Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. [quote name='cancer43']Na pewno na diagnostykę i leki będą potrzebne pieniądze,na hotelik jakoś wspólnymi siłami uzbieramy Pisałam o małych deklaracjach w kontekście tego że koszty leczenia też trzeba brać pod uwagę dla takiego staruszka[/QUOTE] To 120 zł przeleje:) Proszę o dane do przelewu:)
  2. [quote name='cancer43']Wnioskuję o wsparcie w maksymalnej kwocie na staruszka Cejlona z wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251189-CEJLON-nic-nie-ma-psi-staruszek-ledwo-chodzący-pomóż-[/URL]!!! Wiek Cejlona oceniany jest na 14 lat,jest w bardzo złej kondycji.,siedzi w izolatce,bo w kojcach ogólnych jego dni byłyby policzone. Zabieramy go do Kikou.Cejlon deklaracji ma raptem 45 zł, [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Kvfgc1WPEjQ/UweXizT-OtI/AAAAAAAAFwM/yu927aP4qOg/w567-h480-no/Cejlon9.JPG[/IMG][/QUOTE] Do hoteli raczej nie dopłacamy! Może na leczenie jakieś?
  3. [quote name='Astaroth']doszedł przelew na obróżki przeciwkleszczowe dla Jarka i Leszka - 90zł , bardzo dziękuję, obroże już zamówione, czekam na kuriera[/QUOTE] Super, dziękujemy za potwierdzenie:)
  4. [quote name='dexterka']Proszę mnie dopisać do stałych deklaracji:) Będę przesyłała 10zł początkiem każdego miesiąca. Proszę tylko o przesłanie mi raz jeszcze danych.[/QUOTE] Dziękujemy, postaram się wieczorem podesłać konto, jak nie zapomnę:)
  5. [quote name='monika083']przeciez juz zapisalam, wczoraj wszystko uzupelnilam, sprawdz jeszcze raz:)[/QUOTE] Dziwne, rano sprawdzałam i mnie nie było, teraz jestem.
  6. Miałabym prośbę, aby osoba prowadząca finanse Zibiego uzupełniała je na bieżąco, sprawdzam, czy moja wpłata lutowa dotarła, a tam ciągle nic:(
  7. Finanse: wpłaty: jolantina 10 zł sharka 20 zł Monika z Katowic 10 zł Nuncek 10 zł wypłaty: Jacek i Leszek 90 zł Zoja 100 zł. Iwna5702 - zwrot za Zoję w wysokości 25 zł do 15 kwietnia br. Stan konta: 1 134 zł 38 gr.
  8. Oczywiście!!! Ale bidulka mała:(
  9. Ja też jestem za udzieleniem pomocy Zoi:) Więc poproszę o dane na PW.
  10. Kolejna zaległość w spłacaniu zwrot za pieska, któremu udzielono pomocy. Chodzi o zwrot za Spayka od lunamermaind. Nie otrzymałam zwrotu ani na moje prywatne konto, które pomyłkowo wysłałam, ani na konto Skarpety, które wysłałam w sprostowaniu. Termin spłaty minął 17 lutego. Co mam zrobić? Niestey wątek Spayka jest nie odnaleziony:(
  11. Rozliczenie finansowe: wpłaty: 10 zł cancer 43 z bazarku 189 zł 55 gr agusiazet za luty + spadek po Iwie, która znalazła dom 20 zł Pikola za styczeń i luty 30 zł zwrot za Tolka 10 zł Joanna Blum Stan Skarpety wynosi 1 274 zł 38 gr:)
  12. Super, że pieniądze na czynsz udało się uzbierać! czasami potrafimy się zjednoczyć:0 Co słychać we wspaniałej chacie?
  13. Finanse: Wpłaty: bakusiowa 25 zł _Lara 10 zł mari23 10 zł Iwna5702 30 zł (zwrot za Bibi) asikowska 20 zł cancsr43 42 zł Agata51 40 zł Wypłaty: 150 zł dla Oskara, na prośbę Ajuli. Stan konta 1 004 zł 83 gr.
  14. W dniu dzisiejszym przelałam dla Oskara 150 zł od Skarpety im. Talcott. Proszę o potwierdzenie jak pieniążki wpłyną na wątku skarpetowym:)
  15. Zatem pieniążki, które były u mnie dla Iwy przelałam na Konto Skarpety im. Talcott:) Iwka wspomoże inne starsze psiaki bez domu!
  16. Przelałam wsparcie na czynsz w wysokości 100 zł. Udało się uzbierać potrzebną kwotę?
  17. [quote name='furciaczek']Prawdopodobnie zmiany zwyrodnieniowe juz, ja sie zastanawiam czy nie doszły do tego problemy z kręgosłupem. Bedzie trzeba jakieś RTG machnąć, właściciele bez samochodu a do RTG Iwciowa będzie trzeba spacyfikować bo na żywca raczej sie nie da odpowiednio położyć. 27 mój TZ wraca to pojedziemy i pomożemy transportowo.[/QUOTE] Bidulka. Dla Iwy mam jeszcze 170 zł, może przydadzą się na leczenie? Miałam przelać na Skarpetę im. Talcott, ale jeszcze nie przelałam!
  18. Ale bidulek. Pomoc się należy. Poproszę o dane do przelewu, kwota 150 zł:)
  19. [quote name='funia']Na FB wrze w tej sprawie.[/QUOTE] Daj link do wydarzenia!
  20. [quote name='funia']Na FB wrze w tej sprawie.[/QUOTE] Podrzuć watek!!!
×
×
  • Create New...