Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. i jeszcze jeden: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61032[/URL]
  2. ciotko! no nie mogę! ale Ty masz do nich dobre podejscie ! i tak k... trzymać!
  3. dla Lusi - Pauli z charakterkiem : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61507[/URL]
  4. Od razu jej odpisz, ze niestety juz nie zajmujesz sie adopcjami psów dla niej, bo nie da Ci spokoju. i napisz ze pies tez ma serce i swój rozum i ze nie bedziesz juz zadnego psa narażac na "zwroty" i napisz jej jeszcze ze Twój czas i czas innych ludzi zajmujących się psami jest zbyt cenny żeby wozić psa w tę i spowrotem bez powodu. I możesz mnie zacytować.
  5. Ulv! Twój transporterek już w księgarni! Świnki dziękuja za pozyczenie;) I poproszę o mój pierscionek z różyczką :) przelew poszedł na Twoje konto
  6. Dla Noska: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4973172#post4973172[/URL]
  7. Mi się Nosek podoba! Supergogo - co z Sadzą?
  8. Trzymam kciuki za nosek! Żeby się przyjął! Żeby się przyjął!
  9. bardzo słabą, bardzo! ciotka Aga juą wogóle jje nie odwiedza? moze wschronisku chociaż?
  10. Tak wiec Rex bezjajeczny potrzasajacy pustym workiem, masz szczecie chlopie ze masz Czarodziejke....[/quote] potrząsający pustym workiem, o kurczę :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin:
  11. najpierw było śmiesznie a teraz powiało grozą ...
  12. :))) i tego sie trzymajmy! tego że to rodzinka!
  13. no nie! okazuje się ze tu kazdy ma świnkę lub innego gryzonia!;)
  14. Wszystko dobrze! Ja je przez parę dni w Warszawie przetrzymałam a teraz są już w domku docelowym, w Białymstoku - u Evelin. Teraz mają tak: [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/eevelin.jpg[/IMG] A ta trzecia świnka - to trzecia świnka Evelin.
  15. wkleję zdjęcia świnek, które były u mnie na tymczasie - żeby sobie Dawcio obejrzał. Pojechały już do cioci Evelin do domku, do Białegostoku. Ta duża to Wacia, ta mała to Krysia: [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/zestaw2.jpg[/IMG]
  16. Apso! Czy ten ktoś tutaj na zdjęciu nie przypomina Ci kogoś, kogo znasz? [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/ev5.jpg[/IMG] a oto Hela: [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/ev2.jpg[/IMG]
  17. Ech, Czarusiu!!! Znowu mi łzy w oczach stanęły ;) Olga - nie znam wprawdzie niemieckiego ale Twoje tłumaczenie bardzo mi sie podoba ;)
  18. tak nieśmiało - czy ktoś mógłby przetłumaczyc co Czarus do nas pisze?
  19. od czasów Figi - foksi usiłuje na nią namówić moja Mamę, ale twarda jest!
  20. ale Julka jest wesoła! i skoczna! i szczekliwa! i naprawdę nikt jej nie chce????
  21. i co ? i co? juz wtorek ... hm a własciwie sroda
×
×
  • Create New...