Ale super szczur! No transport - nieaktualny, niestety! Teraz szukamy - Wrocław - Warszawa. Dla dwóch świnek - jakby ktoś cos słyszał - to do Visennej - bo ja wyjezdzam i az do środy mnie nie bedzie. Życzymy z moim świnkowym towarzystwem Wesołego Zająca