Od razu jej odpisz, ze niestety juz nie zajmujesz sie adopcjami psów dla niej, bo nie da Ci spokoju. i napisz ze pies tez ma serce i swój rozum i ze nie bedziesz juz zadnego psa narażac na "zwroty" i napisz jej jeszcze ze Twój czas i czas innych ludzi zajmujących się psami jest zbyt cenny żeby wozić psa w tę i spowrotem bez powodu. I możesz mnie zacytować.
Wszystko dobrze! Ja je przez parę dni w Warszawie przetrzymałam a teraz są już w domku docelowym, w Białymstoku - u Evelin. Teraz mają tak:
[IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/eevelin.jpg[/IMG]
A ta trzecia świnka - to trzecia świnka Evelin.
wkleję zdjęcia świnek, które były u mnie na tymczasie - żeby sobie Dawcio obejrzał. Pojechały już do cioci Evelin do domku, do Białegostoku. Ta duża to Wacia, ta mała to Krysia:
[IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/zestaw2.jpg[/IMG]
Apso! Czy ten ktoś tutaj na zdjęciu nie przypomina Ci kogoś, kogo znasz?
[IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/ev5.jpg[/IMG]
a oto Hela:
[IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/ev2.jpg[/IMG]