Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. to super! czyli co mam do green napisac? a moze niech juz bedzie w skarpetce dorfa, a wy sobie je przeniesiecie gdzie bedą potrzebne. tak moze byc?
  2. no to jak jest ich tam tyle, to musi byc bardzo wesoło ... no tak, przecież ona spotkała też świnki z mojego dzieciństwa - Gucia, Czwartka i Świnkę!
  3. ja pozwolę sobie na mały off - trochę smutny... Moja Jadzia już za TM biega sobie w świnkowym niebie - uśpiłysmy ją z wetką u mnie w domku, jak zobaczyłam jak Jadźka wygląda - wiedziałam, ze musimy jej pomóc odejsc jak najszybciej . Pochowaliśmy ją z TZ-em pod krzaczkiem, trochę sobie buczę, ale wiem, ze to było wyzwolenie zarówno dl aJadzi jak i dla mnie.
  4. naprawde nie wiem co moglabym napisac...sama bede musiala podjąc decyzje na temat uśpieniu zwiarzaka juz wkrótce ...moja swinka morska, Jadzia, ta jasna w avatarku ma białaczkę i przestała jesc w piątek, dostala steryd na apetyt i wogóle - ale wiadomo ze nie potrwa to pewnie zbyt długo. A Jadzię mam od 5 lat ... wiem ci czujesz, naprawdę... beznadziejne jest to wszystko
  5. czy pieniądze przekazane dla Dorfa mam przesunąć dla Barona czy Dorfowi potrzebne - ktoś wie? A na bazarku - ma zostać dla dorfa czy na Barona zmienić?
  6. juleczko kochana co u ciebie słychac?
  7. Olgo! Prawda wyglada niestety ta, że Jadzia ma białaczkę:((( a to oznacza wyrok...na razie dostała steryd i zaczeła jesc i trochę "lepsza " jest...ale wetka nie robi zbytnich nadziei ... przyjdzie się z Jadzią pozegnać buuu serce boli ...:((((
  8. Ech, Gamonie - czapki z głów !!!
  9. mam nadzieję ze to tylko strasznie zaniedbane to oko jest Aga przelalam 330,00 ale on się na to chyba nie łapie, co? ... a sorki - doczytałam pw ze się łapie... to już trochę mamy, to do podziału na Hefrena, Nero, Borna i Bono...
  10. mam nadzieję ze to tylko strasznie zaniedbane to oko jest Aga przelalam 330,00 ale on się na to chyba nie łapie, co?
  11. tylko - kto jest właścicielem psa? bo tylko własciciel moze go zapewne na konsultację gdzie indziej zabrać. pytałam czy to ta lecznica, bo tylko tę znam ...
  12. jak zobaczyłam zdjęcie to mi szceka opadła po prostu ... zobaczymy co powie trzeci chirurg rano, trzeba by im zasugerować że kasę zbierzemy ( zbierzemy, prawda?) Czy na Powst. Sl. 101? W tej lecznicy? a rtg robili czy tak "na oko" ocenili?
  13. o to bardzo niefajna choroba! tylko żeby Dawidek duzo pił, koniecznie!!!
  14. po ataku pies ( i człowiek) zawsze musi "dojsć do siebie" - niech Lady ma cieplutko i mięciutko i niech sobie śpi w koszyku, ale napewno to wiesz...
  15. ciekawe skad taki zapach ...
  16. pomoże, pomoże.. tak jak Green mówiła - to nie działa od razu... tylko ona musi leki naprawdę połykać. dajesz tabletkę ? czy rozpuszczasz w czymś i dopiero. tylko to pewnie gorzkie...Co się dziwisz psom - ludzie tez szerokim łukiem omijają wszelkie "dziwne" ataki innych ludzi na ulicach.. poza tym , sunia pewnie jest osowiała, otumaniona i śpiaca po atakach i psy ze względu an to na nią tak reagują. mam nadzieję że będzie lepiej
  17. Jadzka cos tam skubie, resztę dostaje strzykawką do pysia! do wetki idziemy jutro,zresztą ona podejrzewa przeziebienie albo ropień albo coś z zębami a nie że to skutek biaąłczki. Neverent - dzieki z asłowa otuchy, bardzo mi były potrzebne!!!
  18. jak spojrzałam na pierwsze zdjęcie to myślałam że tam jakaś skóra ze zwierza leży - taka jasna :)))
  19. ja to nie bardzo liczyłam na sprawność łapki, więc mnie to nie zaskoczyło. natomiast jeśli chodzi na to - na co ludzie jak patrzą ...ech, nawet komentować mi się nie chce...
  20. Juleńko biedna! załozycielka Twojego wątku wogóle głowy do niczego nie ma! Świnka Jadzia nie chce jeśc, od wczoraj, a poza tym ma białaczkę a moja wet od świnek dopiero w poniedziałek będzie :(((
  21. to ja też się melduje. w poniedziałek pójdą dla Dianki pieniądze z moich aulcji bazarkowych
  22. ach Haniu, tak mi przykro! zobaczyłam że coś nowego o Tajdze, myslałam że jakieś newsy - ale nie doczytałam reszty:((( Ale - jedno jest pocieszające - dzieki dobrym ludziom, sunia pare miesięcy mogła spędzić w dobrym domu i ze swoim panem, to bardzo dużo !!!
  23. jasne AgusiuZet! Pytam - bo to dziewczyny z Radomia znają radomskie potrzeby ;)
  24. czy wszyscy się zgadzają? czy potrzebne dla Edny? jeśli do jutra nie usłyszę sprzeciwu - piszę do Green o zmianę przeznaczenia pieniędzy.
×
×
  • Create New...