Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. biedny Pajączek zdominowany przez świnki :)
  2. bo wiesz, ja mam dwa pojemniki - ale chyba nie moge zostac bez zadnego? moja trójka pojedzie w tym zołtym moim koszyku a Ugryz chyba sam w twojej ruinie, tak? Lomiankę kiedy dasz?
  3. elurin - rozumiem 4 jadą. Czy one moga razem jechac czy w dwóch kontenerach? Tanitka jedzie z wawra przez mokotów do trasy krakowskiej koło 15 i tam trzeba swinki dostarczyc. We wrocku bedzie jkolo 20,30- 21.00 - najchetniej oddalaby swinki przy Hali targowej na piaskowej, tam jest taki parking. Mam przywiezx jutro swinki? oddasz Prążka do mnie? albo łomiankę czy te z eksperymentu nowe? Tz - opowiadal ze w nocy jak cos ogladal w tv to zycie w klatkach kwitło " jedli, pili wodę, biegali po klatce i gruchali do dziewczyn,. dzioewczyny robiły tio samo::)
  4. słuchajcie - Tanitka jedzie w czwartek - ten - z Warszawy do Wrocka - pisala ze moze wziac swinki. Mamy w tej chwili do wydania 5 szt:) 1. Prążek - zarezerwowany dla Neris 2. 3. Atos - 4. Jurand - chyba ślepy na prawe oko 5. Staś Pytalski To kto kogo wybiera - bo trzeba umówić sie z Tanitką
  5. Gdzie Evelin - tam ja też :) Daję 20,00 - nie mogę być gorsza! Ps. Opracowujemy nowy pomysł co do świnki! Chyba ze chcesz ją sobie też zostawić? :)
  6. Paulino! Mam nadzieję, że stan kolegi się ustabillizuje. Jestem z Wami ....
  7. ulv!!! no nie mogę! a jak tam świnka? czy Ty wogóle jesteś tam? czy tylko same zwierzęta?:)
  8. brązowa - czy brazowa udzieli mi odpowiedzi gdzi wplacac pieniadze na niemotka-motka z mojego bazarku?
  9. Olga - facet meble będzie wybierał? pewnie szuka nowej bryki!:)
  10. Ulv - moze to na tle nerwowym? Może on się boi że znowu trafi do schronu?
  11. brazowa! wplaty dla niemotka gdzie zadysponowac - bo bazarek sie skonczył? na afn?
  12. to ja jak zwykle książki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6388111#post6388111[/URL]
  13. Motek zaprasza na swój wątek!!!
  14. ulv! no cxhodź ztą swinką na makabrę, bo one tam juz chyba śpią!!!!
  15. ja sie nie znam - on te robale musi wydalić? a leki na nie bierze czy za maly jest na to?
  16. swinka chłopak czy dzioucha? sprawdziłąś?
  17. a zdjęcie swinki gdzie? ulvvvvvv!!!!
  18. co za super wiadomośś! wszystkiego najlepszego dla nowej rodziny Oskara i dla samego Oskara oczywiscie!!!:)
  19. ulv miała wziać jescze świnkę ze schronu dzis! ulv? wziełaś ? super ze dziadeczek jest taki żwawy!
  20. Wielkie brawa dla Motka i dla Millarca!
  21. No wiem że nie sypia - ale nic nie pisze o Pajeczaku
×
×
  • Create New...