Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Poproszę o konto i dane do przelewu - wesprę sunię kwotą 100 zł:)
  2. [quote name='asikowska']proszę o wsparcie dla Bartusia na hotelik , przez jakiś czas udawało mi się łatać dziury ale ostatni brakuje co miesiąc na hotelik, i każde wsparcie na wagę złota [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat!-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak-BEZ-SZANSY[/URL][/QUOTE] Jestem za przyznaniem Bartusiowi 50 zł.
  3. Ponawiam prośbę o wsparcie dla starszej onki z rakiem w wysokości 120 zł z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249625-owczarka-Nuka-podejrzenie-raka-zbiera-na-konsultacj%C4%99-i-transport-do-dr-Jagielskiego"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...r-Jagielskiego [/URL]
  4. [quote name='obiezyswiat75']Czy mnie obowiązuje zwrot do skarpety czy nie?[/QUOTE] Nie, jesteś deklarowiczem skarpety!
  5. [quote name='Murka']Ja kciuki trzymam tym bardziej, że Horynka miałaby zamieszkać razem z drugim psem od nas z hoteliku, którego dobrze zna :)[/QUOTE] Ale miałaby fajnie!
  6. W dniu dzisiejszym przelałam 100 zł dla Spajka. Zwrot 25 zł do 17 lutego br. Stan konta 392 zł 83 gr. Przelałam 230 zł dla Skarpety z mojego bazarku od 1 zł, jak dojda potwierdzę. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-zł-konkurs-wygrała-ASIUNIAB-rozliczam![/URL]
  7. W dniu dzisiejszym przelałam 100 zł dla Spajka. Zwrot 25 zł do 17 lutego br. Stan konta 392 zł 83 gr. Przelałam 230 zł dla Skarpety z mojego bazarku od 1 zł, jak dojda potwierdzę. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-z%C5%82-konkurs-wygra%C5%82a-ASIUNIAB-rozliczam!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248604-Wszystko-od-1-z%C5%82-konkurs-wygra%C5%82a-ASIUNIAB-rozliczam![/URL]
  8. Poszła moja styczniowa deklaracja dla Kongusia:)
  9. [quote name='obiezyswiat75']Zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe w wysokości 100 zł dla Azira z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244894-AZIR-Dziadzio-Staruszeczek-gorzej-ze-mną[/URL] Azirek już nie wstaje, konieczne są podkłady, dodatkowo jest leczony antybiotykami a deklaracje stałe nie pokrywają nawet kosztów utrzymania. Staruszek bardzo potrzebuje naszej pomocy.[/QUOTE] Zdecydowanie jestem za!!! Poproszę o dane do przelewu na PW:) I poproszę o wsparcie dla starszej onki z rakiem w wysokości 120 zł z tego watku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249625-owczarka-Nuka-podejrzenie-raka-zbiera-na-konsultacj%C4%99-i-transport-do-dr-Jagielskiego[/URL]
  10. Zajrzałam i zostaję, choć mogę pomóc tylko finansowo. Poproszę konto i dane do przelewu, ew. adres, pod który można wysłać potrzebne rzeczy jak karmę itp.
  11. [quote name='beka']Agusiazet w tym poście [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249625-owczarka-Nuka-podejrzenie-raka-zbiera-na-konsultację-i-transport-do-dr-Jagielskiego?p=21716446#post21716446[/URL] są rtg łapki i opis badania. w opisie wiek psa podano 8 lat 10 miesiecy.[/QUOTE] Dobrze, to już piszę do Skarpety!
  12. [quote name='cancer43']Agusiu,na tym bazarku nie potwierdziłas wpłaty,chciałabym go zamknąć :lol:[/QUOTE] Już potwierdziłam!!! Przepraszam za opóźnienie.
  13. [quote name='kama210']agusiazet - przepraszam że dopiero teraz , ale odpisałam wcześniej , a teraz zbieram info z wątku i widzę że dogo "zjadło" po raz któryś mój post .. jak możesz wspomóc to podam dane pa priv - bo wszystko zalezy jak lecznica bedzie chciała rozliczenienie - czy gotówką czy przelewem ale też pytanie dla formalności ? - wsparcie aktualne ? ________________ ps. nie wiem co sie dzieje z pisaniem postów na dogo - czy tylko ja mam ten problem ?? , ale napisanie lub poprawienie postu na dogo od jakiegoś czasu to męczarnia - nie zapisuje sie post lub zmiany lub okazuje się że nagle są dwa posty o tej samej treści ... ehhh[/QUOTE] Niestety nie, przelałam pieniążki na Skarpetę im. Talcott, ponieważ tutaj nie miałam odpowiedzi, a nie chciałam trzymać pieniędzy na swoim koncie! Jesli sunia ma 8 lat lub więcej mogę poprosić o pomoc dla niej w wysokości 120 zł. Przepraszam, że tak wyszło!
  14. W dniu dzisiejszym przelałam dla staruszków 240 zł od Skarpety im. Talcott. Proszę o potwierdzenie jak wpłyną na wątku Skarpety!
  15. [quote name='Monika z Katowic']Ojej! Przeoczyłyśmy ten post z prośbą o pomoc. Myslę, że tego psiego staruszka podróżującego do wymarzonego domu można dofinansować kwotą [B]100 złotych, ale koniecznie musimy mieć poprawny link do wątku Spajkiego. [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=566&Itemid=21[/URL] [/B][/QUOTE] Zgadza się, piesek powinien być z dogomanii!
  16. Witam i podaję wpływy: agusiazet 25 zł asiuniab 10 zł sharka 20 zł Monika z Katowic 10 zł wypływy: 240 zł dla Rudzika i bercika Stan konta: 492 zł 83 gr.
  17. [quote name='asikowska']od stycznia zwiększam moją deklarację do 20 zł[/QUOTE] Dziękuję, zaraz zmienię w deklaracjach.
  18. [quote name='Mok56']Deklaruję kwotę 30 zł miesięcznie na 2014 rok. Proszę o numer konta.[/QUOTE] Dziękujemy ślicznie:) Konto podeślę wieczorem.
  19. [quote name='Monika z Katowic']Uważam, że nie nie musi zwracać. Oczywiście trzeba pomóc tym zabiedzonym straruszeczkom.. :([/QUOTE] Super, to przeleję pieniążki dzisiaj wieczorem:)
  20. Skoro sharka jest deklarowiczem - zwrotu nie ma:) Poproszę i dane do przelewu!
  21. Taka piękna suczka i taka straszna choroba! Z mojego bazarku od 1 zł mam 230 zł, a Lusia - sunia dla której pieniążki były przeznaczone_ odeszła za TM. Z chęcią przekażę je na wsparcie na leczenie Nuki. Poproszę tylko o szczegółowe dane do przelewu, a jak napłyną o potwierdzenie ich otrzymania na wątku bazarkowym!
  22. Konguś otrzymała szelki, bo bał się strzałów?
  23. [quote name='sharka']Dziewczyny, dwaj przyjaciele staruszkowie są w potrzebie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249826-Bercik-i-Rudzik-proszą-o-podwójny-cud[/URL] Rudzikowi i Bercikowi pieniążki potrzebne na leki i weta, przebywają w domu tymczasowym, jeśli mogłabym - poproszę o wsparcie skarpetę w wysokości 120 zł [IMG]http://imageshack.us/a/img713/2288/resc.jpg[/IMG][/QUOTE] Jestem za pomocą dla Bercika i Rudzika, nawet po 120 zł dla każdego pieska, tylko, że wtedy, że kwota zwrotu jest 2 razy większa!
  24. Przelałam dla suni 50 zł i życzę pełnego powrotu do zdrowia!
×
×
  • Create New...