Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. :):):) jak widać czytamy sobie z Bodziulką w myślach ja mogę w poniedzialek - ale dopiero 19.30 - wygonią mnie do 20? Pracuję o 19, wcześniej nie dam rady:(
  2. a najlepiej by było zrobić taki grafik jak bodajże Bodziulka zrobiła - wszystko było czytelnie i przejrzyscie.
  3. kurcze dzis zupelnie nie moge o tej godzinie! pomóżcie ! moze olga 132? dr Monika jest w 7 miesiacu przypominam!
  4. wystawiłam bazarek dla Fiony i Oskara: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6301698#post6301698
  5. wystawiłam bazarek dla Oskara i Fiony: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6301698#post6301698[/URL]
  6. ja jutro niestety nie mogę jechać i w weekend też nie. Jestem chętna w przyszłym tygodniu - na wieczór np. poniedziałek
  7. Beciu - sorki - tak mi sie wydawało, że ktoś znajomy to jest. Ja ludzi na ulicy nie rozpoznaję! Poobrażali się niektórzy! ;(
  8. to ja o Annie33 - rozmawiałyśmy ostatnio telefonicznie - bo Anna ma tez u mnie ksiązki do zapłacenia i odebrania - Anna wyjechała na urlop - nie pamiętam czy na tydzień czy dłużej - ze mną umówiła sie przed wyjazdem, że sfinalizujemy bazarek jak wróci ;)
  9. Byłam dziś u Oskara i przypadkiem trafiłam na Fionkę! Strasznie smutna jest i chuda. I po prostu stoi ze zwieszoną głową. Jaka straszna jest różnica miedzy nią a sparalizowanym Oskarem. Oskar to żywe srebro. Co ona ma na boku? To rana czy odleżyna? Rozumiem, że ta młoda ciocia to Kasia r, a trochę starsza ciocia co z okrzykiem "no co Wy, dziewczyny!" - przekręcała Fionę w klatce, zeby miała mordkę przy misce to Gamoń? A trzecia cioteczka to kto? Ja to jestem ta, co przepychala sie do drzwi z za którymi był Oskar
  10. do kogo? mam do kogos jeszcze napisac?
  11. a moze korenia? napiszesz do nich czy mam to zrobić? byłaś na mapie dogo? patrzyłas kto jest z Wrocka - tam sa podane telefony - sms-a mozna chyba jeszcze wyslac? no dalej, ciotki! ten materac wazny jest!
  12. a może irysek mogłaby? napisz pw - i jeszcze maila najlepiej
  13. u Oskara nie ma materaca. Pisałaś do Ulv pw?
  14. Ja jestem w szoku odkąd wróciłam do domu od Oskarka - ten pies i jego wola życia są prostu niesamowite.
  15. Oskar jest tak żywiołowym psem i tak się cieszy gdy się go odwiedza , że ta taśma to chyba nie utrzyma się. Można by kupić mu wodę źródlaną do picia, bo my nie zawiozłyśmy:( Nie mogłyśmy znaleźć goryla! Gdzie jest? Zabawka chyba by się jakaś jeszcze przydała. Może kupmy mu jakąś szczotkę, to by się go poczesało trochę? To by pomogło może w utrzymaniu go na odpowiedniej stronie ciała? Wciąz jestem pod wrazeniem Oskara. Łapę dał pani doktor. Jak sie podnosi podkład - to Oskar chce pomóc i odczołguje się na bok ;)
  16. JAK JADĘ Z METRA IMIELIN 136 TO WYSiadam na ciszdewskiego / sggw czy na strzeleckiego? ps. czy na ursynowie tez tak potwornie leje jak w śródmieściu? ps.1 - może polski expres by wziął materac?
  17. eloise - czy my jesteśmy jutro umówione ok. 19.30? w lecznicy czy gdzie?
  18. wszyscy jesteśmy na wątku świnek laboratoryjnych albo na watku makabrycznym :)
  19. Bodziulko - pełny profesjonalizm! Eloise- to gdzie sie umawiamy?
  20. bo mój plan W-wy to akurat w tym miejscu sie dzieli jna dwie cześci i wlasnie tego skrzyżowania nie ma po prostu :(
  21. powiedział: "przyszedłem po paczkę dla Magdy" w klinice się spotkamy? od przystanku 136 ona blisko jest? może na przystanku? czy gdzie?
  22. co trzeba przywieźć do oskarka? pluszaki mogą być? jakiś kocyk albo coś takiego? ugotować ryżu z kurczaczkiem czy coś? właściwie to nigdy nie miałam do czynienia na zywo ze sparaliżowanym psem ( ale jestem pojętna i szybko sie ucze :) ) eloise - Ty wiesz co trzeba robić oprócz miziania i mi powiesz i pokażesz, tak?
  23. ok, moze być. a o której? był Twój mąz po torbę. trochę zamieszał :)
×
×
  • Create New...