... bo jest taki pomysł, nie wiem czy mądry- jeżeli nie jest on fajny i Wam się nie podoba to nie było rozmowy. Otórz - pracuję w ksiegarni internetowej i można by na jej stronie umieścic link do ... do adopcji? Ale na dogo - to raczej nie , bo tu jest zbyt dużo wątków, zbyt dużo zwierząt itd. Ale moze np. do psiego losu - do "zwierzak szuka.."? Co o tym myślicie? Pana Janusza napewno trzeba zapytac. Ja wstepnie już moich szefów pytałam i oni wyrazili zgodę, sami zresztą dołożyli się na wózek dla Czarusia. To poproszę o komentarze - czy to ma sens, czy darowac sobie.