 120 zł dla Basta 120 zł dla Lusi. Stan konta 681 zł 68 zł Sharka zwrot 30 zł za Basta do 3 stycznia 2014, dane do przelewu podam, kiedy poprosisz:)
  5. Przelałam, będą w poniedziałek!
  6. [quote name='Jolanta08']Jest już wynik badania hist pat i jestem po rozmawie z doktorem.Niestety jest to jedna z najbardziej złośliwych odmian raka :shake: Guzek na szczęście został wcześnie zauważony i wycięty z duzym marginesem ,w wyciętych tkankach nie bylo zmian nowotworowych.Niestety tego typu rak wcześniej lub później daje przerzuty .Mam przynajmniej raz na dwa tygodnie ogladać brzuszek Funi a każda nawet najmniejsza zmiana musi być natychmiast usunięta.Kurcze,jak pech to pech :shake:[/QUOTE] O matko, dobrze, że sunia ma tak odpowiedzialną właścicielkę, wierzę, że wszystko będzie dobrze!!!
  7. Ja wyślę Państwu paczkę świąteczną w połowie grudnia, same smakołyki dla ludzi, tylko muszę sprawdzić, czy mam ich adres!
  8. Ja też będę zaciskać kciuki!!!
  9. Wsparcie od staruszkowej skarpety im. Talcott przyznane w wysokości 120 zł, zaraz przeleję na konto Fundacji!
  10. Czyli pomoc dla Lusi też zatwierdzona, zaraz zrobię przelew na konto Fundacji! Dane do przelewu dla Reksa też otrzymałam, przelew zaraz poleci.
  11. Bazarek cegiełek życia dla Lusi gotowy! Zapraszam do kupowania i podrzucania: http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896
  12. To ja zrobię bazarek cegiełkowy dla Lusi, chociaż tak spróbuję pomóc!
  13. Matko, to Lusia już dwa tygodnie bez lekarstw:( Prawdziwa Tragedia:( Ale Lusia już się ludziom opatrzyła i jej nieszczęście też. Popieram zrobienie bazarku cegiełkowego.
  14. Popieram także prośbę Jolanty08 o wsparcie Lusi, sunia odchodzi (słabnie), potrzebuje osocza, koszt ok 1000 zł. Powinniśmy jej pomóc! Poproszę o dane do przelewu dla Basta:)
  15. [quote name='sharka']Proszę o pomoc dla Basta: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210122-Bast-wygrał-walkę-o-życie-i-co-z-tym-zrobić-Nie-ma-z-czego-żyć[/URL] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-u4KIpmuITjw/UlQrTbmGkII/AAAAAAAADdA/XT04URm1RRA/s640/IMG_4975.JPG[/IMG] Chłopak potrzebuje kaski na specjalistyczną karmę na przewody moczowe, przydałoby mu się badanie krwi i leki na stawy. Ma w tej chwili ok 10 lat. Proszę o przyznanie 120 zł, które w części pokryją koszty karmy (zwrócę 25% za miesiąc). Bast jest pod opieką Fundacji na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt NERO (luka1 na dogo), ul. Kochanowskiego 37/12, 96-500 Sochaczew Numer konta : 67 1020 1185 0000 4802 0174 4093 KRS: 0000317840 Bast mieszka w hoteliku koło Warszawy od 2 lat. Luka1 buduje u siebie na podwórku boks dla niego (roboty idą powoli bo z funduszami kiepsko), po piesku zaczyna już być widać lata: siadają stawy, ma zamglone oczy i niestety po przebytej operacji usunięcia penisa popuszcza... Od dwóch lat nie ma nikogo kto chciałby go adoptować.[/QUOTE] Znamy niechęć ludzi do adoptowania starszych piesków:( Ja jestem za przyznaniem pomocy!
  16. [quote name='Tola']Aga - może zmienić tytuł i umieścić tam nazwę miejscowości...[/QUOTE] No, niestety nie da się:(
  17. Lusieńko, trzymaj się!!!! Zaciskam kciuki bardzo, bardzo mocna!
  18. Odezwała się Pani zainteresowana Iwą z Solca Kujawskiego! Czy znacie tam kogoś do przeprowadzenia wizyty przed adopcją? Może z bliskich okolic?
  19. Czyli tak na prawdę Twoja znajoma uratowłaa Buraskowi życia, bo na tym progu pewnie skazany byłby na powolną śmierć!
  20. Serdecznie Wszystkim zdrowia życzę!
  21. Czarny przystojniak na pierwszą!
  22. Listopadowa wpłata dla szczeniaków ode mnie poszła:)
  23. Większość, jeśli nie wszystkie bezpłatne DT, są zajęte po brzegi. I ja tez mam dodatkową suni, której przez trzy lata szukam domu i nic, pewnie zostanie u nas. Gdybym miała choć dom ogrodzony, mogłabym jakiegoś biedaka przygarnąć, ale w bloku odpada:( Stąd propozycja wsparcia kasą.
  24. [quote name='Jo37']Ja już nie dam rady pomóc finansowo.[/QUOTE] Ja też nie powinnam, ale nie mam sumienia mu pomóc, a tylko finansowo mogę!
×
×
  • Create New...