Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Helenka Tupcia, Inka i BARANEK życzą Wesołych Świąt! [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/baran.jpg[/IMG]
  2. Ale super szczur! No transport - nieaktualny, niestety! Teraz szukamy - Wrocław - Warszawa. Dla dwóch świnek - jakby ktoś cos słyszał - to do Visennej - bo ja wyjezdzam i az do środy mnie nie bedzie. Życzymy z moim świnkowym towarzystwem Wesołego Zająca
  3. Jakie to straszne! Wielkanoc! Co za hipokryzja! Macie zdjęcia?
  4. A do Gdyni i spowrotem się przypadkiem nie wybieracie? Znowu świnki do transportu ....
  5. nooo teraz to co innego! juz czuję się mile połechtana! żeby jeszcze tak ktoś dzieki temu banerkowi wyadoptował np. Julcię!
  6. Agnieszka mnie pochwaliła, ale malutko i czuję pewien niedosyt - więc tu jeszcze oznajmiam - że AFN jest już z banerkiem na naszej stronie [URL="http://www.dedalus.pl"]www.dedalus.pl[/URL] proszę podziwiać i chwalić mnie za promowanie strony AFN!
  7. widziałam wybieg na filmiku. wygląda ze im tam wwesoło. jezeli wogóle wschronie moze byc wesoło ;(
  8. ale cudna jest! urosła? czy nadal jest do kolan? bierzecie ją czsem na spacer czy nie?
  9. A Tupcia Helenka mogłaby być? Takie jakby imię i nazwisko? Bo Grupcia to ona napewno nie jest, a tupie cały czas ;)
  10. jak przebiegło spotkanie? co do śladu na szyi - nasza znaleziona sunia, Tina ( już za TM) też taki miała i tam sobie pomyślałam - jakby sie zgubiła i ktoś by ją znalazł - tez by mógł mieć o nas złe zdanie ;)
  11. dobrze że już wiosna i ciepło . mam nadzieję, że z narkozą bedzie ok!
  12. ależ ta Pchełka wysoko skacze! Julka- największy szczekacz.
  13. no - taką miałam nadzieję, bo cudniasty jest!
  14. Agu! Już obgadane- banerek afn będzie na stronie naszej ksiegarni, tylko TZ-a muszę zmusić żeby zamienił! A jak tam Julcia? I jeszcze tak mi się przypomniało - pamietacie takiego czarnego szczeniaka po parwo? Kleofasa? Co z nim?
  15. Chciałam pokazać Dawciowi jaki domek kupiłam mojej nowej śwince - dostała imię - Tupcia Helenka, to jakby imię i nazwisko ;) : [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/domek1.jpg[/IMG]
  16. no właśnie;) musze do justyny chyba najpierw napisac. ale Ty byłabyś "za"? w końcu afn zawiera uciechów, tak czy nie?
  17. chyba Wam jeszcze nie mówiłam że świnkę Jadzię musiałąm uśpić niestety :(
  18. hm... na razie to weszłam tam tylko i się zarejestrowałam ...czasu mało. Może by wkleić na stronę naszej ksiegarni Wasz banerek zamiast schroniska w Uciechowie? W końcu Na afn yez Uciechów jest prawda? Tylko trzeba ty dostosować wymiaru - spójrz - jak jest teraz - [URL="http://www.dedalus.pl"]www.dedalus.pl[/URL]
  19. a czy Juli nie potrzeba jakich pieniedzy? Na jakieś szczepienie?odrobaczenie? coś na kleszcze? jachętnie dam. Aga!???
  20. ja wiem jak wiem! proszę pani czy ja mogę powiedzieć!? Czyżby to była bezwłosa świnka morska? Apso opowiesz trochę o wystawie? Niestety nie mogłam pójść. Zrobiłaś jakies fajne zdjęcia? Dużo było ludzioświnek?
  21. jest przecudowny! Zupełnie idealny! Te paznokietki u tylnych nóżek! I "twarz" taka jasna!Z grugiej strony jest symetrycznie?
  22. a Horacy został pominięty, dlaczego?
×
×
  • Create New...